wmaraci reklam

Butik satışı hk. yardım

4 Mesajlar 639 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

vahdettin vahdettin WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 24.11.2018
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek freelancer
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad Ö** K**
  • Mesajlar 221
  • Beğeniler 510 / 47
  • Ticaret 2, (%100)
Merhaba arkadaşlar, annemin takı kursuna v.s gidip öğrenip yaptığı el yapımı takılar var. Bir sürü malzeme aldı yaptı ama satamadı/satılmadı. Çevreye eşe dosta satmakta bir yere kadar. Onlarda alacağı kadar aldı anlayacağınız.
Bende hem anneme yardım etmek için hem de potansiyel satışı yüksek olursa düzenli yapıp satabileceğini düşündüğüm için bunları internetten satmayı düşündüm.
-Letgoda satış olmadı hiç 20tl yazdığımız şeye 10tl teklif edip onuda almıyorlar.
-Zebramo, moda cruz, dolap uygulamalarına koydum yeni, oralarıda yeni keşfettim denebilir.

Şimdi ben bu takıların resimlerini tek tek çektim. İnstagram üzerinden bir sayfa açıp butikler gibi satış yapsam vergi, ödeme alma v.s konular nasıl işliyor yardımcı olur musunuz

birde diğer sorum: Reklama ayıracak param yok. Sayfasında yayınlayıp sayfa üzerinden gelen birine satış yaparsam komisyon usülü müşteriyi yönlendirene para verebilirim. %10-15 civarı düşünüyorum. Ama referans linki mi kullanmalı yoksa aklıma diğer gelen fikir; paylaşan sayfaya açıklama kısmına bizden gittiğinizi söylerseniz indirim kodu verecekler 5tl daha ucuza alabilirsiniz gibi paylaşsa daha garanti olabilir gibi. Bende kimden geldiklerini görürüm ödemeyi ona göre yaparım.

Ne düşünüyorsunuz. 2. kısımda dediğim gibi satış başına komisyon alıcak sayfalara nasıl teklif sunabilirim? ya da onları nasıl bulabilirim?

wmaraci
reklam

mavimedya mavimedya WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 13.12.2018
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Dijital Pazarlamacı
  • Konum Kayseri
  • Ad Soyad Y** K**
  • Mesajlar 27
  • Beğeniler 1 / 1
  • Ticaret 0, (%0)
Merhaba Vahdettin,
İnstagram üzerinden hesap açmak kolay ama satış eskisi gibi kolay değil;2 haftada satış olmayabilir. ilk başlarda vergi sorun olmaz ama kargo adedin artınca fatura kesmelisin ama Vergi konusunda el emekleri vergiye dahil değil diye biliyorum. bunu bir araştır. Senin daha büyük bir sorunun kargo sorunu eğer bir anlaşman yoksa en ucuz 9 - 10 TL gönderebilirsin. satışlarda kargo çok büyük etmen, diğer insanlara komisyon usulü verebilirsin siparişi aldıktan sonra komisyonu alıp kalanını size verebilir.
Başarılar!

vahdettin vahdettin WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 24.11.2018
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek freelancer
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad Ö** K**
  • Mesajlar 221
  • Beğeniler 510 / 47
  • Ticaret 2, (%100)

mavimedya adlı üyeden alıntı

Merhaba Vahdettin,
İnstagram üzerinden hesap açmak kolay ama satış eskisi gibi kolay değil;2 haftada satış olmayabilir. ilk başlarda vergi sorun olmaz ama kargo adedin artınca fatura kesmelisin ama Vergi konusunda el emekleri vergiye dahil değil diye biliyorum. bunu bir araştır. Senin daha büyük bir sorunun kargo sorunu eğer bir anlaşman yoksa en ucuz 9 - 10 TL gönderebilirsin. satışlarda kargo çok büyük etmen, diğer insanlara komisyon usulü verebilirsin siparişi aldıktan sonra komisyonu alıp kalanını size verebilir.
Başarılar!

hocam satışları modacruz üzerinden yapmayı düşünüyorum. Alıcı için kredi kartı ödemesi v.s var ve kargo anlaşması olduğu için sitenin ucuza (4tl den başlıyor sanırım)ürün gönderebiliyoruz.

LocalSeo LocalSeo Platin Üye Kimlik Onayı
  • Üyelik 28.06.2018
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Tarih
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad O** Y**
  • Mesajlar 535
  • Beğeniler 204 / 294
  • Ticaret 8, (%100)
Ürünleri shopier e ekleyin. Ardından Instagramda hesap açın ve hemen büyütüp satış yapın. Hem kredi kartı olur hem de havale de olur. Bir aya kadar satışa başlarsınız.
doctor vahdettin

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al