freelance iş ilanları

Bir Beyin Fırtınası daha

3 Mesajlar 674 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

grey23 grey23 WebmasterTR Kullanıcı
  • Üyelik 02.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Google Adsense
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad F** P**
  • Mesajlar 1037
  • Beğeniler 243 / 172
  • Ticaret 14, (%100)
Aslında insanların sevebileceği bir site düşündüm düşündüm sonunda ortak bir noktaya varabildim.İnsanların sevebileceği bir site anlık paylaşım yapabileceği , sohbet edebileceği kısacası kendini ifade edebileceği online etkileşim bulunabileceği siteler zaten facebook , twitter gibi birçok web sitesi bu olanakları sağladığı için ilk sıradalar tabiki bunun yanında sitenin kolay kullanımı herkese hitap edebilmesi.. af edersiniz bilgisayar özürlüsü bile o sitede gezinebilmeli tabiki mesela forum sitelerinide bu katagoriye koyabiliriz insanlar gerçekten paylaşam yapabildiği ve etkileşim içinde olabildiği siteleri seviyor.Bu tip sitelerin sevdiğim bir yanıda bu tip siteler paylaşım yapmasa dahi insanların paylaşım yapması ve sitede vakit geçirmesi googlenin gozunde çok büyük sizi direk ilk sıralara çıkartıyor öyle arama sonuçlarında yer ediniyorsunuz ki siz bile inanamıyorsunuz.Bir sitede bunları en iyi şekilde gerçekleştirdiğimi insanların sosyal bir biçimde paylaşım yapabildiği sohbet edebildiği profilini oluşturabildiği bir site ama takip ekleme olayları felan yok o sitede olan herkes etkileşim içine girebiliyor sohbet edebiliyor. Dilerse paylaşımlar yapabiliyor.Ulusal nitelikli bir site olacak bu paylaşım serbest konu kısıtlaması kesinlikle yok hiçbirşeyin kısıtlaması yok bu sitede.Bu siteye yasaklar gelecektir mahkemeyede düşebilir ama Bu tip bir site oluşturmak sizce ne kadar zor olabilir ne kadar para harcamam gerek ben böyle bir site oluşturabilirsem bütün mal varlığımı ortaya koymaya hazırım. Sitenin tutma olasılığı diye birşey yok siteyi oluşturursam burada açıklamak istemediğim olanaklarıda sağlıcam %90 yürür diye düşünüyorum.
Biraz karışık yazmısımda ne demek istedimi anlıyacağınızı düşünüyorum :)
yORUMlarınızı bekliyorum

wmaraci
reklam

kohreg kohreg WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 10.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Mühendis
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Y** K**
  • Mesajlar 519
  • Beğeniler 216 / 86
  • Ticaret 11, (%100)
Mobilite çok önemli Kullanıcıların çoğu mobil artık.
Ayrıca söylediğine benzer bir fikrim var,global çapta tutabilir, hatta Facebook benim fikrime çok benzer bir sistemi aktif etti 15 gün önce ama tam anlamıyla yapması imkansız, farklı bir alan. Fikrimi söyleyip tasarlatmaya kodlatmaya bile çekiniyorum ��

www.gamerozzi.com eSpor ve Oyun Haberleri - www.fikkr.com Girişimcilik Ekosistemi Sitesi.

Kaplan Kaplan ahmetkaplan.net Kullanıcı
  • Üyelik 26.05.2012
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek User Interface Designer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 1084
  • Beğeniler 304 / 530
  • Ticaret 4, (%100)
Bir sosyal medya sitesi oluşturma fikri, düşüncesi çok kez dile geliyor. Bir çok kez dile geldiğini hatta bir çok kezde kurulduğunu gördük fakat ilerlemiş bir proje çıktı diyemem.

Bunların arasından sıyrılan bir tek girişim oldu o da "quup". Bence başarılı bir proje fakat onun da büyümesi belli bir oranda durdu.

Eğer yazdığınız gibi projenizin açıkladığınız ve açıklamadığınız o fikirlerle yürüyeceğini düşünüyorsanız buraya yazmak yerine hayata geçirmelisiniz. Beyin fırtınası yapacak bir yanı kalmamış diyebilirim.

Ek olarak; lütfen bir yazı yazarken özellike de uzun bir yazıysa satırlar araları bırakmaya özen gösterelim. Hem okunması hemde forum düzeni için daha verimli ve sağlıklı oluyor.

İyi forumlar.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al