lostyazilim

Ciddi Fikirler İsitiyorum

3 Mesajlar 599 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

emrekursatt emrekursatt skype:emrekursatt Kullanıcı
  • Üyelik 09.02.2015
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Sivas
  • Ad Soyad E** Ö**
  • Mesajlar 145
  • Beğeniler 11 / 12
  • Ticaret 5, (%100)
Merhaba arkadaşlar elimde fikirpaylas.com adlı bir domain var siteyi soru cevap sitesi gibi yaptım ama hem ben uğraşamadım tam finallerimin olduğu zamanda yaptım bunu hemde soru cevap sitesi hoşuma gitmedi şimdi yeni bir şey yapmak istiyorum.İlk amacım kesinlikle para kazanmak değildir insanları bilgilendirmek eğlendirmek sitemin tanınmasını istiyorum uzun bir süre reklam bile koymayı düşünmüyorum gelenleri memnun etmek istiyorum site de bulundukları sürece eğlenmenlerini istiyorum herkesin rahatça bir şeyler yazıp çizip paylaşabildiği bir platform olsun istiyorum.Bu konu hakkında gerçekten ciddi fikirler istiyorum.Her türlü fikirede açığım

wmaraci
reklam

bilsez bilsez WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.01.2016
  • Yaş/Cinsiyet 63 / E
  • Meslek Gazeteci
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad V** K**
  • Mesajlar 305
  • Beğeniler 66 / 129
  • Ticaret 0, (%0)
Soru-cevap fikri çok iyiymiş, bence buna odaklansan daha iyi, yanına da tarih ve çeşitli bilgilerden derlenmiş yazılar eklersen daha cazip gelecektir.
Şöyle bir düşünsene en sıradan insandan tut Ordinaryusa varana kadar herkesin kafası hep soru-cevap ile meşguldur, aynı senin sordugun gibi...
etedavi

kişi bu mesajı beğendi.

etedavi etedavi Ra Dijital Kullanıcı
  • Üyelik 18.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek pazarlama
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Ö** U**
  • Mesajlar 678
  • Beğeniler 142 / 146
  • Ticaret 17, (%100)
Hatta bende şuan soru - cevap eklentisi arıyor ama bulamıyorum. Bu konuya yoğunlaş. Aynı zamanda arama motorları tartışmaların olduğu soru cevap şeklinde ilerleyen platformları çok sever

Ra Dijital
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al