Arkadaşlar Merhaba,
buraya giren çoğu kişi olarak ucundan kıyısından veya tamda ortasından hepimiz birer webmaster olarak gündelik işlerimizde veya işlerimizin olağan rutin akışında karşımıza çıkan bir takım sorunsallar bunları aşmakta kullandığımız teknikler veya home ofisimizde evimizde veya ofisimizde kullandığımız cihazlar monitörler programlar vs. gibi konuların genelini kapsayan bir blog açmayı düşünüyorum. fakat isim konusunda çok fazla takıntılıyım.

Şimdi diyeceksiniz ki herşeyi yaptın ettin iş blogun ismine mi kaldı :D aslında benim için şu an öyle çünkü isim olmadan start veremiyorum blogta her hangi bir kar amacı gütmüyorum wordpress üzerine uygun bir temayla güzel bir isimle start vermeyi planlıyorum. sizden ricam isim konusunda bana yardımcı olmanız samimi sıcak bir isim düşünüyorum. ... serüvenleri.com gibi fakat isim bu defa çok uzun oluyor domainin uzunluğunun seoya etkisi olur veya olmaz ama hemen hepimizin bu güne kadar başına gelen sorunlar ve bunları aştıktan sonra bir şekilde bunların 1000 tane sorundan bir tanesini bile bir yere yazsa sanırım çoğu kişi için bir içerik oluşabilir. bu bağlamda bana samimi sıcak bir isim tavsiyesi verebilirmisiniz. teşekkürler.