wmaraci reklam

Bir site satın almayı düşünüyorum fikirlerinize ihtiyacım var

5 Mesajlar 1.146 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

kasparow116 kasparow116 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 27.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek öğretmenlik
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 359
  • Beğeniler 74 / 96
  • Ticaret 10, (%100)
Arkadaşlar,

***'da yeni site satışı bölümünde telefon uygulamaları ile ilgili bir site satılıyor.linki

200 lira isteniyor. wmaraç'larından biraz araştırdım kendi kelimesinde biraz gerilerde. Ben seo işlerinden anlamam. Bu siteyi almayı düşünüyorum ama aklımda bu site için daha fazla harcama yapmam gerekir mi gibi sorular var. Satın alma gerçekleşirse günde 3-4 içerik girmeyi planlıyorum.

Sizin fikirleriniz nedir?
Bu site için çok harcama yapmam gerekir mi?
Ana para kaynağı upload. upload işlerini yapanlar sitenin maliyetini çıkarabilecek potansiyele sahip olduğunu doğrulayabilir mi?
Daha önce nette site alım satımı yapmadım en güvenli nasıl siteyi alabilirim?
Siteyle ilgileneceğim. Alıp köşeye koymayacağım. İlgilenirsem (içerik girmek), vereceğim paraya değecek mi?

Vaktim var evde kpss çalışıyorum. İçerik girerim.
Şimdiden değerli yorumlarınız için teşekkür ederim. Konuyu tamamen fikir alma amaçlı açtım. Site benim değildir. Alıcısıyım. Yorumlara göre kararımı şekillendireceğim.
Eğer hatalı yere, hatalı şekilde açtıysam lütfen uyarın.

Öğretmenlikte.
wmaraci
reklam

Morfran Morfran Hi again. Kullanıcı
  • Üyelik 06.03.2012
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Tasarım, Yazılım
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad V** Ç**
  • Mesajlar 763
  • Beğeniler 106 / 172
  • Ticaret 16, (%100)
Site ve sitenin arayüzü gerçekten başarılı duruyor ortalama 150-200 arası hiti var arkadaş biraz abartmış. android.telefonuygulamalari.net & iphone.telefonuygulamalari.net gibi de türetilebilir site ancak bu hali ile de devam edilebilir güncel kalırsa değerli olacak zaten günümüz teknolojisi mobil uygulamalar.

• Üyelik 27.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek öğretmenlik
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 359
  • Beğeniler 74 / 96
  • Ticaret 10, (%100)
Yorumunuz için çok teşekkür ederim. Değerleneceği görüşü bende de var. Fakat hangi upload sistemiyle başarılı olunur konusunda pek bilgisizim.

Ek Olarak: Konuyu okuyan arkadaşlar yorumlarını esirgemesinler lütfen.

Öğretmenlikte.

MultiSync MultiSync Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 28.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek Öğrenci
  • Mesajlar 46
  • Beğeniler 2 / 5
  • Ticaret 0, (%0)
mediafire.com upload için kullanılabilir dosyaların uzun sure silinmez fakat uploadlardan para kazanmak ıstıyorsan pro account alman gerekır.Ayrıca indirme linklerini adf.ly dan verırsen o sekıldede para kazanabilirsin.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

• Üyelik 27.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek öğretmenlik
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 359
  • Beğeniler 74 / 96
  • Ticaret 10, (%100)
Siteyi satın almak için randevulaştım. İnşallah hayırlı uğurlu olur. Güzel bir yola adım atmış olurum. Desteğiniz için teşekkür ederim.

Ek Olarak: Ozkula Hosting'den bireysel pro hosting aldım ve 1 saat sonra site sahibiyle m.köy'de buluştuk. Burada da üyeymiş arkadaş nick future. Bana uzun uzun siteyi nasıl kullanacağımı anlattı sağolsun. Her konuda anlaştıktan sonra Ozkula'yı aradım ve site taşıma için ticket gönderdim. Bir 5-10 dk'ya site eski haline gelecektir ümidim. Ozkula hosting'e ilgisinden dolayı teşekkür ederim. Umarım herşey yolunda gider.

Öğretmenlikte.
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al