wmaraci reklam

Anonim hediye gönderme (proje)

6 Mesajlar 717 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

mert29 mert29 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.12.2017
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek serbest meslek
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad E** K**
  • Mesajlar 532
  • Beğeniler 133 / 133
  • Ticaret 0, (%0)
Şimdi aklmda olan proje anonim şekilde hic tanımadığımz birine hediye gönderme sistemi oluşturmak var. Mantık olarak şöyle olmasını düşünüyorum; karşıdaki kullanıcı anonim ancak özellikleri olacak şunlardan hoşlaniyor yaş gözükmeyecek ama 18-25 yaş aralığı gibi gözükecek sizce mantıklımı peki ?

wmaraci
reklam

birsevda birsevda Maraba Kullanıcı
  • Üyelik 17.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Amele
  • Konum Tekirdağ
  • Ad Soyad T** K**
  • Mesajlar 2208
  • Beğeniler 753 / 752
  • Ticaret 18, (%100)
projenizi biraz açarsanız şu aşamada anladıgım kadarıyla yorum yapayım e ticaret sitesi kuracaksınız ınsanlara anonim hediye gönderilecek sitenizden bu şekılde bir düşünce tutarmı tatabılır ama ciddi emek harcanması gerekebilir.
mert29

kişi bu mesajı beğendi.

Siteni Ekle WeBDiZiN.Com

• Üyelik 26.12.2017
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek serbest meslek
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad E** K**
  • Mesajlar 532
  • Beğeniler 133 / 133
  • Ticaret 0, (%0)

birsevda adlı üyeden alıntı

projenizi biraz açarsanız şu aşamada anladıgım kadarıyla yorum yapayım e ticaret sitesi kuracaksınız ınsanlara anonim hediye gönderilecek sitenizden bu şekılde bir düşünce tutarmı tatabılır ama ciddi emek harcanması gerekebilir.

Evet buna benzer bir olay olacak ama e ticaret seklindemi olur yoksa daha farkli birseymi kullanılabilir orasını cok düşünemedim, benim aklimda olan herkes anonim ancak bir sınır konulabilir. Form gibi birsey olucak yas araligi cinsiyet belirtme olmayacakki sistem baska birseye dönmesin ve form icinde neye ihtiyac oldugu belirtilecek mesela sizin atıyorum kpss kitaba ihtiyaciniz vardir bende anonim hesabim olarak size göndermek istedigimde yönetici aracılığıyla adres bilmeden gönderme imkanı bulacağım. Bu adres yaş gibi seyleri sadece yönetici görme yetkisi olacak. Umarım aklimdakini biraz olsun anlatabilmisimdir. Ama sizin dediginiz gibidebe ticaret seklinde dönebilir ola. Ayrıca abartı şeylere müsade edilmeyecek araba, ev vs gibi

birsevda birsevda Maraba Kullanıcı
  • Üyelik 17.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Amele
  • Konum Tekirdağ
  • Ad Soyad T** K**
  • Mesajlar 2208
  • Beğeniler 753 / 752
  • Ticaret 18, (%100)

mert29 adlı üyeden alıntı

Evet buna benzer bir olay olacak ama e ticaret seklindemi olur yoksa daha farkli birseymi kullanılabilir orasını cok düşünemedim, benim aklimda olan herkes anonim ancak bir sınır konulabilir. Form gibi birsey olucak yas araligi cinsiyet belirtme olmayacakki sistem baska birseye dönmesin ve form icinde neye ihtiyac oldugu belirtilecek mesela sizin atıyorum kpss kitaba ihtiyaciniz vardir bende anonim hesabim olarak size göndermek istedigimde yönetici aracılığıyla adres bilmeden gönderme imkanı bulacağım. Bu adres yaş gibi seyleri sadece yönetici görme yetkisi olacak. Umarım aklimdakini biraz olsun anlatabilmisimdir. Ama sizin dediginiz gibidebe ticaret seklinde dönebilir ola. Ayrıca abartı şeylere müsade edilmeyecek araba, ev vs gibi

Anladım şimdi. Yardımlaşma etkinliği gibi birşey olacak yardım edenın adı kımlık bılgılerı gozukmeyecek. Bu şekılde hatırladıgım bir kaç site var. Ama sizin projenizde tutabilir tabi ki neden tutmasın.
mert29

kişi bu mesajı beğendi.

Siteni Ekle WeBDiZiN.Com
wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

• Üyelik 26.12.2017
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek serbest meslek
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad E** K**
  • Mesajlar 532
  • Beğeniler 133 / 133
  • Ticaret 0, (%0)

birsevda adlı üyeden alıntı

Anladım şimdi. Yardımlaşma etkinliği gibi birşey olacak yardım edenın adı kımlık bılgılerı gozukmeyecek. Bu şekılde hatırladıgım bir kaç site var. Ama sizin projenizde tutabilir tabi ki neden tutmasın.

Evet tam olarak böyle denilebilir ☺️

kotobenx kotobenx Respect ! Kullanıcı
  • Üyelik 12.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Aydın
  • Ad Soyad K** G**
  • Mesajlar 121
  • Beğeniler 8 / 35
  • Ticaret 4, (%100)
İstanbul büyükşehir belediyesinin askıda fatura uygulaması gibi bir şey diyorsunuz sanırım
mert29

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al