wmaraci reklam

Botlu Haber Sitesi

9 Mesajlar 1.019 Okunma
wmaraci reklam

adnanist adnanist WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 01.02.2017
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek SEO Uzmanı
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad A** Y**
  • Mesajlar 37
  • Beğeniler 21 / 8
  • Ticaret 2, (%100)
Merhaba,

Çok sorulmuştur belki ben yine soracağım günümüz koşullarında cevaplar daha verimli olacaktır.

Büyük ajanslardan haberler çekerek sürekli güncel bir haber sitesinin geleceği hakkında ne düşünüyorsunuz ?

Böyle bir haber sitesinin reklam kazancı olarak verimliliği nasıl olur tabi belli bir süreçten sonra

Şimdiden teşekkürler değerli yorumlarınız için :)

http://www.adnanyorukoglu.com/
SMM Panel, Sosyalyuvam, Bayilik Paneli, En Uygun Panel, Takipçi Paneli
reklam

webloggi webloggi WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.11.2018
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Web & Medya
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad T** H**
  • Mesajlar 2165
  • Beğeniler 925 / 926
  • Ticaret 12, (%100)
Moral bozucu olabilir ama fikrim şudur; Google Adsense ban yer. Google search ten spam yer. Site çöp olur.
adnanist

kişi bu mesajı beğendi.

biXi biXi Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 20.10.2019
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Serbest
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad F** Ş**
  • Mesajlar 261
  • Beğeniler 137 / 115
  • Ticaret 2, (%100)
adnanist emin ol şuanda 1000 lerce öyle botlu haber sitesi var her haberi anında tak çekiyorlar ama hepside çöp :) yani demem o ki bunu tek sen düşünmedin az olsun öz olsun kardeşim emeğinle yap nede onların hakkını çal.Böyle az azda olsa emin ol uğraşınca para kazanacaksın günlük 0,46 kuruş kazandığım sitem vardı şuan 25 lira kazanıyor günlük pes etseydim bıraksaydım yada canımı sıksaydım hiç bir kazancım olmayacaktı 25 lira günlük 50 olcak 100 olcak sonra bir bakmıssın deli gibi para kazanıyorsun her şeyi zamana bırak gerisi gelir :) Küçük adımlarla başla site bebeğe benzer sen direk koşmasını istiyorsun bırak bir emeklesin sonra belki olimpiyatlara bile girer :)
adnanist webloggi

kişi bu mesajı beğendi.

beratmemisoglu beratmemisoglu WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 22.12.2019
  • Yaş/Cinsiyet 19 / E
  • Meslek BİLİŞİM ÖĞRENCİSİ
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad B** M**
  • Mesajlar 444
  • Beğeniler 48 / 52
  • Ticaret 0, (%0)
android uygulama olarak yaparsanız aylık 10k gibi gelir elde edebilirsiniz tabi reklam vererek.
adnanist

kişi bu mesajı beğendi.

OKUL DEDİĞİN NE DİR Kİ ?
wmaraci

hasnhasan hasnhasan coverssocial.com Kullanıcı
  • Üyelik 09.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Data Mining Expert
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad H** Ö**
  • Mesajlar 208
  • Beğeniler 67 / 77
  • Ticaret 3, (%100)
Spam her zaman yapılabilir. Nasıl yaptığın önemlidir. Sen tüm haberi çeker olduğu gibi yayınlar hiçbir fark sunmazsan ban yersin. Fakat doğru şekilde haber çekip işlersen banlanmadan kazanırsın.
Yakın yazamamda açtığım siteden adsense onayı aldım. Bunun gibi birçok konuda açtığım site var. Şu fark var tabikide eğer özgün olursanız spamdan kazandığınızın çok daha fazlasını kazanırsınız.

adnanist

kişi bu mesajı beğendi.

selcuksofta selcuksofta Bronz Üye
  • Üyelik 15.04.2017
  • Yaş/Cinsiyet 50 / E
  • Meslek blogger
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** S**
  • Mesajlar 1270
  • Beğeniler 443 / 443
  • Ticaret 61, (%100)

beratmemisoglu adlı üyeden alıntı

android uygulama olarak yaparsanız aylık 10k gibi gelir elde edebilirsiniz tabi reklam vererek.
bu tarz işleri yapıpta aylık 10 k kazanabilen varsa gerçekten tebrik ediyorum. kazanamaz demiyorum çünkü bildiğim bir şey değil. ama şuna eminim kızım mesela Kadir Has medya iletişim okuyor, 1000 lerce öğrenci içinde hiç te kazanan duymamış, kii aktif olarak takip eden biridir. Bence hani arkadaşlara yorum yazarken çokta heveslendirmemek lazım. mesela % 90 insan haber siteleriyle ay da 4 K 5 K 10 K kazanırsın yazıyorlar :)) benim haber sitem 14 yaşında adsense geliri aylık 3-5-10 TL, tanıtım yazısı ortalama 250-300 TL. yan kazanmak o kadar kolay değil bence. ama çabalamak şart ona lafım yok. bende hala bu site kazanmalı diyerek her gün ama her gün yazı girmeye devam ediyorum asla pes etmedim. herkese iyi forumlar
sgportal adnanist webloggi

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 01.02.2017
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek SEO Uzmanı
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad A** Y**
  • Mesajlar 37
  • Beğeniler 21 / 8
  • Ticaret 2, (%100)

hasnhasan adlı üyeden alıntı

Spam her zaman yapılabilir. Nasıl yaptığın önemlidir. Sen tüm haberi çeker olduğu gibi yayınlar hiçbir fark sunmazsan ban yersin. Fakat doğru şekilde haber çekip işlersen banlanmadan kazanırsın.
Yakın yazamamda açtığım siteden adsense onayı aldım. Bunun gibi birçok konuda açtığım site var. Şu fark var tabikide eğer özgün olursanız spamdan kazandığınızın çok daha fazlasını kazanırsınız.

Yorumunuz için teşekkürler
Aslında tam da yapmak istediğim bu
Kullanacağım sistemde Ajansların botları mevcut ve çekilen haberleri olduğu gibi değilde birkaç değişiklik yapıp öyle yayınlayacak şekilde programlayabiliyorum.
bir başlayalım bakalım.
Çok olsa bir domain kaybederiz :)
Adsense onaylı üyeliğim mevcut zaten

• Üyelik 01.02.2017
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek SEO Uzmanı
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad A** Y**
  • Mesajlar 37
  • Beğeniler 21 / 8
  • Ticaret 2, (%100)

beratmemisoglu adlı üyeden alıntı

Kullanacağım sistemin web uygulaması ama Android - İOS uygulamalarıda mevcut.
Admob Reklam Yönetimi de var uygulamlarda

CoaX CoaX AmeleMaster Kullanıcı
  • Üyelik 04.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek CoaXSEO
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** P**
  • Mesajlar 1049
  • Beğeniler 216 / 667
  • Ticaret 8, (%88)
Benzerler sorun yaratmaz. Tıpatıp benzerler sorun yaratır.
Sayfanın sonunda haberin kaynağını linkli linksiz belirtirseniz (linkli kaynak yükselmede avantajdır) hem göze batmazsınız hemde saygı duyulursunuz.
adnanist

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al