wmaraci reklam

Dolardaki Ani Düşüşler

121 Mesajlar 17.498 Okunma
smmexpress

YASiNHUTAR YASiNHUTAR webhazine.com Kullanıcı
  • Üyelik 01.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Webtasarım
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad Y** H**
  • Mesajlar 638
  • Beğeniler 65 / 199
  • Ticaret 40, (%100)

Webvideom adlı üyeden alıntı

Yazdığın yoruma göre X kişi 80.000 dolar bozdurup 50.000 dolar kâr ediyor, bu kişi 80.000 dolarından +80.000 dolar kâr etmediği için kahraman ilan edip, alkışlamamız mı gerekiyor?
Sanarsın, bütün dolar alanlar, dolar 5 lirayken aldı, 3.5 liradan bozduruyor.

Tm hocam sen haklisin herkes dolar alsın kimse bozdurmasin. Sizin menfaatleriniz ülkenizin menfaatinden çok daha önemli.

wmaraci
reklam

Webvideom Webvideom WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.04.2016
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Videographer / Motion Designer
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad C** E**
  • Mesajlar 45
  • Beğeniler 18 / 29
  • Ticaret 5, (%100)

YASİNHUTAR adlı üyeden alıntı

Tm hocam sen haklisin herkes dolar alsın kimse bozdurmasin. Sizin menfaatleriniz ülkenizin menfaatinden çok daha önemli.

Hata verdin sanırım. Dolar alsın diyen kim güzel kardeşim? Bu konuya yazan kişilere atar yapıyordun, herkes ekonomi profesörü vb. ben de sana izah ediyorum güzelce. Bence herkes dolarlarını TL'ye çevirsin, 2 liradan aldıysan, güzel kâr %70. Ama bunun için alkış beklememelisin.

• Üyelik 01.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Webtasarım
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad Y** H**
  • Mesajlar 638
  • Beğeniler 65 / 199
  • Ticaret 40, (%100)
Webvideom He sen de onlardansın :) (Hiç düzelmedim ki hata vereyim :) )O zaman birbirimiz tam anlayamamışız. Zaten ben de alkışlamalıyız diye bir şey demedim. Bozduranın da demek ki parası var kar peşinde. Ama bir çağrı üzerine böyle bir dönemde bozdurması iyi bir şey. Kimseye atar yaptığımda yok gerçekleri söyledim. Vardır mutlaka az çok anlayan ama geneli anlamıyor da konuşuyor. Yani sadece bu konuda değil her konu da böyleyiz bilmesekde illa bir şeyler deriz.

sinans1996 sinans1996 twitch.tv/romanticarcher Kullanıcı
  • Üyelik 01.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Twitch Partner Streamer
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad S** İ**
  • Mesajlar 1225
  • Beğeniler 110 / 260
  • Ticaret 20, (%90)
Doların düşüyor dediğiniz hali 3 liranın üzerinde be TL'nin 3 katı :D Aklınız alıyor mu 50 ler 60 larmış bir doların 1 lira olduğu zamanlar yıllardır yakalayabildik mi aynı rakamları bir daha ? Sene oluyor 2017 sorarım size ?

Sosyal olan her şey.
wmaraci
wmaraci

Gaintagram Gaintagram "Kazandıkça Öde!" Kullanıcı
  • Üyelik 26.10.2016
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Instagram Web Otomasyon
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad F** İ**
  • Mesajlar 591
  • Beğeniler 116 / 190
  • Ticaret 24, (%100)
An itibariyle dolar ; 3.454₺

ismail03 ismail03 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Ameliyathane Hemşiresi
  • Konum Afyon
  • Ad Soyad I** Ç**
  • Mesajlar 2633
  • Beğeniler 344 / 487
  • Ticaret 12, (%100)

Webvideom He sen de onlardansın :) (Hiç düzelmedim ki hata vereyim :) )O zaman birbirimiz tam anlayamamışız. Zaten ben de alkışlamalıyız diye bir şey demedim. Bozduranın da demek ki parası var kar peşinde. Ama bir çağrı üzerine böyle bir dönemde bozdurması iyi bir şey. Kimseye atar yaptığımda yok gerçekleri söyledim. Vardır mutlaka az çok anlayan ama geneli anlamıyor da konuşuyor. Yani sadece bu konuda değil her konu da böyleyiz bilmesekde illa bir şeyler deriz.

