Anime Sitemi Adam Akıllı Bir Alan Adına Taşıyayım mı?

6 Mesajlar 1.093 Okunma
lostyazilim
smmexpress

Tevfik Tevfik tevfik.org Kullanıcı
  • Üyelik 09.09.2012
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Satış Pazarlama
  • Konum Kayseri
  • Ad Soyad T** A**
  • Mesajlar 3623
  • Beğeniler 1125 / 1128
  • Ticaret 73, (%100)
Merhabalar, elimde www.anime.name.tr sitesi mevcut. İlk girişte virüs uyarısı verebilir (zararsızdır) 2. denemede girecektir. Evet altı-üstü bir forum ama biraz emek vermiştim buraya, şimdi ise güzel bir alan adına taşıyıp oradan yürütmek istiyorum. Sizce bu fikir nasıl? Aynı zamanda bana birkaç alan adı önerebilir misiniz?

kişisel bloğ • tevfik.org
wmaraci
reklam

nbrknk22 nbrknk22 SEO UZMANI Kullanıcı
  • Üyelik 18.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek SEO UZMANI
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad H** E**
  • Mesajlar 2770
  • Beğeniler 1194 / 724
  • Ticaret 129, (%100)
bu animecileri bir türlü anlayamadım üniversitede arkadaş bunları izliyordu dalga geçiyorduk.

( anlamsızca tutan bir sektör ben çözemedim ilgilenirseniz iyi aranma hacmi var )

https://www.dopinger.com/tr

bjlkl bjlkl WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 22.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Bilgisayar Mühendisi
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** C**
  • Mesajlar 1843
  • Beğeniler 269 / 263
  • Ticaret 1, (%100)

nbrknk22 adlı üyeden alıntı

bu animecileri bir türlü anlayamadım üniversitede arkadaş bunları izliyordu dalga geçiyorduk.

( anlamsızca tutan bir sektör ben çözemedim ilgilenirseniz iyi aranma hacmi var )

animelere karşı bakış açınızı değiştirmelisiniz. en basitinden bir pokemonun bile alt yaş sınırı var ki animeleri çocuklar için olmayan daha çok 14 15 yaş üstü ve yetişkin bireyler için hazırlanmış çizgi filmler olarak düşünebilirsiniz.

30 40 yaşlarında çok fazla izleyen var. hatta benim olduğum üniversitede kulüp bile var manga anime konularıyla ilgili. aynı zamanda japonyada bir kültür
Tevfik Austen nbrknk22

kişi bu mesajı beğendi.

Mordat Mordat Engelsiz Bir Hayat Kullanıcı
  • Üyelik 25.12.2015
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Milli Sporcu
  • Konum Adana
  • Ad Soyad B** E**
  • Mesajlar 12
  • Beğeniler 0 / 1
  • Ticaret 1, (%0)
Forum sitesi sade ve şık olmuş. Anime ve Manga sektörü çok farklı bir sektördür. Yıllar önce piyasada isim yapmış 1 2 Anime sitesi yönetmiştim. Şuanda Manga indirme sitesi üzerine bir çalışma yapıyorum. Japonya gelirinin %40 civarını Anime ve Manga satışından kazanıyor. Dünyanın bir çok yerine pazarlıyorlar. Kısaca çizgi film değip köşeye atılacak bir sektör değildir.

Konuya dönersek kendine 3 5 çevirmen bulup bir fansub şeklinde kullanırsan ve gerekli Anime ve Manga sitelerinde reklam sağlarsan çok iyi bir potansiyel sağlaya bilirsin.
Tevfik

kişi bu mesajı beğendi.

Engel Sizsiniz...
wmaraci
wmaraci

bjlkl bjlkl WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 22.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Bilgisayar Mühendisi
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** C**
  • Mesajlar 1843
  • Beğeniler 269 / 263
  • Ticaret 1, (%100)
site google da aralama sıralamasında ne durumda?
anime ismi güzel ama .com falan çok eskiden beri dolu. anime.gen.tr var bilinen bir site olarak. ama anime yazınca sizin site üst sıralarda çıkmaz.
animefantastica güzel mesela bu konuda. ama sizin şuanki domainde eğer google sıralamsı iyiyse iş yapabilir

Tevfik Tevfik tevfik.org Kullanıcı
  • Üyelik 09.09.2012
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Satış Pazarlama
  • Konum Kayseri
  • Ad Soyad T** A**
  • Mesajlar 3623
  • Beğeniler 1125 / 1128
  • Ticaret 73, (%100)
Yorumlarınız için teşekkür ederim.

Google aramalarında pek aktif değil, çünkü yeterince çalışma yapmadım üzerinde. Alan adının uzantısı biraz tırt gibi duruyor açıkçası benim için, sizin aklınızda güzel alan adları var ise dinleyebilirim. Keyword da olabilir.

kişisel bloğ • tevfik.org
wmaraci
Konuyu toplam 2 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 2 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al