wmaraci reklam
lidertakipci

Bir video projesi için ekip oluşturmaktayız.

5 Mesajlar 810 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

notpower notpower WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 27.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek Amele
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad N** H**
  • Mesajlar 20
  • Beğeniler 14 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
Arkadaşlar merhaba.

sosyal mesaj vermekten ziyade yaşadığımız dünyadaki adaletsizlikleri konu alan bir proje yapmak istemekteyim.
http://www.youtube.com/watch?v=VLa8MaE3STI
yukarıdaki linkte bunu ruslar yapmış, oldukçada başarılı bir proje, tam bir fenomen haline gelmiş durumda.

tabikide bukadar kaliteli bir yapım için stüdyo (ve yığın ile para) gerektiğinin bilincindeyim.

Bizim yapıma gelince ise görsel açıdan daha vasat fakat gerek senaryo gerek seslendirme gerek ses rejisi açısından aynı kaliteyi yakalayabileceğimizi düşünmekteyim.
Senaryolarımız hazır durumda, seslendirecek bir gönüllümüzde mevcud. ses rejiside hazırda.

ancak grafik ve video ortamına aktarma konusunda tıkanmış durumdayız. basit bir çöp adam ile yapmayı bile düşündük ancak çöpe gitmesinden korktuk açıkçası. biraz daha kaliteli birşeyler olsun istiyoruz. yaptığım araştırmalar sonucu "nime studio" veya "adobe flash" gibi programlar ile aşağı yukarı ihtiyaçlarımızı karşılayacak bir videonun ortaya çıkabileceğini öğrendim fakat video demek grafik demek e buda ayrı bir yetenek ayrı bir dal ayrı bir uğraş.

Aradığımız ekip arkadaşına gelince kesinlikle yetişkin biri olmasını istiyoruz, grafik/video konularını tamamen üstlenebilmesi lazım, tek kişilik iş değil diyorsada bunu paylaştırabilmesi gerekiyor.

Önemli Not: tabikide bir şekilde para kazanılacak bu projeden ancak Önceliğimiz Kesinlike Para Kazanmak Değil!

öneri olsun çalışma arkadaşı olsun her türlü desteklerinizi bekliyorum bu konuda.
Teşekkürler.

wmaraci
reklam

Kodespa Kodespa Rabbyte.net Kullanıcı
  • Üyelik 24.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Eski Hosting provider :)
  • Konum Trabzon
  • Ad Soyad A** Ç**
  • Mesajlar 1819
  • Beğeniler 572 / 572
  • Ticaret 2, (%100)
Öncelikle ben anlamam flash işlerinden ama projeni beğendim.
Umarım yeterli desteği bulursun...

Türkiyenin ilk Hosting Forumu; Rabbyte.net Hepiniz davetlisiniz...

• Üyelik 27.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek Amele
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad N** H**
  • Mesajlar 20
  • Beğeniler 14 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
en azından konuşan bir sürat yapılsa yayına geçebilirdik :\

yoprumun için teşekkürler

Newjack Newjack Sms Onayı Gerekli Telefon Onaysız
  • Üyelik 08.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Blogger
  • Konum Tekirdağ
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 998
  • Beğeniler 48 / 282
  • Ticaret 10, (%90)
Dostum daha öncede böyle önceliğimiz kesinlikle para değildir sonra para diyen bi projeye girdim pişman oldum.
Dediklerini yapabilirim, ama bu şartlarla giremem grafik olarak "Anime Stüdio" - "After Effect" sesler içinde FL Stüdio" programlarını kullanabilirsiniz.
Umarım başarılı olursunuz...

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 27.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek Amele
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad N** H**
  • Mesajlar 20
  • Beğeniler 14 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
sesler için fl syudio ve cubase gibi programlar konusunda uzman olan bir dj arkadaşımız var o konuda sıkıntımız yok, takıldığımız tek yer video.

peki siz ne gibi şartlarda girmeyi düşünürsünüz?
pm'de atabilirsiniz.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al