wmaraci reklam

[ANKET] Adblock Engelleyici Sitelerde Adblock Kapatıyor Musunuz???

26 Mesajlar 3.939 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

cembaki cembaki WM Aracı Kullanıcı
    • Üyelik 10.05.2014
    • Yaş/Cinsiyet 39 / E
    • Meslek Öğretmenlik
    • Konum Uşak
    • Ad Soyad C** B**
    • Mesajlar 70
    • Beğeniler 21 / 17
    • Ticaret 0, (%0)
    siteyi kapatmak daha kolay :D

Aruchan Blog
    http://aruchan.net
    wmaraci
    reklam

anilcagliyan anilcagliyan WM Aracı Banlı Kullanıcı
    • Üyelik 29.05.2018
    • Yaş/Cinsiyet 28 / E
    • Meslek Dijital Pazarlama Uzmanı
    • Konum İstanbul Avrupa
    • Ad Soyad A** Ç**
    • Mesajlar 1269
    • Beğeniler 331 / 333
    • Ticaret 11, (%100)

Marstyson adlı üyeden alıntı

Daha önce engelleyiciyi kullanıyordum ama kendim de bir websitesi sahibi olunca kapattım . Reklam engelleyiciyi engelleyen siteleri gördüğümde haber sitelerinde kapatıyordum sadece . İlerde keşke adblock tarzı uygulamalar kapatılsa tamamen . Bence tamamen emek hırsızlığı . Kişi girer, fazla reklam görür ve canını sıkarsa anında çıkar zaten siteden .

Bende senin gibi web sitem olmadan önce kullanıyordum. AdBlock kullanmak gerçekten gereksiz. Çünkü +18 siteler dışında reklamlar hiç bir sitede abartı değil. Bu adblock kullananların ****ografi tarzı siteler için ve video siteleri için kullandığını düşünüyorum.
    krm

kişi bu mesajı beğendi.

Marstyson Marstyson WM Aracı Kullanıcı
    • Üyelik 30.06.2018
    • Yaş/Cinsiyet 25 / E
    • Meslek Öğrenci
    • Konum İstanbul Avrupa
    • Ad Soyad M** A**
    • Mesajlar 1186
    • Beğeniler 491 / 321
    • Ticaret 1, (%100)

anilcagliyan adlı üyeden alıntı

Bende senin gibi web sitem olmadan önce kullanıyordum. AdBlock kullanmak gerçekten gereksiz. Çünkü +18 siteler dışında reklamlar hiç bir sitede abartı değil. Bu adblock kullananların ****ografi tarzı siteler için ve video siteleri için kullandığını düşünüyorum.

Aynen dediğiniz gibi . Bazı birkaç siteler oluyor . Tam tıklayacağımız yerlere reklam koyup uyanıklık yapmaya çalışan . Onun dışında da gerçekten gereksiz kullanmak . ( youtube dışında )

FurkanERGUN FurkanERGUN Bıyık Altından Girişimci Kullanıcı
    • Üyelik 30.11.2016
    • Yaş/Cinsiyet 27 / E
    • Meslek Dövme Sanatçısı, WM
    • Konum Zonguldak
    • Ad Soyad F** E**
    • Mesajlar 113
    • Beğeniler 48 / 34
    • Ticaret 2, (%100)
    Kibarca rica edilmişse, ve “reklamlar rahatsız etmiyor” tarzında bir ibare var ise evet kaldırıyorum. Ancak pop-up vs. Varsa üşenmiyorum Chrome engellenen listesine ekliyorum. Herkes ekmeğini arayabilir, ama insanları rahatsız etmeye gerek yok.
    Lions

kişi bu mesajı beğendi.

Dövme sanatçısı & tasarım uzmanı.
    wmaraci
    Mersin evden eve nakliyat

nigne2011 nigne2011 WM Aracı Kullanıcı
    • Üyelik 15.11.2013
    • Yaş/Cinsiyet 34 / E
    • Meslek Blogger
    • Konum Eskişehir
    • Ad Soyad E** T**
    • Mesajlar 647
    • Beğeniler 112 / 197
    • Ticaret 1, (%100)
    şu adblock ne kadar kafaya takılıyor anlamıyorum, zaten sayıları yüzde 1-2 falan, google bile sıkıntı yapmıyor bunları zaten google kafaya taksa bugün bi tane kod yayınlar, kullanmayanları arama sonuçlarından çıkartıyorum der, o zaman adblock falan kalmaz. sürekli bu tartışmayı yapmanın anlamı yok sonra bunlar kendini nimetten sayıp ukala ukala konuşuyorlar sinirlerimiz bozuluyor, kendi maaşları iki gün geç yatsa ya da dükkanları iki gün iş yapmasa ağlarlar ama site olayını kimi anlamadığından kimi kıskandığından alttan üstten konuşuyor, lütfen konuşturmayın şunları. takılsınlar kafalarına göre. ayrıca iyi haberim var, dünyada reklamlar seviliyor, çok sıkıntı yapıyorsanız türkçe site yapmayın olsun bitsin.

Lions Lions WM Aracı Kullanıcı
    • Üyelik 05.05.2017
    • Yaş/Cinsiyet 28 / E
    • Meslek Web-Developer
    • Konum İstanbul Avrupa
    • Ad Soyad M** K**
    • Mesajlar 1027
    • Beğeniler 366 / 534
    • Ticaret 5, (%100)
    nigne2011 Dostum sakin ol niye atar yapıyorsun bu kadar? Normal, efendi gibi reklam koyan ve Adblock uyarısını ricayla dile getirenlere kimsenin sözü yok ancak sayfayı baştan sona reklamla doldurup, nereye tıklansa reklam açan sayfalarda da kimse girip vakit öldürecek değil. Ayrıca %2 diyorsun fakat bugün Dünya genelinde Adblock kullanan tarayıcı sayısı 200 milyonu geçti ve hızla artmakta.

wmaraci
    Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
    Site Ayarları
    • Tema Seçeneği
    • Site Sesleri
    • Bildirimler
    • Özel Mesaj Al