wmaraci reklam

Bu site ismi nasıl ?

23 Mesajlar 2.798 Okunma
smmexpress

ferhatbatbay ferhatbatbay WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek web programlama
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad F** B**
  • Mesajlar 652
  • Beğeniler 17 / 82
  • Ticaret 6, (%100)
Oyun sektörüne girin derim oyun sektöründe olan biri için sadece sosyal medyadan bile hitinizi alırsınız düzenli tekil. Çok iyi ekibe tecrübeli arkadaşlara ihtiyacınız olacak ama bunların aylık ücretleri filan var.

wmaraci
reklam

MagaraAdami MagaraAdami PM atabilirsiniz Kullanıcı
  • Üyelik 23.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad A** Ö**
  • Mesajlar 2814
  • Beğeniler 382 / 974
  • Ticaret 2, (%100)

recepbedir adlı üyeden alıntı

pcnet, chip, shiftdelete, donanimhaber... Ben şahsen teknolji konusunda bunlardan başkasına bakma. ben küçük çaplı sitelerin iş yapmayacagını düşünüyorum...

Hocam burda şöyle bir şey Var işte. Herkes sen gibi ben gibi aramalar yapmıyor google de. Örnek veriyorum insanalr googleye girip "Samsung galaxy s4 nasil bir telefondur" "Galaxy s4 almalımıyım almamalımıyım" gibi şeyler arıyor. ve bu arama da chip'in pcnet'in önünde çıkmamak için bir sebep yok bence. Her proje kendine göre zordur ama imkansız değildir. Google dunya devi arama motoru diye Yandex, bing piyasaya girmesin mi ?
Hürriyet, Milliyet vs Haber siteleri var diye artık kimse haber sitesi açmasın mı ?
Benim anlatmak istediğim iyi işler yapılması mutlaka iyi sonuçlar doğurur. Bu böyledir böyle de olacak hep
dnzcgls

kişi bu mesajı beğendi.

Okşadıkça insanları, içinden çıkıyor Cini...

dashner dashner Mesaj Kullanıcı
  • Üyelik 30.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Meslek
  • Konum Karaman
  • Ad Soyad R** B**
  • Mesajlar 279
  • Beğeniler 41 / 40
  • Ticaret 4, (%100)

Mağara Adamı adlı üyeden alıntı

Hocam burda şöyle bir şey Var işte. Herkes sen gibi ben gibi aramalar yapmıyor google de. Örnek veriyorum insanalr googleye girip "Samsung galaxy s4 nasil bir telefondur" "Galaxy s4 almalımıyım almamalımıyım" gibi şeyler arıyor. ve bu arama da chip'in pcnet'in önünde çıkmamak için bir sebep yok bence. Her proje kendine göre zordur ama imkansız değildir. Google dunya devi arama motoru diye Yandex, bing piyasaya girmesin mi ?
Hürriyet, Milliyet vs Haber siteleri var diye artık kimse haber sitesi açmasın mı ?
Benim anlatmak istediğim iyi işler yapılması mutlaka iyi sonuçlar doğurur. Bu böyledir böyle de olacak hep

matıklı şeyler söyledin, içerik kaliteli oldu mu site kaliteli olur :)
MagaraAdami

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al