wmaraci reklam

Amazon affiliate sistemi ile bilgi alışverişi

18 Mesajlar 2.974 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

fckinglegendary fckinglegendary WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 21.11.2014
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** D**
  • Mesajlar 223
  • Beğeniler 13 / 26
  • Ticaret 2, (%100)
Arkadaşlar merhaba bu aralar her ne kadar para kazanılmıyor dense de amazon affiliate ' e merak sardım. 2-3 ürünü konu alan bir site açtım. Sizce amazon affiliate nasıl boş iş mi, gerçekten para kazananlar var mı bunu merak ediyorum daha önce ilgilenmiş olanlar cevaplarsa sevinirim ayrıca sitemi yorum yapmak isteyenlere pm atabilirim. teşekkürler

wmaraci
reklam

01101011 01101011 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 15.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 51 / E
  • Meslek eğitimci, akademisyen
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad O** K**
  • Mesajlar 107
  • Beğeniler 54 / 39
  • Ticaret 2, (%100)
Merhaba, üyelik süreci detaylı, fakat yönlendirmelerle zor değil.
Ben dijital ürünler ve müzik sayfalarına yönlendirme yaptım, 2 ay gibi bir sürede iyi bir hit aldı fakat bir tane bile download yok, zaten panelden de görebiliyorsun.

Geçen hafta bir mesaj geldi, üyelik pasifleştirildi diye, ama istediğiniz zaman yeniden aktif eleştirebilirsiniz deniyor. Gerekçe hiç satış olmaması. Doğaldır her şeyin sahtesinin, crack'inin anavatanında sen gel lisanslı mp3, yazılım, oyun, film satmaya kalk.

İngilizce bir siteniz varsa, yukarıda söylediklerini unutun, bir affiliate shop açın hemen, iyi kazandırıyor. Hazır temalar bile var, üyelik aktivasyonu ve API' yi aldıktan sonra istediğin kategoride binlerce ürünü tek tıkla listeleyebilirsin.

Bu arada ios veya android uygulamalar affiliate programı dışındaydı, eğer dahil olduysa ben bir kez daha denerim.

Kolaylıklar dilerim.
steel

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 21.11.2014
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** D**
  • Mesajlar 223
  • Beğeniler 13 / 26
  • Ticaret 2, (%100)

01101011 adlı üyeden alıntı

Merhaba, üyelik süreci detaylı, fakat yönlendirme yönlendirmelerle zor değil.
Ben dijital ürünler ve müzik sayfalarına yönlendirme yaptım, 2 ay gibi bir sürede iyi bir hit aldı fakat bir tane bile download yok, zaten panelden de görebiliyorsun.

Geçen hafta bir mesaj geldi, üyelik pasifleştirildi diye, ama istediğiniz zaman yeniden aktif eleştirebilirsin iz deniyor. Gerekçe hiç satış olmaması. Doğaldır her şeyin sahtesinin, crack'inin anavatanında sen gel lisanslı mp3, yazılım, oyun, film satmaya kalk.

İngilizce bir siteniz varsa, yukarıda söylediklerini unutun, bir affiliate shop açın hemen,iyi kazandırıyor. Hazır temalar bile var, üyelik aktivasyonu ve API' yi aldıktan sonra istediğin kategoride binlerce ürünü tek tıkla listeleyebilirsin.

Bu arada ios veya android uygulamalar affiliate programı dışındaydı, eğer dahil olduysa ben bir kez daha denetim.

Kolaylıklar dilerim.

öncelikle çok teşekkürler hocam bilgilendirdiğiniz için ben dijital ürün değilde fiziksel ürünlere yöneldim daha yeni açtım siteyi, site direk inceleme sitesi olarak olucak. uygulamalar konusunda da bir fikrim yok daha yeni yeni çözmeye başladım olayı :)

01101011 01101011 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 15.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 51 / E
  • Meslek eğitimci, akademisyen
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad O** K**
  • Mesajlar 107
  • Beğeniler 54 / 39
  • Ticaret 2, (%100)
İyi satışlar dilerim.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

riko riko Skype: oogunoozturk Kullanıcı
  • Üyelik 26.09.2014
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad O** Ö**
  • Mesajlar 611
  • Beğeniler 116 / 154
  • Ticaret 21, (%100)
Site içeriği hangi dilde hocam? Birde pm alabilir miyim siteyi?

