freelance iş ilanları

Arkadaşlar fikirlerinize ihtiyacım var.

3 Mesajlar 489 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

crookersss crookersss </codenart> Kullanıcı
  • Üyelik 27.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek WM
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad S** Ö**
  • Mesajlar 569
  • Beğeniler 212 / 177
  • Ticaret 1, (%100)
Forum konusunda usta olan veya en azından bu konuda deneyimi olan arkadaşlardan fikir almak istiyorum.
Şuan günlük 500-1000 Tekil hiti olan ve hergün artan bir websitesinin forumudur. Fakat forumu ilgi çekici hale getiremedim bir kaç kişi anca üye oldu. Ki sitenin içeriğinden farklı bir forum değil yine konu ile alakalı başlıklar mevcut.

Sizce forumu canlandırmak için neler yapabilirim? Tavsiyeleriniz benim için çok önemli.

Saygılarımla.

wmaraci
reklam

Crixus Crixus Kimlik Onayı Bekliyor Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 24.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** Y**
  • Mesajlar 245
  • Beğeniler 24 / 49
  • Ticaret 0, (%0)
Hocam ytpara.com un stratejisini ben çok beğendim. Belli bir niş konuya odaklandılar sonrasında kitlediler üye olunmayı sadece davetiye sistemi oldu ve insanlar merak saldı. Bence bu tarz forumların stratejilerini izleyebilirsin. Üye sayısı çok artmasa bile istikrarlı yol kat ediyorlar
crookersss

kişi bu mesajı beğendi.

crookersss crookersss </codenart> Kullanıcı
  • Üyelik 27.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek WM
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad S** Ö**
  • Mesajlar 569
  • Beğeniler 212 / 177
  • Ticaret 1, (%100)

Crixus adlı üyeden alıntı

Hocam ytpara.com un stratejisini ben çok beğendim. Belli bir niş konuya odaklandılar sonrasında kitlediler üye olunmayı sadece davetiye sistemi oldu ve insanlar merak saldı. Bence bu tarz forumların stratejilerini izleyebilirsin. Üye sayısı çok artmasa bile istikrarlı yol kat ediyorlar

Tavsiye için teşekkürler hocam. Başka fikirler verebilecek varsa lütfen esirgemesin :)

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al