wmaraci reklam

Bir destek | Bir bilgi | Bir yardım talebi |Adsense | Pinterest

3 Mesajlar 496 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

Browland Browland WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 13.02.2017
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Melaturji ve Malzeme Mühendisi
  • Konum Çanakkale
  • Ad Soyad Ö** Ş**
  • Mesajlar 1154
  • Beğeniler 747 / 748
  • Ticaret 3, (%100)
Merhaba arkadaşlar,

Az çok tanıyorsunuz, bazı konularda ve konularımda elimden geldiği kadar üyelere yardımcı olmaya çalışıyorum.

Bu konu altında bir takım bilgiler vermeye çalışıp bir konuda bilgi bakımından yardım talep ediyorum.

Adsense alınması konusunda daha önce bir konum vardı. Benzer yöntemle yeni bir domaini onaya gönderdim. Bu domain üzerinden Almanya adsense ile uzun vadeli Pinterest üzerinden hit çekmeyi düşünüyorum. Bu konuda yapmaya başladığım bir yöntemi anlatayım.

Malum adsense site onayı eskisi kadar kolay değil. Domainin ne kadar onaya bekleyeceğini bilemiyoruz. Ancak o domaini mutlaka onaylatacağız. Bu süre içerisinde adsenseden para kazanamayacağımız gibi onay sonrası birde sitenin oturma süresi var. İşte bu noktada yeni çalışmam devreye giriyor.

Ana domain onaylanana kadar 3 hafta belki de daha çok zaman geçiyor. Bu süre zarfında bizim yapamamız gereken işlem şudur.

Bilmeyenler için adsense de onaylı domain altına sub domain eklenebilir. Bu özellikten yararlanarak şöyle düşündüm.

Eğer onaylanacak domain altına sub domain açar pintereste yönelik site açarsam, domain onaylanana kadar sub domaine hit çekmeye başlamış olurum. Böylelikle domain onay sonrası hemen para kazanmaya başlamış olurum.

Evet mantık bu, dün itibariyle 4 harfli domainin altına sub domain açarak çalışmalara başladım. Uzun süreli olması için de mümkün olduğu kadar özgün çalışma yapmaya çalışacağım. Malum Pinterest bu aralar spam siteleri acımadan banlıyor.

Özgün çalışma konusunda canva sitesini kullansam da daha pratik yol, ve daha iyi bir yöntem aramaktayım. Macbook Air 11 inç bilgisayarımda kullanabileceğim program ve yöntem konusunda siz değerli üyelerden fikir beklemekteyim. Özellikle Backlinkcigeldi Usta'dan yorum bekliyorum.

Herkese iyi forumlar.
Talip68

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

Backlinkcigeldi Backlinkcigeldi Homo sapiens sapiens... Kullanıcı
  • Üyelik 19.06.2017
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad C** G**
  • Mesajlar 3334
  • Beğeniler 179 / 2222
  • Ticaret 139, (%100)
Sektör konusunda kafanızda belirli bir alan varsa pm üzerinden ya da skype üzerinden bana ulaşın oradan konuşalım hocam. @backlinkcigeldi skype. Elimden geldiğince yardimci olayim
Browland Talip68

kişi bu mesajı beğendi.

Browland Browland WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 13.02.2017
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Melaturji ve Malzeme Mühendisi
  • Konum Çanakkale
  • Ad Soyad Ö** Ş**
  • Mesajlar 1154
  • Beğeniler 747 / 748
  • Ticaret 3, (%100)
Teşekkür ederim, Skype ekleyeceğim. Şuan yolda olduğumdan internet çekmiyor, malum köy yolları.
Tekrardan teşekkürler. Backlinkcigeldi

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al