wmaraci reklam

Blog sitesi için konu önerisi?

12 Mesajlar 1.143 Okunma
smmexpress

EranKucuk EranKucuk Oyun Medyası Kullanıcı
  • Üyelik 26.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** K**
  • Mesajlar 923
  • Beğeniler 356 / 355
  • Ticaret 35, (%100)
Kefaret Dostum öncelikle şunu söyleyeyim sadece makalede bitmiyor olay, bende öyle düşünüp girmiştim blog işine, öncelikli amacım para kazanmaktı benimde senin gibi, çünkü forumda bilinen makale yazarlarından birisiyim, birazda kendime yazayım, insanlar makalelere para ödüyorsa siteler iyi kazanıyordur diye düşünmüştüm, muhtemelen aynı şeyi düşünmüşsündür sende.

Maalesef eğer site işlerinden çok anlamıyorsan öyle adsense ile geçimini sağlamak kolay değilmiş, bende anladım bunu ki sitemin hitleri ortalama bir blog sitesinin üzerinde seyretmesine rağmen sitem kendi kendini ancak geçindirebiliyor.

Eğer amacın sonrasında değişmeye açıksa gir derim bu işe, en azından kendi yaşamından şeyleri aktarıp düşüncelerini paylaştığın güzel bir alanın olmuş olur, canının sıkıntısı geçer, boş zamanlarında geliştirirsin falan, olumsuz yaklaşmamak lazım, dediğim gibi bende beklentilerimi alamadım sitemden hiç ama 5. ay olacak yakında, hiç sıkılmadım sitemde, canım sıkıldıkça girdim yazdım, denemekten zarar gelmez.

wmaraci
reklam

Yaman Yaman Yazıyor... Kullanıcı
  • Üyelik 31.07.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Samsun
  • Ad Soyad Ş** Y**
  • Mesajlar 741
  • Beğeniler 127 / 240
  • Ticaret 16, (%100)
artizfm bir ortak ile gireceğim bu işe. ben siteyle ilgileneceğim. makale vs. gireceğim. seo çalışması yapacağız, google adsense için premium tema satın alacağız vb. Büyük planlarımız var nasipse :)

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al