• Üyelik 21.11.2014
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** D**
  • Mesajlar 223
  • Beğeniler 13 / 26
  • Ticaret 2, (%100)

riko adlı üyeden alıntı

Site içeriği hangi dilde hocam? Birde pm alabilir miyim siteyi?

site ingilizce pm yolluyorum.

riko riko Skype: oogunoozturk Kullanıcı
  • Üyelik 26.09.2014
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad O** Ö**
  • Mesajlar 611
  • Beğeniler 116 / 154
  • Ticaret 21, (%100)

fckinglegendary adlı üyeden alıntı

site ingilizce pm yolluyorum.

İngilizce siteler her zaman iş yapar. Sitenin albenisi gerçekten var. Adwords'a uygun kelimelerde reklam verirsen güzel getiri olacaktır. Ayrıca paravan bloglar açarak satışı desteklemeni öneririm.

• Üyelik 21.11.2014
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** D**
  • Mesajlar 223
  • Beğeniler 13 / 26
  • Ticaret 2, (%100)

riko adlı üyeden alıntı

İngilizce siteler her zaman iş yapar. Sitenin albenisi gerçekten var. Adwords'a uygun kelimelerde reklam verirsen güzel getiri olacaktır. Ayrıca paravan bloglar açarak satışı desteklemeni öneririm.

Yorumunuz için teşekkürler hocam,iyi forumlar
riko

kişi bu mesajı beğendi.

CengizEr CengizEr WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 21.12.2012
  • Yaş/Cinsiyet 53 / E
  • Meslek Danisman
  • Konum Almanya
  • Ad Soyad C** E**
  • Mesajlar 138
  • Beğeniler 78 / 38
  • Ticaret 1, (%100)
s,a

ben Amazon'u 4 aydir kullaniyorum ve de cok memnunum site Almanca, ödemeler aylik yapiliyor sorunsuz.
kazanc ise benim siteye göre güzel fakat cok kazananlarin oldugunu biliyorum, bunuda 15-20 niche site acarak yapiyorlar.

iyi tarafi birisi sizin site üzerinden tiklayarak sizin ürünü incelemek icin Amazona girdi diyeleim fakat ürünü beyenmedi ve almadi, 6 saat sonra tekrar dogrudan Amazona girdi ve baska bir ürün aldi bu aldigi ürün yinede sizin hesabiniza geciyor bu 24 saat gecerlidir.

Kolaygelsin
steel

kişi bu mesajı beğendi.

nettebugun nettebugun Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 13.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Doktora öğrencisi.
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad A** O**
  • Mesajlar 798
  • Beğeniler 386 / 218
  • Ticaret 16, (%100)

mustafa10 adlı üyeden alıntı

s,a

ben Amazon'u 4 aydir kullaniyorum ve de cok memnunum site Almanca, ödemeler aylik yapiliyor sorunsuz.
kazanc ise benim siteye göre güzel fakat cok kazananlarin oldugunu biliyorum, bunuda 15-20 niche site acarak yapiyorlar.

iyi tarafi birisi sizin site üzerinden tiklayarak sizin ürünü incelemek icin Amazona girdi diyeleim fakat ürünü beyenmedi ve almadi, 6 saat sonra tekrar dogrudan Amazona girdi ve baska bir ürün aldi bu aldigi ürün yinede sizin hesabiniza geciyor bu 24 saat gecerlidir.

Kolaygelsin

Hocam ödeme yolu nedir? PayPal var mı? Yoksa sadece çek veya banka transferi mi?

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al