freelance iş ilanları

Arabayı satıp bu projeye girmeyi düşünüyorum..

75 Mesajlar 10.271 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

ddrx7 ddrx7 Yesilandroid.com Kullanıcı
  • Üyelik 05.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek okuyor
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 259
  • Beğeniler 18 / 34
  • Ticaret 2, (%100)

Evet daha başlmadan batıcakmışım iddaa sanal sitelere daha yüksek fiyat istiyormuş
arkadaşlarıma bakıyorum hepsinin kendi işi var benimde olsun istiyorum ama proje gelmiyo aklıma gelsede işte bunun gibi geliyor :S

Yesilandroid.com - Android Blogunuz.
wmaraci
reklam

fssolak fssolak WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 21.12.2012
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek İşsiz
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 78
  • Beğeniler 21 / 8
  • Ticaret 0, (%0)
Bu projeyi gerçekleştirebilmek için bindiiğiniz arabanın Porsche falan olması gerek.. eğer porscheye biniyorsan zaten satmanada gerek kalmaz...

Sürekli yazılım destedi ve site güvenliği sağlaman gerek.. yani sitenin 3 saat yayında olmaması demek bütün üyelerini kaybettin demek..

Benim nakliyatcılar için açtığım sitenin aylık 200-250 tl getirisi olduğu halde sürekli taciz yiyorum.. neredeyse her ay 10 gün site çalışmıyor...

vesselam rakibimin nakliyatcı oldugu alanda bu kadar taciz var ise siz o sitelere olan tacizleri düşünün...

NOT : İNSANLAR KENDİ YAPAMADIKLARINI BAŞKALARININDA YAPAMAYACAĞINI SÖYLER....!!!

https://ehilminer.com/   https://transferankaravip.com/

• Üyelik 05.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek okuyor
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 259
  • Beğeniler 18 / 34
  • Ticaret 2, (%100)

fssolak adlı üyeden alıntı

Bu projeyi gerçekleştirebilmek için bindiiğiniz arabanın Porsche falan olması gerek.. eğer porscheye biniyorsan zaten satmanada gerek kalmaz...

Sürekli yazılım destedi ve site güvenliği sağlaman gerek.. yani sitenin 3 saat yayında olmaması demek bütün üyelerini kaybettin demek..

Benim nakliyatcılar için açtığım sitenin aylık 200-250 tl getirisi olduğu halde sürekli taciz yiyorum.. neredeyse her ay 10 gün site çalışmıyor...

vesselam rakibimin nakliyatcı oldugu alanda bu kadar taciz var ise siz o sitelere olan tacizleri düşünün...

NOT : İNSANLAR KENDİ YAPAMADIKLARINI BAŞKALARININDA YAPAMAYACAĞINI SÖYLER....!!!

araba renault megane 1.5 dCi Privilege Sport Tourer 'de bu konuda haklısınız.
işin o boyutunu düşünmedim,
ben hem büyük bir proje olsun istiyordum hemde ufak bir mevla ile başlamak ama öyle olmuyormuş

spinabifida spinabifida Sms Onayı Gerekli Kullanıcı
  • Üyelik 17.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet 54 / E
  • Meslek Öğretmen
  • Konum Trabzon
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 440
  • Beğeniler 46 / 89
  • Ticaret 0, (%0)
bişeyini satma

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 05.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek okuyor
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 259
  • Beğeniler 18 / 34
  • Ticaret 2, (%100)

hocam başka napayım ki ev'desen babanın üzerine şu dünyada birtek arabam benim emeğimle benim paramla alındı.
diğerlerinin hepsi baba, kendimi bildim bileli baba parası yiyorum. eğer tutunabiliceğim bir iş bulabilirsem direk satıcağım insanın kendi parasını kazanması çok güzel bir zevk çünkü

spinabifida spinabifida Sms Onayı Gerekli Kullanıcı
  • Üyelik 17.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet 54 / E
  • Meslek Öğretmen
  • Konum Trabzon
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 440
  • Beğeniler 46 / 89
  • Ticaret 0, (%0)
ozaman bildiğiniz işi yapın burada arayışta olmayın derim.

bitirimci bitirimci Kimlik Onayı Bekliyor Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 20.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek Serbest
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** Y**
  • Mesajlar 1170
  • Beğeniler 216 / 214
  • Ticaret 0, (%0)
E ticaret altyapısı var ondan korkuyorsunuz da bilmediğiniz bir alandan mi korkmuyorsunuz bence e ticaret dediğim gibi kardan çok heves meselesi biraz da hevesin kırılmazsa girersin iddiaya bilinmedik bir deniz

• Üyelik 05.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek okuyor
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 259
  • Beğeniler 18 / 34
  • Ticaret 2, (%100)

bitirimci adlı üyeden alıntı

E ticaret altyapısı var ondan korkuyorsunuz da bilmediğiniz bir alandan mi korkmuyorsunuz bence e ticaret dediğim gibi kardan çok heves meselesi biraz da hevesin kırılmazsa girersin iddiaya bilinmedik bir deniz

e-ticaret korkum var evet hocam,
birde sıkılıyorum ben 11 yaşımdan beri ticaret işindeyim okuldan sonraki bütün günlerim babamın yanında çıraklık yaparak geçti bıktım.
ama eğer başarabilicesem mecvuren giriceğim heves deseniz hiç yok malesef

Webbiu Webbiu Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 09.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Freelance
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** Y**
  • Mesajlar 643
  • Beğeniler 194 / 98
  • Ticaret 10, (%100)
Merhaba,
bu yaptığınız kredi vs vs hepsi haram olduğunu belirtmek isterim bunun için 50 bin tl yeteceğini sanmıyorum neden derseniz destek hattı kurulacak bunun için elemanlar bulunacak ? elemanların maaşı var bide bunun için ofis var sonra dedicated parası var reklam parası var 25 bin tl için bir kaç siteye reklam verebilirsin ve tv de verebilirmisin bilemem yazılımlar var wordpress kurmassınız diye düşünüyorum özel yazılım , tasarım vs vs bunlar çok uğraştırıcı hah arabamı sattım , kredi çektim bu işe giriyorum diye böyle olmaz ilk önce gidip görüşeceksin , ajanslara danışacaksın idda yerlerine gidip sorup bilgi alacaksınız.

ismailke ismailke WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 31.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Biyolog
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad İ** S**
  • Mesajlar 314
  • Beğeniler 77 / 44
  • Ticaret 10, (%100)
Bence arabanızı satmayın, varsa ufak bir birkiminiz, E-ticaret sitesi açın, hazırda depoda var diyorsunuz, Forumda da seo da uzman arkadaşlar var, illaki belirli bir ücret karşısında yardımcı olacaklardır. Şahsen bu işe girmemenize sevindim yazık olurdu. E-ticarette kaybınızın çok olacağını sanmam. Yapacağını varsa şirkeniniz onun üzerindenbir bankayla anlaşıp sanal pos alın yoksada bir şahıs şirketi kurun 1000-1500 tl arası kuruluyo , kapatmak istersende bir günde kapanır. Onun haricinde bağkur vs ödersin.
Kara senin Allah hayırlısını versin hakkında.
Herkese iyi forumlar.

wmaraci
Konuyu toplam 3 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 3 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al