wmaraci reklam

Araştırma için ekip kurmak istiyorum

6 Mesajlar 536 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

hypnoyzes hypnoyzes WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 11.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Geliştirici
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** T**
  • Mesajlar 106
  • Beğeniler 12 / 28
  • Ticaret 0, (%0)
Merhaba, Bir ekip kurup bilimsel, tarihsel, ilahiyat mevzularını videolu bir şekilde anlatmak istiyorum. Tek başıma zaman verimsiz geçiyor. Google da tanım yazıları ile gereksiz siteler çıkardığı için bana yardımcı olamıyor. Nasıl bir ekip edinebilirim, nasıl organize olabiliriz gibi konuları bir haftadır düşünüyorum.
Siteye ne gibi içeriklerin gireceğiyle ilgili biraz endişeliyim. Beğendiğim haberleri toplayacak olsam birçok haberi alıntılayıp tek bir yerde toplasam her sitede olduğu gibi üye çok azını görüntüleyebilecek. Uzun yazılar çıkarsam bu sefer çok yavaş olduğu için yükselmem epey zaman alacak?

wmaraci
reklam

KerimYaman KerimYaman Fikir Doktoru Kullanıcı
  • Üyelik 29.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad K** Y**
  • Mesajlar 1868
  • Beğeniler 105 / 291
  • Ticaret 9, (%100)
Ben ekipte yer almak istiyorum.

TeamScriptim TeamScriptim WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 21.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Isparta
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 963
  • Beğeniler 90 / 202
  • Ticaret 11, (%100)
Bir İlahiyat Fakültesi öğrencisi olarak sisteminizin parçası olmak isterim.

Mustafa Kemal ATATÜRK!

• Üyelik 11.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Geliştirici
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** T**
  • Mesajlar 106
  • Beğeniler 12 / 28
  • Ticaret 0, (%0)
Tabi özelden görüşebiliriz. Yalnız bir siyasi görüş bile anlaşmazlıklara yol açabiliyor.Ben parti tutmuyorum tabi de bu tür ekiplenmelerde sürekli giren çıkan olduğu için biraz garip yaklaşıyorum. Nasıl bir etki oluşturabileceğimiz hakkında araştırma içerisindeyim. Dergi işinide düşündüm fakat etki olmayacaksa çıkarmasak daha iyi gibi. Grafik ve illustrasyon alanında iyiyim. Bu yüzden 2d animasyon şeklinde videolar hazırlamayı deneyeceğım. Kendi sesimin ideal olduğunu düşündüğüm için ulaşmak istediğim kitleye göre üslubu ayarlayabileceğim

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

TeamScriptim TeamScriptim WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 21.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Isparta
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 963
  • Beğeniler 90 / 202
  • Ticaret 11, (%100)

hypnoyzes adlı üyeden alıntı

Tabi özelden görüşebiliriz. Yalnız bir siyasi görüş bile anlaşmazlıklara yol açabiliyor.Ben parti tutmuyorum tabi de bu tür ekiplenmelerde sürekli giren çıkan olduğu için biraz garip yaklaşıyorum. Nasıl bir etki oluşturabileceğimiz hakkında araştırma içerisindeyim. Dergi işinide düşündüm fakat etki olmayacaksa çıkarmasak daha iyi gibi. Grafik ve illustrasyon alanında iyiyim. Bu yüzden 2d animasyon şeklinde videolar hazırlamayı deneyeceğım. Kendi sesimin ideal olduğunu düşündüğüm için ulaşmak istediğim kitleye göre üslubu ayarlayabileceğim

Siz projenin detayları için karar verdiğiniz vakit diğer işleri görüşelim derim ben.

Mustafa Kemal ATATÜRK!

• Üyelik 11.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Geliştirici
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** T**
  • Mesajlar 106
  • Beğeniler 12 / 28
  • Ticaret 0, (%0)
Tabi çekimser yaklaşıyorum daha çok bu sorunu çözmek ve sorularıma cevap alabilmek için açtım konuyu iki ekip arkadaşım mevcut.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al