Banka sektörü tutarmı?

8 Mesajlar 1.121 Okunma
smmexpress

Ntie Ntie Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 22.01.2016
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Sosyal Medya Uzmanı
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad N** D**
  • Mesajlar 73
  • Beğeniler 6 / 29
  • Ticaret 8, (%100)
Merhabalar,

Uzun zamandır websiteleri ve projelerini takip ediyorum. Rekabeti yüksek alanlarda hala insanlar devam ediyor. " Sağlık, Kadın, Moda, Teknoloji " kim bizi dürtüklüyor bilmiyorum ama yıllardır bu sektörlerde ilerliyoruz ve ekmek arıyoruz. Bu sektörlerden kazanan eski websiteler var, yani nadirde olsa kazanan tutturan olsa bile çoğumuz bu sektörlerde para kaybediyoruz.

Girecegim sektör " Banka, finans, Kredi kartları " üzerine. Kendim araştırmacı birisi olarak istedigim Domaini hemen bulabiliyorum. Bu sektöre uygun Jenerik bir Domain buldum. Aranma hacmide saglam " net " uzantılı.

Bknz: " Banka hesabı nasıl açılır? Altın yükseliyor mu, düşüyor mu? Kredi kartı başvurusu nasıl yapılır? " gibi örnek kelimeler üzerinde gitsem, Banka, Finans, Kredi kartı, Borsa vb. şeklinde tutulur mu? Adsense TBML en yüksek kazançları veriyor tık başına. Siz ne dersiniz, fikirlerinizi alabilir miyim?

wmaraci
reklam

Makalepaneli Makalepaneli I Love Yandex Money Kullanıcı
  • Üyelik 15.07.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Editör, Programci
  • Konum Tokat
  • Ad Soyad E** B**
  • Mesajlar 777
  • Beğeniler 96 / 355
  • Ticaret 91, (%98)
Kardeşim ben makale yazdığım için insanların az çok ne alana yoğunlaştıkları konusunda bilgim var. En çok yazdığım konuların başında bankacılık geliyor, sandığın gibi bu alandaki rekabet daha az değil, aksine daha çok.
Bu gibi birden fazla sitesi olan bir abi, bankacılık sektörüne ait sitelere verilen TBM değerlerinin normalden daha yüksek olduğunu söylemişti. Bu nedenle son dönemde bu alana yönelen kişilerin sayısı da arttı. Yaklaşık 100 makale yazdığım bir müşterim kredi notu sorgulama kelimesinde 137. sıradaydı ve bunu başarı olarak görüyordu. Hevesini kırmak için yazmıyorum ama bu konuda dikkat etmeni tavsiye ederim. Zaman her şeyden daha değerli.

I Love Yandex Money

devrimedia devrimedia WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Web Master & Grafiker
  • Konum Diyarbakır
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 868
  • Beğeniler 146 / 251
  • Ticaret 5, (%100)
Hocam önce aylık aranma hacmine bakınız eğer güzel bir aranma hacmine sahipse direk açın
Bende bi ara araştırdım banka ve sigortaların TBM ücretleri yüksekti

Wp Kurulum♥Wp Optimize♥Wp Seo Çalışması♥Wp Tema Kurulum♥Android Webview Uygulama♥Grafik Tasarım

• Üyelik 22.01.2016
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad N** D**
  • Mesajlar 73
  • Beğeniler 6 / 29
  • Ticaret 8, (%100)
Makalepaneli

Haklısın hocam. Rekabet her alanda var ama en uygunu banka sektörü sanırım. Tık başına verilen ücrette digerlerinin 2 katına denk geliyor. Mesala Moda sektöründe 200 içerik girerek 200 hit gelecekse 200 Makale banka sektöründe içerik girerim günlük 40-50 gelir. Aylık daha fazla kazanç verir hiç olmazsa.

devrimedia

Banka sektöründe " Cebe havale " gibi kelimeler yani örnek veriyorum. 2K gibi bir aylık Aranma hacmi var.

wmaraci
wmaraci

Makalepaneli Makalepaneli I Love Yandex Money Kullanıcı
  • Üyelik 15.07.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Editör, Programci
  • Konum Tokat
  • Ad Soyad E** B**
  • Mesajlar 777
  • Beğeniler 96 / 355
  • Ticaret 91, (%98)

Ntie adlı üyeden alıntı

Makalepaneli

Haklısın hocam. Rekabet her alanda var ama en uygunu banka sektörü sanırım. Tık başına verilen ücrette digerlerinin 2 katına denk geliyor. Mesala Moda sektöründe 200 içerik girerek 200 hit gelecekse 200 Makale banka sektöründe içerik girerim günlük 40-50 gelir. Aylık daha fazla kazanç verir hiç olmazsa.

O tam olarak belli olmayabilir. Dekorasyon, moda gibi konuların TBM'si de diğerlerinden yüksek. Ama bankacılık bunlardan da yüksek olabilir net bilgim yok. Bildiğim tek şey son dönemde sağlık konulu site sahiplerinin TBM'lerden şikayetçi oluşu.
Ntie

kişi bu mesajı beğendi.

I Love Yandex Money

• Üyelik 26.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Konum Diyarbakır
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 868
  • Beğeniler 146 / 251
  • Ticaret 5, (%100)

Ntie adlı üyeden alıntı

Makalepaneli

devrimedia

Banka sektöründe " Cebe havale " gibi kelimeler yani örnek veriyorum. 2K gibi bir aylık Aranma hacmi var.

hocam 2k çok düşük birde en basitinde cebe havaleyi baz alırsak ilk sırada olma ihtimaliniz çok az yani en az aylık 10bin 8-10bin olsun ki iş görsün

Wp Kurulum♥Wp Optimize♥Wp Seo Çalışması♥Wp Tema Kurulum♥Android Webview Uygulama♥Grafik Tasarım

• Üyelik 22.01.2016
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad N** D**
  • Mesajlar 73
  • Beğeniler 6 / 29
  • Ticaret 8, (%100)
devrimedia hocam zaten Aranma hacmi digerlerine göre düşük olur. Fakat ben tek kelimeden örnek verdim. :) Bir kelimede ilk sayfaya çıksın günlük 100 hit alsın yeter. Bazı siteler tek kelime üzerinden sitesinin %90`i hit alıyor. Google da her ay o kelimede tutunmakta garanti degil. 1 kelime veya kategoriye odaklanmaktansa 10 kelime 10 kategoride odaklanırım. :)

• Üyelik 26.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Konum Diyarbakır
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 868
  • Beğeniler 146 / 251
  • Ticaret 5, (%100)

devrimedia adlı üyeden alıntı

hocam 2k çok düşük birde en basitinde cebe havaleyi baz alırsak ilk sırada olma ihtimaliniz çok az yani en az aylık 10bin 8-10bin olsun ki iş görsün

Anladım hocam başarılar dilerim umarım hedeflerine ulaşırsın başarılar

wmaraci
Konuyu toplam 2 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 2 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al