wmaraci reklam

Amazon.com.tr Dünya Devi Artık Türkiye'de

9 Mesajlar 1.165 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

rugal34 rugal34 Güvenli Ödeme Hizmetleri Kullanıcı
  • Üyelik 09.11.2016
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Ödeme Hizmetleri
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad R** Ü**
  • Mesajlar 524
  • Beğeniler 91 / 147
  • Ticaret 92, (%100)
Amazon dünya genelinde Türkiye'nin binlerce üyesi bulunan bir alışveriş sitesi olduğunu çoğumuz biliyoruz. Amazon Türkiye'ye ayak bastı. Artık pazar payında Amazon daha uygun fiyatlar ile teknolojiyi ayağımıza getiriyor.

Gümrük vergisinin en son yapılan güncelleme ile 30 euro sınırına getirildiği şokunu yaşarken, Amazon'un Türkiye'ye atttığı dev adım ile birlikte gümrük vergisi ödemeye son diyoruz. Amazon hediye kartları yakın zamanda TL hediye kartı gibi Avrupa ülkelerinde marketlerde satıldığı gibi Türkiye'de satılabilir. Sevdiklerinize hediye kartını marketlerden bile temin edebileceğiniz gerçekten ekonomi anlamında başarılı bulduğum bir girişim olduğunu düşünmekteyim.

Konuyu buraya açmamın sebebi olarak alım satım yapan kişiler için kısa bir bilgilendirme yapmaktır. Konumun yeri yanlışsa yönetimden rica ederek silinmesini talep ediyorum.

Kaynak: Kredi Çekmek

wmaraci
reklam

xGhos xGhos Yazılım Geliştirici Kullanıcı
  • Üyelik 30.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek YAZILIM & SEO
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad O** T**
  • Mesajlar 466
  • Beğeniler 38 / 75
  • Ticaret 5, (%100)
kaynak amazon türkiye değil kredi çekmek

aturkoglu aturkoglu WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 07.08.2011
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Serbest Meslek Erbabı
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad A** T**
  • Mesajlar 212
  • Beğeniler 15 / 70
  • Ticaret 20, (%100)
Lütfen kaynağı güncelleyin.

• Üyelik 09.11.2016
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad R** Ü**
  • Mesajlar 524
  • Beğeniler 91 / 147
  • Ticaret 92, (%100)
Edit. Kaynak düzenlendi.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

Marstyson Marstyson WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 30.06.2018
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 1186
  • Beğeniler 491 / 321
  • Ticaret 1, (%100)
Çok iyi oldu bu .

• Üyelik 09.11.2016
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad R** Ü**
  • Mesajlar 524
  • Beğeniler 91 / 147
  • Ticaret 92, (%100)
Birkaç inceleme doğrultusunda Iphone 7 gibi cep telefonu fiyatları şuan diğer mağazalara göre daha uygun geldi bana. Umarım ki hayırlısı olur ve bizlere faydalı olur.

nigne2011 nigne2011 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 15.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Blogger
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad E** T**
  • Mesajlar 647
  • Beğeniler 112 / 197
  • Ticaret 1, (%100)
amazon'da affiliate sistemi var, türkçe sitesi olanlara ek gelir demek bu. henüz tr'yi destekliyor mu bilmiyorum, bakıp güncellerim. şimdiden yerinizi alın gençler.

https://affiliate-program.amazon.com/

ferzileyto ferzileyto Better Call Fevzi ! Kullanıcı
  • Üyelik 16.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek E-Ticaret
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** Ç**
  • Mesajlar 1233
  • Beğeniler 188 / 420
  • Ticaret 12, (%100)

nigne2011 adlı üyeden alıntı

amazon'da affiliate sistemi var, türkçe sitesi olanlara ek gelir demek bu. henüz tr'yi destekliyor mu bilmiyorum, bakıp güncellerim. şimdiden yerinizi alın gençler.

https://affiliate-program.amazon.com/

Henüz desteklemiyor ama bugün yarın gelir. Ben yaldır yaldır başladım çalışmalarına. Yabancılar güzel ekmek yiyor, ben de yiyecem ben de yiyecem :)
nigne2011

kişi bu mesajı beğendi.

nigne2011 nigne2011 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 15.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Blogger
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad E** T**
  • Mesajlar 647
  • Beğeniler 112 / 197
  • Ticaret 1, (%100)

ferzileyto adlı üyeden alıntı

Henüz desteklemiyor ama bugün yarın gelir. Ben yaldır yaldır başladım çalışmalarına. Yabancılar güzel ekmek yiyor, ben de yiyecem ben de yiyecem :)

sırf bu iş için site kurup sadece amazon reklam banneri kullananlar var, bunlar genelde ürün inceleme ve puanlama siteleri, bu tarz siteler açabilirsiniz. geçen sene amazon usa'de mağaza açıp satış yaptığım için içli dışlıyım hatta amazon indirim kupon siteleri var globalde, o tarz da yapabilirsiniz.

bir de amazon'un çekilişle bedava ürün verme sistemi var ona rağmen mağaza sahipleri olumlu yorum almak için ürünlerini belirli sitelerden bedavaya verir site de çekilişle ücretsiz dağıtır böylece olumlu yorum gelir, mağaza sahibi siteye ödeme yapar, ek olarak bu da var.

ayrıca video eğitim seti de hazırlayıp satabilirsiniz, ben geçen sene amazon usa için yapmıştım ama çok satmadı, benim setim amazonun hazırladığı videolara türkçe altyazı eklemekti sadece, şöyle zengin olursunuz böyle köşeyi dönersiniz demedim diye satmadı. dürüstlük biz de kalsın, sağlık olsun.

incelemek için:https://fbakursu.blogspot.com

ek olarak satıcılara şunu da söylemek istiyorum, bu da benim teorim:) amazon global için söylüyorum henüz tr'de böyle bir hareketlenme yok; amazon dünya genelinde satıcılara zengin olmayı vaad eder, bunu sosyal medya ile dibine kadar sömürür, o kadar çok içerik vardır ki globalde ben bunlara amazon'un sponsor olduğunu düşünüyorum çünkü ne kadar çok satıcı girerse o kadar çok zararına ürün yani ucuz ürün ve dolayısıyla mutlu müşteri, mutlu amazon olur. 100 satıcı girer 1 satıcı mutlu olur gerisi amazonun kasasını doldurur bu yüzden amazon dünyanın en zengin şirketi olmuştur. sürümden kazanacak kadar zengin değilseniz ya da kimsede olmayan ürününüz varsa girin çünkü amazon globalde bulunmaz nimettir, kullanıcı sayısı çok fazla ama bunlar yoksa sonunda kasa kazanacaktır. tarafımca denemiştir.

iyi olan kazansın:)

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al