wmaraci reklam

.biz domainin farkı nedir (acil)

13 Mesajlar 1.688 Okunma
wmaraci reklam

vaagon vaagon WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 05.07.2013
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek php coder
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 42
  • Beğeniler 21 / 1
  • Ticaret 3, (%100)
.biz .info .xx vb domainlerin sıkıntısı varmı google açısından yada .com dan fakı nedir yurtdışında çıkmıyormu? bilgi veriseniz sevinirim

Planet Makale&Post
wmaraci
reklam

Mehmet Tahta Mehmet Tahta Human Geek Kullanıcı
  • Üyelik 31.08.2012
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Data Scientist
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad M** T**
  • Mesajlar 73
  • Beğeniler 0 / 33
  • Ticaret 0, (%0)
Hayır google'da çıkmama gibi bir durumu yok. Sence de saçma olmaz mıydı .com haricindeki uzantıların arama sonuçlarında gösterilmemesi? Lütfen 15-20sn düşündükten sonra foruma konu açın.

• Üyelik 05.07.2013
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek php coder
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 42
  • Beğeniler 21 / 1
  • Ticaret 3, (%100)

Mehmet Tahta adlı üyeden alıntı

Hayır google'da çıkmama gibi bir durumu yok. Sence de saçma olmaz mıydı .com haricindeki uzantıların arama sonuçlarında gösterilmemesi? Lütfen 15-20sn düşündükten sonra foruma konu açın.

sormak sitediğimi anlamak isteseniz. yurtdışında görünmeme dedim. googlede fark varmı com la .biz in biri önde biri arkadamı anlamında soruldu. forumda soru sorduysam. ilgilenmiyorsanız yazmassınız.hele şirket profili ile yazmanız ayrı saçmalık

Planet Makale&Post

saltun saltun Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 08.08.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Freelance developer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 5
  • Beğeniler 0 / 1
  • Ticaret 0, (%0)
.tk ile 1. sayfa çıkan siteler bile görmüştüm. farkı olmuyor site kalitesi önemli.

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 05.07.2013
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek php coder
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 42
  • Beğeniler 21 / 1
  • Ticaret 3, (%100)

saltun adlı üyeden alıntı

.tk ile 1. sayfa çıkan siteler bile görmüştüm. farkı olmuyor site kalitesi önemli.

araştırdım biraz fakat iyi şeyler yazmıyorlar. kafam karıştı bulduğum domainde harika idi

Planet Makale&Post

Mehmet Tahta Mehmet Tahta Human Geek Kullanıcı
  • Üyelik 31.08.2012
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Data Scientist
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad M** T**
  • Mesajlar 73
  • Beğeniler 0 / 33
  • Ticaret 0, (%0)

vaagon adlı üyeden alıntı

sormak sitediğimi anlamak isteseniz. yurtdışında görünmeme dedim. googlede fark varmı com la .biz in biri önde biri arkadamı anlamında soruldu. forumda soru sorduysam. ilgilenmiyorsanız yazmassınız.hele şirket profili ile yazmanız ayrı saçmalık

Şöyle düzelteyim öyleyse: lütfen konuyu açmadan evvel yazdığınız mesajı iki kere okuyun. Zahmet edip güzel ve net bir şekilde soru sorarsanız daha iyi anlaşılabilirsiniz. Düzgün soru sormanın yolları yazısını okursanız ilk mesajımda ne demek istediğimi anlarsınız.

Sorunuza gelince, alan adlarının yurt dışında veya yurt içinde görünmeme gibi bir durumu yok, uzantının burada herhangi bir faktörü yok.(ispat: google'a girip site:ask.fm diye aratın) Her uzantı arama sonuçlarında gözükür. Sıralamaya etkisinin olup olmadığı konusunda net bilgi vermek ise mümkün değil. .net, .org, .biz, .gen.tr vb. uzantısına sahip çok iyi noktalarda olan siteler var. Eğer sıralamaya net bir etkisi olmuş olsaydı ilk sıradaki tüm siteler .com uzantılı olurdu.

iyi çalışmalar
vaagon

kişi bu mesajı beğendi.

saltun saltun Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 08.08.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Freelance developer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 5
  • Beğeniler 0 / 1
  • Ticaret 0, (%0)

vaagon adlı üyeden alıntı

araştırdım biraz fakat iyi şeyler yazmıyorlar. kafam karıştı bulduğum domainde harika idi

alanadının ne olduğunu bilsek yorum yapmamız daha kolay olurdu.

• Üyelik 05.07.2013
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek php coder
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 42
  • Beğeniler 21 / 1
  • Ticaret 3, (%100)

Şöyle düzelteyim öyleyse: lütfen konuyu açmadan evvel yazdığınız mesajı iki kere okuyun. Zahmet edip güzel ve net bir şekilde soru sorarsanız daha iyi anlaşılabilirsiniz. Düzgün soru sormanın yolları yazısını okursanız ilk mesajımda ne demek istediğimi anlarsınız.

Sorunuza gelince, alan adlarının yurt dışında veya yurt içinde görünmeme gibi bir durumu yok, uzantının burada herhangi bir faktörü yok.(ispat: google'a girip site:ask.fm diye aratın) Her uzantı arama sonuçlarında gözükür. Sıralamaya etkisinin olup olmadığı konusunda net bilgi vermek ise mümkün değil. .net, .org, .biz, .gen.tr vb. uzantısına sahip çok iyi noktalarda olan siteler var. Eğer sıralamaya net bir etkisi olmuş olsaydı ilk sıradaki tüm siteler .com uzantılı olurdu.

iyi çalışmalar

düzgün yazmadığımın farkındayım fakat üslubunuz yanlış siz müşterilerinizlede böylemi konuşuyorsunuz acaba merak ettim ?

Ek Olarak:

saltun adlı üyeden alıntı

alanadının ne olduğunu bilsek yorum yapmamız daha kolay olurdu.

ogrenciler .biz eğitim haberi ver öğrencilerle illi ders falan olan forum kuracağım

Planet Makale&Post

kramper kramper <?php echo "hi world!" ?> Kullanıcı
  • Üyelik 29.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Yazılım &amp; SEO
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad M** B**
  • Mesajlar 1197
  • Beğeniler 56 / 168
  • Ticaret 37, (%100)

Alastyr'ın böyle bir şirket olduğunu bilmiyordum. Gerkçekten destek ekibiniz de sizin gibi bir üslup mu kullanıyor çok merak ettim?
Doxan9

kişi bu mesajı beğendi.

kpssdelisi kpssdelisi WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 24.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Mühendis
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad O** D**
  • Mesajlar 550
  • Beğeniler 118 / 107
  • Ticaret 2, (%100)
--------------
ubrtrade

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al