wmaraci reklam

Bir Erkeğin Bir Kadına Sürekli Küfür Etmesi

13 Mesajlar 3.834 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

srkn12 srkn12 PHP - Javascript - Java Kullanıcı
  • Üyelik 28.03.2018
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Bilişim
  • Konum Denizli
  • Ad Soyad S** K**
  • Mesajlar 411
  • Beğeniler 67 / 90
  • Ticaret 0, (%0)
Kadına küfür edenin erkekliğinden şüphe ederim... ��

wmaraci
reklam

Mrtcn Mrtcn PrismaCSI Kullanıcı
  • Üyelik 06.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Cyber Sec & Project Manager
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** G**
  • Mesajlar 3356
  • Beğeniler 481 / 1986
  • Ticaret 10, (%100)
Herkes küfür eder, etmiyorum diyen yalan söyler. Küfürü tercih etmek ile etmemek arasında fark vardır. Kadınlar genelde daha çok küfür eder, bu konuda araştırma bile olması lazım.

Ayrıca argo ile küfürü bir tutanlar olacaktır şimdiden onları araştırma yapmaya ve okumaya davet ediyorum.
halitaga sworks EmineT

kişi bu mesajı beğendi.

Backlinkcigeldi Backlinkcigeldi Homo sapiens sapiens... Kullanıcı
  • Üyelik 19.06.2017
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad C** G**
  • Mesajlar 3334
  • Beğeniler 179 / 2222
  • Ticaret 139, (%100)

Mrtcn adlı üyeden alıntı

Herkes küfür eder, etmiyorum diyen yalan söyler. Küfürü tercih etmek ile etmemek arasında fark vardır. Kadınlar genelde daha çok küfür eder, bu konuda araştırma bile olması lazım.

Ayrıca argo ile küfürü bir tutanlar olacaktır şimdiden onları araştırma yapmaya ve okumaya davet ediyorum.

Küfür ile pozitif anlamda zekanin(IQ) ilişkisi var fakat bu demek değil ki her küfür eden einstein fakat dahi insanlar çok küfür etme ve alkol alma eğilimindedir mesela. Kadın erkek fark etmez küfür eşitliği vardır biri hak ediyorsa edeceksin bu kadar basit. Ha içinden edersin ortam müsaittir dışından edersin müsait değildir gözlerinle edersin bir yol bulunur.

Can Yücel'in bir sözü var
Bana şiirlerinde küfür etme ediyorlar bu kadar ... nasıl anlatayım diyor.

Kadın ya da erkek fark etmez kimsenin üstünlüğü yok kimseye kutsiyet atfetmeye gerek yok. Ne kadınlar var 10 erkek gücünde küfür ediyorlar erkek la deyince de parmakla gösterip linç ettiriyorlar böyle de olmaz. Kadın haklarını da yeri gelir en çok ben savunurum fakat cinsiyet eşitliğini de belirtmekte fayda var.

Özetle yerinde küfür etmek gayet doğal bir şeydir. Bir kadın ya da erkek fark etmez. Altını bir daha çizmekte fayda var yerinde. Ha ufak da bir edit yapayım cinsiyetçi küfüre de karşiyım her iki cinse de edilebilecek türden küfür üretmek de zeka işidir :)

Küfür iyidir bazen doluluğu boşaltır zihni rahatlatır. Birine zarar verme eğilimindeyken pamuk gibi olursunuz.

Dediklerimi kafasına göre oraya buraya çeken olacaktır diye bir kez daha belirteyim misal 2li bir tartışmada küfür ederek üste çıkmaktan, yahut bilgisi yetmeyince küfür edenlerden, karşıdakini aşağılamak için küfür edenlerden, cehaleti yüzünden küfür edenlerden vs.. bahsetmiyorum küfür edilecek yer zaman ve insan vardır ona etmekten bahsediyorum :)
Mrtcn

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al