wmaraci reklam

Bir iyi bir kötü haber |adsense | pinterest

35 Mesajlar 3.314 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

Browland Browland WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 13.02.2017
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Melaturji ve Malzeme Mühendisi
  • Konum Çanakkale
  • Ad Soyad Ö** Ş**
  • Mesajlar 1154
  • Beğeniler 747 / 748
  • Ticaret 3, (%100)
Mültecilere sağlık ücretsiz, Hatay Adana bölgesinde teröristler bile sağlık için hastahaneye geliyorlar. Geçende bir haber vardı, tedavi olmak için gelen PKK'lı uyurken sayıklayınca yakalanmıştı.

Mültecilerin her ay, düzenli yardım alıyorlar, Bolu belediye başkanı yardımları keseceğim diyince birileri itiraz etmişti.

Potansiyel vatandaş ve oy deposu olarak görülen Suriyeliler ülkemizde vatandaştan daha değerli hale geldi.

wmaraci
reklam

pandoraxx pandoraxx WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Arkeolog, Webmaster
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** K**
  • Mesajlar 330
  • Beğeniler 35 / 67
  • Ticaret 3, (%100)
Hocam pinterest kısmını tam anlayamadım biraz daha açar mısınız ? Ben ingilizce sitem için pinterest hesabı kasıyorum. Özellikle kadın kullanıcılara yönelik. Şuan 3.6k takipçim var pinterestte 45 bin görüntülenme diyor. Banlanmamak için nelere dikkat etmeliyim ? Daha günde anca 20-50 kişi geliyor pinterestten ancak hedefim büyük. Teşekkür ederim. Bu arada pinterest tiyolarına da açığım özellikle ingilizce

• Üyelik 13.02.2017
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Konum Çanakkale
  • Ad Soyad Ö** Ş**
  • Mesajlar 1154
  • Beğeniler 747 / 748
  • Ticaret 3, (%100)
pandoraxx biz pinterestte spam yapıyoruz yani pinterestten alıp tekrar pintereste atıyoruz, Pinterest tekrar tekrar etılan görselleri bulunduğu siteleri spam yüzünden banlıyor.

Yani siz görsellerinizi özgünleştirirseniz, yani bir kaç görsel den kolaj, farklı görsel atarsanız pek sorun olmaz.

Özgün çalışmak yorucu ve zamanı biraz uzun. Ancak spam yaptığımızda sonuç ortada. 4 ay gelir getirdi, şuana kadar 500tl kazandırmıştır ilk site.. şimdi yeni site açıp devam edeceğim... Özgün açlışamk için rahat bir zaman lazım.

pandoraxx pandoraxx WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Arkeolog, Webmaster
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** K**
  • Mesajlar 330
  • Beğeniler 35 / 67
  • Ticaret 3, (%100)
Anladım hocam ben o şekil yapmıyorum zaten. Benim yaptığım popüler hesapların paylaşımlarını repin etmek (belli bir kullanıcı sayısına ulaşmak için bir süre başka sayfaların güzel paylaşımlarını da repinliyorum.) ve kendi sitemdeki konularla ilgili görsel oluşturup paylaşmak ve siteme yönlendirmek. O halde benim için bir sıkıntı yok gibi :)

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

• Üyelik 13.02.2017
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Konum Çanakkale
  • Ad Soyad Ö** Ş**
  • Mesajlar 1154
  • Beğeniler 747 / 748
  • Ticaret 3, (%100)
Şimdilik sizde sorun görünmese de, dikkatli olmanızı tavsiye ederim, çok repin, çok takip veya takipten çıkma da spamdır

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al