wmaraci reklam

Bir Projem var. Bunun için SİZDEN fikir önerisi alabilir miyim ?

6 Mesajlar 971 Okunma
smmexpress

TheAttila TheAttila WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 09.11.2017
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Akademisyen
  • Konum Sakarya
  • Ad Soyad U** K**
  • Mesajlar 179
  • Beğeniler 24 / 24
  • Ticaret 0, (%0)
Arkadaşlar bir projem var. Takıldığım bir nokta var. Projeyi küresel çapta düşünüyorum. Bu nedenle domai alırken ingilizce almayı düşünüyorum fakat sıkıntı şurada başlıyor. Benim İngilizcem sıfır hiç yok. Projeyi küresel düşünüyorum ama bu İngilizcem bana sıkıntı çıkarır mı? Proje için makale yazmama gerek yok. Proje belirli bir alanda hizmet veren insanlarla bu hizmeti arayan insanları buluşturacak. Bu işi İngilizcem olmadığı için sadece Türkiye'ye yönelik mi tutmalıyım yoksa küresel düşünüp İngilizceden girmeli miyim? Teşekkürler.

wmaraci
reklam

serhanyaprak serhanyaprak WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 29.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek İşletme Sahibi
  • Konum Tekirdağ
  • Ad Soyad S** Y**
  • Mesajlar 11
  • Beğeniler 6 / 5
  • Ticaret 1, (%100)
Globali bir kenara bırakın sadece tek dil üzerinden ve olayı tersinden bir düşünün. Bir Yunanın Türkçe bilmeden Türkiye için Türkçe dilinde bir pazar yeri girişimi yaptığını düşünün; olur mu? Hadi ilk adımda bir şekilde yaptırdı Türkçe dilinde, ya sonrası tüm her şey orada bitiyor mu? Bu yönüyle değerlendirdiğinizde sanırım sorunuza yanıt bulacaksanız ama konunuz her ne ise yerelde deneyebilirsiniz neden olmasın.. başarılar dilerim.
TheAttila

kişi bu mesajı beğendi.

TheAttila TheAttila WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 09.11.2017
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Akademisyen
  • Konum Sakarya
  • Ad Soyad U** K**
  • Mesajlar 179
  • Beğeniler 24 / 24
  • Ticaret 0, (%0)
serhanyaprak evet çok haklısınız fakar bu proje globalde daha fazla tutacak bir proje olduğuna adım gibi eminim. Sektör Türkiye'de 1 ise globalde 4-5 belki daha fazla.

Supercalifirigida Supercalifirigida WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 07.06.2019
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad O** K**
  • Mesajlar 373
  • Beğeniler 125 / 176
  • Ticaret 1, (%100)
ingilizceyi öğrenerek sektöre girebilirsiniz madem bu kadar tutacağından eminsiniz. para kazanırken ingilzice öğrenmiş olursunuz :D
TheAttila

kişi bu mesajı beğendi.

Wordpress Kurulum & Destek Hizmetleri İçin PM.
wmaraci
wmaraci

serhanyaprak serhanyaprak WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 29.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek İşletme Sahibi
  • Konum Tekirdağ
  • Ad Soyad S** Y**
  • Mesajlar 11
  • Beğeniler 6 / 5
  • Ticaret 1, (%100)

TheAttila adlı üyeden alıntı

serhanyaprak evet çok haklısınız fakar bu proje globalde daha fazla tutacak bir proje olduğuna adım gibi eminim. Sektör Türkiye'de 1 ise globalde 4-5 belki daha fazla.

o halde ekip olmayı deneyebilirsiniz iyi derecede ingilizce bilen bir ortak ve iyi derece kodlama bilen kişilerden oluşan ekip bu işin üstesinden gelecektir zaten işin içerisine para kazanma girdiğinde her şey bir şekilde çözülür projenizi hayata geçirmenizi temenni eder başarılar dilerim
TheAttila

kişi bu mesajı beğendi.

115880 115880 WM Aracı Anonim Üyelik
  • Üyelik 01.04.2020
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 138
  • Beğeniler 52 / 49
  • Ticaret 2, (%100)
Çevirmen tutmayı düşünmediğinize göre bütçeniz yüksek değil sanırım. Bu durumda ilk önce TR pazarına girip sonra globale açılırsanız daha iyi olacaktır.
TheAttila

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al