wmaraci reklam

Birşeyler yapmak isteyen buyursun

22 Mesajlar 3.087 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

Erdemakale Erdemakale WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 22.05.2016
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek İçerik Üreticisi
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad E** K**
  • Mesajlar 467
  • Beğeniler 110 / 240
  • Ticaret 4, (%100)
Merhaba arkadaşlar

Ne Diyorum:

Firma, işletme sahiplerinden direk olarak elime iş ilanları geliyor. İlan gönderen firmalar'ın konumları istanbul içerisinde.

Eeee Napıcaz Birader:
"İstanbul iş duyuruları" gibi bir blog yapılabilir, uygulama yazdırılabilir, ücretli üyelik satılabilir.

Kariyer.com gibi baba siteler var bize ekmek çıkmaz:

Bizim elimizdeki ilanlar direk firma sahiplerinden geliyor, başka bir yerde paylaşımı yapılmayan ilanlar. Kariyer gibi sitelerde bir kişinin alınacağı iş ilanına 1.000 kişi başvuruyor. Bizim havuzumuzda kişi sayısı az olacağı için insanlar daha kolay ve hızlı bir şekilde iş veren ile anlayıp iş başı yapabilecek.

Profesyonel değil amatör işi bizim iş:

Öyle büyük bir proje olsun istemiyorum şuanlık, öyle birşey olacaksa da çook ileride olsun. Zaten yürüttüğüm başka projelerim var ama buda tutacağına inandığım bir iş olduğu için bi et atayım aga dedim.

Fazla ilgi istemez, günde 1-2 kere başını okşa yeterli

Her dakika ilgi gerektirmeyen, sadece iş ilanı bana geldiğinde ilan duyurusunu yapacağım. İş yükü bende, zaten çok az bir işçilik istiyor.

Bize kitle lazım kitle:
Bize whatsapp grubu, facebook grubu gibi kral bir grup lazım. Gruba kazandırdığımız insan, çevresindeki işsiz veya iş arayan başka insanları kolayca gruba ekleyebilmeli.

Kitle kendiliğinden büyüyecek:
Birisi bu gruba katıldığı zaman, arkadaşlarını veya akrabalarından birilerini bu gruba dahil edeceğinden adım gibi eminim. Benim bile çevremde insanlar var, iş arayan kime söylesem veya yanında böyle bir grubun iş ilanlarını okusam, "Kanka benide aldırsana gruba" gibi etkileşimler acağımdan ADIM gibi eminim.

Saniyelik kaç para kazanacağız:

"Bak şimdi baba ben para basarım ama saniye ve salise başına ne kadar kazanıcam bunu söylersen ona göre basayım parayı, şimdi milyonlar çöp olmasın anlüyün mü"
Şeklinde mesaj atacak arkadaşlar amman diyim, elinizi kolunuzu çekin hemen klavyeden, haydi başka konuya lütfen. Geliri bilinmez, sonuçta bir girişim bu, Kim bir işe başlamadan şu kadar kazandırır derse yalan söyler aga, maalesef çok istesek de böyle bir şeyi bilmemiz mümkün değil. Böyle birşeyi görebiliyor olsaydık zaten; "BAŞARISIZ GİRİŞİM" diye adlandırdığımız kavram hayatımızda olmazdı. En kötü beş kuruş kazanamadan pılımızı pırtımızı toplayıp, denedik ama olmadı diyip döner gideriz.

Bize burada ne iş düşüyor

Bizim sadece grubun temelini atmamız gerekiyor, merdivenin ilk basamaklarını biz inşa edelim gerisi biz bile anlamadan hallolacak diye umuyorum.

Ben ne düşünüyorum:
Bastık parayı veya elimizdeki kaynakları kullanarak kendi imkanımız ile bir topluluk oluşturmayı başardık. Blog sitesi açıp adsense bağlanılabilir. Blog sitesinde paylaştığımız ilanların içerisinde "iletişim numarası" olacak. Bu numarayı görebilmeleri için kısa linki geçmelerini zorunlu hale getirebiliriz. Mağazaya uygulamamızı yükleyebiliriz veya apk olarak (Webview) kullanıma açabiliriz.

Nasıl birini arıyorum

Hocam benim elimde kitle var, ben; "istanbul iş ilanı" grubu diye bi paylaştım mı akın akın akar üyeler diyorsan. GEEEEL
Para var aga, basarım parayı edinirim kitleyi diyorsan. GEEEEL
Ben marabayım kardeş, ne param var ne kitlem, ama sıfırdan para ile grup kasacaklardan daha sağlam grup kasarım diyorsan GEEEEL

Ayrıntılı PM atar mısın diyenlere kafa atıyorum beyler, eliniz alışmış herşeye ayrıntılı pm yazıp duruyorsunuz.