Dolar bozdurarak mı Tl nin durumunu düzelteceğiz ?bumudur yapılan ihalelerde alınan mallarda dolar kullan,Mercedes makam arabaları dolarla al,Thy dolar euro ile yolcu uçağı alsın Emlak milyarderleri dolarlaişlem yapsın,garip/cebinde 3,5 olan halk dolarları bozdursun böyle mi düşüreceğiz hocam hemen sizde mi onlardansınız,vatan haini,fetöcü yaftasını yapıştırmayın tarafsız düşünün Türkiye'de büyük şireketler mal ithal ederken hangi para birimini neden kullanıyor ?
borayeris

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 01.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Webtasarım
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad Y** H**
  • Mesajlar 638
  • Beğeniler 65 / 199
  • Ticaret 40, (%100)
ismail03 Ben mi kendimi ifade edemiyorum yoksa siz mi anlamıyorsunuz anlamadım. Sende mi onlardansın derken şaka yaptım yani dikkat ederseniz gülücük te koydum ve fetöcü falanda siz olaya dahil ettiniz. Tabi konuya ortadan dalarsanız :) Onuda söylediğm arkadaş anladı zaten espiri amaçlı söylemiştim. Başından beri söylemeye çalıştığım faydası olurmu olmazmı bilmiyorum ama anladığım kadarıyla şu insanlar ülkesine katkıda bulunmaya çalışıyor. Olayı nereye getirdiniz.

367-bin-dolarla-turk-lirasina-destek-oldu
turk-lirasina-destek-kampanyasi-4
dolar-bozduran-ev-alirken-komisyon-odemeyecek

ismail03 ismail03 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Ameliyathane Hemşiresi
  • Konum Afyon
  • Ad Soyad I** Ç**
  • Mesajlar 2633
  • Beğeniler 344 / 487
  • Ticaret 12, (%100)

ismail03 Ben mi kendimi ifade edemiyorum yoksa siz mi anlamıyorsunuz anlamadım. Sende mi onlardansın derken şaka yaptım yani dikkat ederseniz gülücük te koydum ve fetöcü falanda siz olaya dahil ettiniz. Tabi konuya ortadan dalarsanız :) Onuda söylediğm arkadaş anladı zaten espiri amaçlı söylemiştim. Başından beri söylemeye çalıştığım faydası olurmu olmazmı bilmiyorum ama anladığım kadarıyla şu insanlar ülkesine katkıda bulunmaya çalışıyor. Olayı nereye getirdiniz.

367-bin-dolarla-turk-lirasina-destek-oldu
turk-lirasina-destek-kampanyasi-4
dolar-bozduran-ev-alirken-komisyon-odemeyecek

Konunun ortaya dalmadıkta 12 sayfa oldu :) bir kaç sayfa okumadım genel takip ettim biliyorsunuz kinayede olsa öyle savunan var :D
YASiNHUTAR

kişi bu mesajı beğendi.

Kingjames Kingjames WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 05.07.2015
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek Satış temsilcisi
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad K** Ö**
  • Mesajlar 900
  • Beğeniler 235 / 265
  • Ticaret 9, (%100)
amerikanın dolar rezervi türkiyeden az oldugunu kaç kişi biliyor?

amerikan bankalarında para olmadıgını sadece digital rakamlardan oluştugunu kaç kişi biliyor :D

komedyatube komedyatube ig: @coksevimliler Kullanıcı
  • Üyelik 03.09.2015
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Elektrik Mühendisi
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** Y**
  • Mesajlar 886
  • Beğeniler 186 / 235
  • Ticaret 28, (%100)
a haber izleyenler gelmeye başladı..
hzmhzm hava15 borayeris

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 26 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 26 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al