freelance iş ilanları

Başlangıç - Orta - Profesyonel seviyede Grafik , Css, Wordpress gelişticileri - Şimdi başvuru zamanı

3 Mesajlar 810 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

GokhanKara GokhanKara Whatsappla.com Kullanıcı
  • Üyelik 17.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Grafiker
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad G** K**
  • Mesajlar 1421
  • Beğeniler 760 / 545
  • Ticaret 21, (%100)
Merhaba arkadaşlar ..
Bir projem %90 tamamlanmak üzere.İnternet üzerinden 1 grafik tasarım platformunda yazar olarak ;

[*]Tasarım ile uğraşıyorsanız ücretsiz / ücretli dosya satışını yapabileceksiniz.
    [*]Css ile uğraşıyorsanız dağıtılan ücretsiz .psdleri css döküp ücretli / ücretsiz satışını yapabileceksiniz.
    [*]Wordpress ile ilgileniyorsanı yine isterseniz kendi temanızı isterseniz ücretsiz olarak dağıtmak istediğiniz temayı paylaşabileceksiniz.

Top 10 Listemiz olacak en çok paylaşım yapan üyeye ara ara çekişler düzenleyerek güzel hediyeler vermeyi planlıyorum.

Ödeme sistemi nasıl işliyor ?
Paypal ile satışlarda, satış konusu açarken paypal kullanıcı adınızı yazıyorsunuz yada Hesap numaralarınızı yazıyorsunuz.

Almak isteyen kullanıcı paypal adresinize ödemeyi yapıyor ve site üzerinden size Translate kodunu mail atıyor sizde kontrol edip onaylıyorsunuz.

Banka hesabınıza ödeme yaparak almak
istiyor ise yine ödemeyi yapıyor ve site üzerinden size bildirimde bulunuyor sizde kontrol edip onayladığınızda müşteriye dosyayı gönderiyorsunuz.

Tek kural şu anda ilk alınacak 10 kişinin portfolyo linki ile hangi konuda bilgilerinin olduğunu başvuru formunu doldurarak bana dönüş yapmalarıdır.

Başvurunuz incelenip onaylanınca bizzat sizinle e-mail adresinizden ben iletişime geçeceğim.

Site global bir site olacaktır. Domain alındı tamamlanınca yine ilan açacağım kısacası kendinizi kanıtlayabileceksiniz, paylaşımlarınızın yanı sıra web sitenizi tanıtabileceksiniz veya sizlere yeni iş imkanları doğacak bunların hepsini ücretsiz yapabileceksiniz.

[SIZE=4]Başvuruda bulunmak için burayı tıklayınız.[/SIZE]
Son başvuru katılım tarihi ( İlk 10 yazar için : 13 Ocak 2014 00:00 )

Web sitem yayına girmiş ve yazar alımları tekrar başlamıştır.
Paylaşımlarınızı PC de saklamak yerine gün yüzüne çıkarmanın vakti geldi diyebilirsiniz ..

Grapidea.com - Paylaşım Platformu

Bu başvurudan sonra gelen başvurular daha sık incelenip eleme yapılarak alınacaktır.Tek amaç bir kalite çıtası belirlemektir başka kuram kanun düşünmedim.

Fikirlerinizi, aklınıa takılan sorularınızı başvuru formundan gönderebilirsiniz.
Teşekkürler..

Ek Olarak: Sitemiz yayına girmiştir arkadaşlar desteklerinizi bekliyorum ..

Profesyonel Tasarım & Wordpress Tema / Eklenti hizmeti - http://whatsappla.com/@gokhankaraofficial
wmaraci
reklam

KaRaKoSe53 KaRaKoSe53 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 03.06.2012
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek E-Ticaret
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Ü** K**
  • Mesajlar 375
  • Beğeniler 21 / 113
  • Ticaret 63, (%100)
Güzel projeymiş arkadaşların katılmasını ve destkelemesini öneririm :)
GokhanKara

kişi bu mesajı beğendi.

GokhanKara GokhanKara Whatsappla.com Kullanıcı
  • Üyelik 17.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Grafiker
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad G** K**
  • Mesajlar 1421
  • Beğeniler 760 / 545
  • Ticaret 21, (%100)

KaRaKoSe53 adlı üyeden alıntı

Güzel projeymiş arkadaşların katılmasını ve destkelemesini öneririm :)

Teşekkürler kardeşim ..
Yazar alım başvuruları başlamıştır arkadaşlar.Arşivinizde tamamı size ait olan dosyaları şimdi kaliteli bir platformda paylaşabilirsiniz ..

Aklınıza takılan soruları sormaktan çekinmeyiniz.
Teşekkürler..

Profesyonel Tasarım & Wordpress Tema / Eklenti hizmeti - http://whatsappla.com/@gokhankaraofficial
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al