wmaraci reklam

Bu isten kazanan nasil kazaniyor?

14 Mesajlar 2.383 Okunma
wmaraci reklam

can58 can58 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.07.2017
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Sivas
  • Ad Soyad C** E**
  • Mesajlar 164
  • Beğeniler 48 / 45
  • Ticaret 1, (%100)
internetten para kazanmanın iki yolu var. Ya insanlara bir hizmet satıcaksın "Misal Makale yazarlığı, script, tanıtım yazısı vs" yada ziyaretçi çekerek reklam geliri elde edeceksin. Aslında bütün işler bu iki mantık altında dönüyor.

wmaraci
reklam

Thraki Thraki WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 23.09.2019
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Grafik Tasarım, Organizatör
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad H** I**
  • Mesajlar 24
  • Beğeniler 7 / 2
  • Ticaret 0, (%0)
Pin to pin'de güzel kazanç var. Ben günde 200 liraları gördüm ama ne pinterest ne de adsense yüzünden uzun soluklu olmuyor artık. Ya adsense geçersiz trafikten banlıyor ya da pintereset shadow ban yada direkt ban atıyor. Hesap açtığında direkt kapatmaya başladılar.

Kazanç sağlamak içinde 2-3 ay sayfaların oturmasını bekliyorsun.

Kısacası kazanmak istiyorsan zamanla oluşuyor herşey.

ASY117 ASY117 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.07.2019
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad C** E**
  • Mesajlar 465
  • Beğeniler 105 / 128
  • Ticaret 25, (%100)
Arkadaşların dediği gibi ya yatırım yapan paran olacak yada bazı işlerde bilgin olcakki yatırım yapanlara hizmet sağlayabilesin .Ayrıca farklı yötemlerden para kazananlarda neden kendi yöntemlerini başkalarına söyleyip rakip toplasınlar.

Kendi tavsiyem nedir ?

Hem daha az para harcayıp aylık azda olsa para elde etmek istiyorsanız .En başta 3-5 TL ye bakmadan bir işin ucundan tutmalısınız.Bu sayede yavaş yavaş kendinizi gelişitİrmiş olursunuz.En başta ben neden çok para kazanamıyorum diye ortaya atılırsanız başarılı olmazsınız.

MagaraAdami MagaraAdami PM atabilirsiniz Kullanıcı
  • Üyelik 23.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad A** Ö**
  • Mesajlar 2814
  • Beğeniler 382 / 974
  • Ticaret 2, (%100)
Hurafelere inanmayın. Evet para olan para kazanır ama bu olmayan kazanamaz anlamına gelmiyor.

Sadece Domain ve host +240 lira link ücreti ile çok güzel paralar kazandım.

Önemli olan şey yaptıgınız işi hakkıyla yapmak ve sabırlı olmak. Tabi biraz da bazı kavramlara hakim olmak gerekiyor. Sonrası tamamen sizin hayal gücünüz.

Parası olan kişiler paralarıyla kazanır; Sen makale yazmak için saatlerini verirsin, o gider makale satın alır. Sen link alabilmek için binbir türlü yol denersin, o linki satın alır vs vs. para olmayan sabırlı, azimli ve işini ciddiye alarak yapsın. 1 Senelik site açacaksanız açmayın. Verdiğiniz emeğe yazık. Projelerinizi uzun vadeli düşünün. Diyeceklerim bu kadar
webloggi

kişi bu mesajı beğendi.

Okşadıkça insanları, içinden çıkıyor Cini...
wmaraci
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al