Bütün ayrıntı konuda yazıyor kafana yatarsa ulaşırsın, kafana yatmazsa okuduğunla kal lütfen, soru sormuş olmak için veya az öğreneyim ucundan biryerinden göreyim bi kopyasınıda ben yapayım gibi düşünerek mesaj atan kişiler; lütfen diyorum "Azcık öteye."

FORUM DIŞI OLANLAR WP DEN ULAŞABİLİR
05435041972
mimarcan

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

• Üyelik 22.05.2016
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad E** K**
  • Mesajlar 467
  • Beğeniler 110 / 240
  • Ticaret 4, (%100)
İnsanlar artık birşeyler yapmak'da istemiyor :) İş iptal edilmiştir, tek başıma yapmaya karar verdim...
my4gos

kişi bu mesajı beğendi.

enerjiveguc enerjiveguc Wordpress Destek Kullanıcı
  • Üyelik 28.05.2018
  • Yaş/Cinsiyet 52 / E
  • Meslek Street Engineer
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 5152
  • Beğeniler 2185 / 2187
  • Ticaret 0, (%0)
Tebrik ederim....

Forumda 29 dakikada "En hızlı iş iptal eden kişi" olarak anılacaksınız...

:D :D
Okanisik mimarcan oktayt

kişi bu mesajı beğendi.

SezerAkkaya SezerAkkaya Youtube/Sezerakkaya Kullanıcı
  • Üyelik 29.08.2018
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek Web Site Developer
  • Konum Rusya
  • Ad Soyad S** A**
  • Mesajlar 580
  • Beğeniler 46 / 140
  • Ticaret 6, (%100)
Baya hızlı oldu
murattanbay

kişi bu mesajı beğendi.

55.000 Aboneli Youtube: https://www.youtube.com/c/Sezerakkaya
wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

mimarcan mimarcan Mimar Kullanıcı
  • Üyelik 11.01.2013
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Mimar
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad İ** Y**
  • Mesajlar 664
  • Beğeniler 1244 / 182
  • Ticaret 2, (%50)
enerjiveguc kesinlikle sizinle aynı yorumu yapacaktım kiiiii, sizin mesajınızı gördüm.

Bu ismi (Erdemakale ) lütfen unutmayalım.
enerjiveguc

kişi bu mesajı beğendi.

embisi embisi www.buneymis.net Kullanıcı
  • Üyelik 20.03.2019
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Samsun
  • Ad Soyad M** Ç**
  • Mesajlar 172
  • Beğeniler 14 / 31
  • Ticaret 1, (%100)
İnsanların okumasına bile fırsat vermeden işi iptal etmişsiniz. Başarılar :D
mimarcan murattanbay

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 22.05.2016
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad E** K**
  • Mesajlar 467
  • Beğeniler 110 / 240
  • Ticaret 4, (%100)
Buraya konuyu yeni açtığım için, hızlı karar vermişim gibi gözüküyor olabilir. Diğer forumlarda uzun zamandır bu proje için birilerini arıyordum. Oradan kimse çıkmayınca, wmaracı gibi alternatif forumlarda konu açmaya başladım. Konuları açarken karar verdim zaten iptal etmeyi :) Kimse gelmiyorsa benim nasibim değil, veya burada bir bana rızık var diye düşünerek kaldırma kararı aldım. Diğer forumlardan kaldırıp sonra buradaki ilanımı iptal ettim. Yanlış anlaşılmaya fırsat verdiğim için üzgünüm. bol kazançlar
mimarcan oktayt

kişi bu mesajı beğendi.

Supercalifirigida Supercalifirigida WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 07.06.2019
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad O** K**
  • Mesajlar 373
  • Beğeniler 125 / 176
  • Ticaret 1, (%100)
umarım projeniz bu hızla büyür :D
mimarcan

kişi bu mesajı beğendi.

Wordpress Kurulum & Destek Hizmetleri İçin PM.

ercorc ercorc Grafik Tasarımcı Kullanıcı
  • Üyelik 21.05.2018
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Grafik Tasarım
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** O**
  • Mesajlar 423
  • Beğeniler 145 / 145
  • Ticaret 20, (%95)
Bu üslup ile zaten kimse katılmazdı bu projeye, insanların bilgisine ve sermayesine ihtiyacınız olduğu bir işte "Azcık öteye.", "kafa atıyorum" gibi söylemler kullanamazsınız. kullandığınızda sonuç alamadığını gördünüz. İlk izlenim çok önemlidir, özellikle de güven gerektiren konularda...
Okanisik WebMakale karayel32

kişi bu mesajı beğendi.

ermaneray ermaneray proje danışmanlığı Kullanıcı
  • Üyelik 18.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek satınalma/proje danışmanlık
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** Ç**
  • Mesajlar 2627
  • Beğeniler 77 / 644
  • Ticaret 12, (%100)
iş kanununda açıkça yazıyor.
iş arayandan menfaat sağlayamazsınız.

direk işkur avukatları paaat tepenizr biner ve tazminat hakları doğar.
istihdam ofisi olmak ise maliyetlidir

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al