wmaraci reklam

Dış ticaret ağı Kurmak istiyorum

22 Mesajlar 2.161 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

ubrtrade ubrtrade WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 01.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek Dış Ticaret
  • Konum Adana
  • Ad Soyad C** A**
  • Mesajlar 491
  • Beğeniler 81 / 81
  • Ticaret 20, (%100)

ermaneray adlı üyeden alıntı

vallahi arap ülkeleri ve doğu avrupa olabilir ama doğu avrupadan pek iş çıkmaz bence bu aralar malum savaş var üstad ama pazarlama kısmı web sitesiyle olacak iş değil bence
yuutube çalışma videoları falan var mı bilmiyorum ama yoksa profesyonel çalışmalar yap ve ekle ben şahsen öyle yapardım

sinans1996 adlı üyeden alıntı

Evet hocam YouTube'u da kullanmanız da fayda var hem sitelere extra içerik de olur.

youtubede türkçe ingilizce rusça kanallarımız var ve şuan romanca ve ispanyolca kanallarımızı oluşturuyoruz

sadece wep sitesi ile değil müstesarlıklar aracılığı ilede müşteri buluyoruz bizim sorunumuz müşteriyi bulmak değil onlarla konuşmak.

genelde müşteri kendi dilinde birisi ile ingilizce konuşan birisinden daha iyi anlaşır bizde bu nedenle böyle bir şey yapmaya karar verdik

wmaraci
reklam

sinans1996 sinans1996 twitch.tv/romanticarcher Kullanıcı
  • Üyelik 01.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Twitch Partner Streamer
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad S** İ**
  • Mesajlar 1225
  • Beğeniler 110 / 260
  • Ticaret 20, (%90)

ubrtrade adlı üyeden alıntı

youtubede türkçe ingilizce rusça kanallarımız var ve şuan romanca ve ispanyolca kanallarımızı oluşturuyoruz

sadece wep sitesi ile değil müstesarlıklar aracılığı ilede müşteri buluyoruz bizim sorunumuz müşteriyi bulmak değil onlarla konuşmak.

genelde müşteri kendi dilinde birisi ile ingilizce konuşan birisinden daha iyi anlaşır bizde bu nedenle böyle bir şey yapmaya karar verdik

Çok iyi hocam yapabileceğimiz bir şey olursa söylemeniz yeterli olacaktır.

Ek Olarak:

ubrtrade adlı üyeden alıntı

Çok iyi hocam yapabileceğimiz bir şey olursa söylemeniz yeterli olacaktır.

Sosyal olan her şey.

ermaneray ermaneray proje danışmanlığı Kullanıcı
  • Üyelik 18.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek satınalma/proje danışmanlık
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** Ç**
  • Mesajlar 2627
  • Beğeniler 77 / 644
  • Ticaret 12, (%100)
O zaman en güzeli ıngilizce veya başka bir dil daha konusabilecek bir personel alın ama kendi bünyenizde olsun dışarıdan bir kişi ile iş yürümez

• Üyelik 01.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek Dış Ticaret
  • Konum Adana
  • Ad Soyad C** A**
  • Mesajlar 491
  • Beğeniler 81 / 81
  • Ticaret 20, (%100)

ermaneray adlı üyeden alıntı

O zaman en güzeli ilginizce veya başka bir dil daha konusabilecek bir personel alın ama kendi bünyenizde olsun dışarıdan bir kişi ile iş yürümez

zaten şuan rusça ingilizce romanca almanca ve ispanyolca bilen arladaşlarımız var. tabiki en güzeli sizin dediğiniz şekilde olması ama maalesef sistem böyle işlemiyor . affiliate program olarak düşünün veya emek harcayıp site açıp reklam alıyorsunuz sonra 100 dolar olmadan sudan sebeplerle googleden ban yiyoruz forumda bolca bu tip sorunlar yaşayan arkadaşlar mevcut. ben sitenizi kuruyorum içeriği sağlıyorum müşteri bulacağınız kriterleri hazırlayıp size sunuyorum para istemiyor üstüne para veriyorum ve çalışacak bir tane bile arkadaş bulamıyorum :) kronik bir durum

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

Lolobayram Lolobayram WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 20.05.2014
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek ticaret
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Ö** T**
  • Mesajlar 26
  • Beğeniler 0 / 1
  • Ticaret 0, (%0)
Hocam konunuz hala güncel midir

• Üyelik 01.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek Dış Ticaret
  • Konum Adana
  • Ad Soyad C** A**
  • Mesajlar 491
  • Beğeniler 81 / 81
  • Ticaret 20, (%100)

Lolobayram adlı üyeden alıntı

Hocam konunuz hala güncel midir

evet güncel hocam

• Üyelik 20.05.2014
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek ticaret
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Ö** T**
  • Mesajlar 26
  • Beğeniler 0 / 1
  • Ticaret 0, (%0)
Fransa da yaşayan ve İtalyanca da bilen tanıdığımız var eğer orada ekip arkadaşı arıyorsanız size yardımcı olabilir.
Ayrıca pazarınızı geliştirmek istiyorsanız makina ağırlıklı B2B bir site yaptırıp buradan müşteri portföyünüzü geliştirebilirsiniz.

Ancak bence en garanti olan hedef ülkelerde bayiler bulup bayi sistemiyle çalışmak.Örnek olarak Marmarabirlik .

• Üyelik 01.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek Dış Ticaret
  • Konum Adana
  • Ad Soyad C** A**
  • Mesajlar 491
  • Beğeniler 81 / 81
  • Ticaret 20, (%100)

Fransa da yaşayan ve İtalyanca da bilen tanıdığımız var eğer orada ekip arkadaşı arıyorsanız size yardımcı olabilir.
Ayrıca pazarınızı geliştirmek istiyorsanız makina ağırlıklı B2B bir site yaptırıp buradan müşteri portföyünüzü geliştirebilirsiniz.

Ancak bence en garanti olan hedef ülkelerde bayiler bulup bayi sistemiyle çalışmak.Örnek olarak Marmarabirlik .

Fransızca bilen arkadaşınız Fas Tunus ve diğer bazı Fransızca konuşulan afrika ülkelerindeki müşterilerimiz için bize yardımcı olabilir eğer kendisi uygun görecek olur ise şartlarımızı konuşuruz ve çalışmaya başlarız.

• Üyelik 20.05.2014
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek ticaret
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Ö** T**
  • Mesajlar 26
  • Beğeniler 0 / 1
  • Ticaret 0, (%0)
sizinle iletişime geçebileceği mail adresinizi pm den gönderirseniz kendisi size pazartesi günü ulaşsın.

• Üyelik 01.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek Dış Ticaret
  • Konum Adana
  • Ad Soyad C** A**
  • Mesajlar 491
  • Beğeniler 81 / 81
  • Ticaret 20, (%100)

sizinle iletişime geçebileceği mail adresinizi pm den gönderirseniz kendisi size pazartesi günü ulaşsın.

tüm iletişim bilgilerimizi pm olarak size yolladım

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al