wmaraci reklam

Dolardaki Ani Düşüşler

121 Mesajlar 17.434 Okunma
smmexpress

NettaCompany NettaCompany WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 21.08.2016
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek İnternet Hizmetleri
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad Z** A**
  • Mesajlar 535
  • Beğeniler 230 / 197
  • Ticaret 26, (%100)

analogfikir adlı üyeden alıntı

Erdoğana övgü konusu olmuş.

Bizde yaptığı doğru şeyler içinde arkasında olduk, bizde devlet dedikte başka bişey demedik.
Fetoyu devlete musallat edenler,
Çözüm süreci bas bas bağıranlar nedense haklı durumdalar şuanlar. Bu millet sadece cebine bakar başka bişey bakmaz.

Doların düşmesi olağan durumdur. Cumhurbaşkanımız büyük firma sahiplerini özel aramış TL geçiş yapmaları için. Şuan için biraz daha gerileyebilir devamda edebilir büyük şirketler TL'ye geçiş yaparsa sürekli Ohal süreci bittikten sonra iyice geriler diye tahmin ediyorum.

Devletin üretim konusunda yeni polikatalar geliştirmesi lazım bu aralar. Yapılan yatırımlar inş meyve verir :)

Bizzat kendim MHP'liyim. Öyle doğdum, öyle ölürüm. Olay Erdoğan'ı övüp övmemek değil. Onun yaptığını siz yapın sizi övelim. Burada milletimizden bahsediyoruz.!
analogfikir

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

analogfikir analogfikir Osmanlı İmparatorluğu Kullanıcı
  • Üyelik 20.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Yok
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad A** G**
  • Mesajlar 888
  • Beğeniler 224 / 118
  • Ticaret 11, (%100)

NettaCompany adlı üyeden alıntı

Bizzat kendim MHP'liyim. Öyle doğdum, öyle ölürüm. Olay Erdoğan'ı övüp övmemek değil. Onun yaptığını siz yapın sizi övelim. Burada milletimizden bahsediyoruz.!

Yazdıklarıma dikkat usta :) Hiçbir şekilde taraf göstermedim. Yanlış anlaşımla olmamıştır diye umuyorum :)

tanerava tanerava İlle Edep, İlle Edep Kullanıcı
  • Üyelik 26.12.2012
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek EVDEN EVE NAKLİYAT
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad T** A**
  • Mesajlar 472
  • Beğeniler 108 / 107
  • Ticaret 56, (%100)

OmerAYDINOGLU adlı üyeden alıntı

Ekonomiden anlamayan adam mı? o adam imf'ye olan borçları sildi ve koskoca ülke yönetiyor. Ekonomi bilmeden ufacık bir dükkan bile yönetilemiyorken. Koskoca ülke yöneten birinin ekonomi bilmediğini düşünmen ne kadar trajedik :)

Ülkeler ile anlaşma sağlanacak. Özellikle çin ile sağlanırsa türk lirası üzerinden alışveriş yapılır ne var. Çin yuanı ile TL arasında bir değişim olur olur biter.

Yahu siz şu adamın görüşlerini bir anlasanız var ya. Bu adam öldükten sonra kim gelecek acaba? Onu bıraktım o gelecek kiş igele ülkenin hali daha mı iyi olacak. Darbe zamanlarını unuttunuz galiba. Ben yaşamadım ama babamın anlattığına göre; yağ bile yok un bile yok. Şimdi bir eliniz yağda bir eliniz balda daha ne istiyorsunuz?

Siz benim yazdıklarımı okudunuz mu?
Benim hükümete karşı oldugumu nereden çıkardın. ?

ismail03 ismail03 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Ameliyathane Hemşiresi
  • Konum Afyon
  • Ad Soyad I** Ç**
  • Mesajlar 2633
  • Beğeniler 344 / 487
  • Ticaret 12, (%100)

Mağara_Adamı adlı üyeden alıntı

Maden Yok derken, Kendi işlettiğimizden bahsediyorum zaten. Yoksa ülkemizde herşey var maşallah. Zaten aklı başında olan insan bunları analiz eder en anlar.

En basitinden şöyle bir örnek vereyim. Hemen sınırımızda olan ülkelerde petrol çıkarılıyor. Bizim ülkede petrol mü yokta çıkarmıyoruz. 100 Metre genişliği bile olmayan bir sınır hattının diğer tarafında petrol çıkarken, bizde petrol çıkmaması imkansızdır. Ama gel gör ki çıkarmıyoruz, Çıkaramıyoruz, Çıkartmıyorlar.

Aynı şey doğalgaz için de gecerli.

En nefret ettiğim şey bu bir çok facebook sayfasında afedersiniz "Geri****lılar 2023 hayali yaşıyor" 2023 de Lozan bitçek adama anlatıyorsun vatan haini diyor.Gerçeği görmek yerine hayallere dalıyorlar.
Altın,Kömür,Doğalgaz,Petrol var
Altın->Uşak (Dünya'nın En iyi Altın kaynaklarından biri Düşünün arazileri satmak için 100.000TL ye yakın para teklif ediliyor )ve bizim akıllı insanımız ve yönetenlerimiz bunlara izin veriyor
Kömür-> Zonguldak Kütahya
Doğalgaz->Marmara - Akdeniz
Petrol -> Doğu güney doğu anadolu Mayınlı Araziler TP temizlenen alanlarda açtığı kuyularda petrol bulunuyor :)

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 21.08.2016
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad Z** A**
  • Mesajlar 535
  • Beğeniler 230 / 197
  • Ticaret 26, (%100)

Yazdıklarıma dikkat usta :) Hiçbir şekilde taraf göstermedim. Yanlış anlaşımla olmamıştır diye umuyorum :)

Hocam neyini yanlış anlamayalım ?
Konuya girişinize bir bakın. Başta ofsayta düşüyorsunuz zaten.

"Erdoğana övgü konusu olmuş."

Amacınız nedir sizin ?
Lütfen uzatmayın.
analogfikir

kişi bu mesajı beğendi.

TuralAbiyev TuralAbiyev root@localhost ~ / Kullanıcı
  • Üyelik 17.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Network & Linux/UNIX
  • Konum Rusya
  • Ad Soyad T** A**
  • Mesajlar 4146
  • Beğeniler 0 / 1357
  • Ticaret 89, (%100)
furkan35

Yeniden 3.41 oldu!
NettaCompany

kişi bu mesajı beğendi.

analogfikir analogfikir Osmanlı İmparatorluğu Kullanıcı
  • Üyelik 20.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Yok
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad A** G**
  • Mesajlar 888
  • Beğeniler 224 / 118
  • Ticaret 11, (%100)

NettaCompany adlı üyeden alıntı

Hocam neyini yanlış anlamayalım ?
Konuya girişinize bir bakım.

"Erdoğana övgü konusu olmuş."

Amacınız nedir sizin ?
Lütfen uzatmayın.

Size bişey demedim. Zaten övüyosun başka bişi demedik kendinde diyosun onun yaptığını yap senide övelim diye. Yanlışım varsa düzeltin halen anlam veremedim. Övmek normal ama övüldüğünden bahsetmek anormal uzatmayalım evet :)

• Üyelik 21.08.2016
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad Z** A**
  • Mesajlar 535
  • Beğeniler 230 / 197
  • Ticaret 26, (%100)

Borsacılar için yapılan bir olay, şuanda sürekli olarak inip çıkacak, önce borsa işi kovalayanlar elini çekicek sonra dolar sabitlenecek :)

Teveccuh Teveccuh Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 30.10.2016
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek CEO
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad T** Ç**
  • Mesajlar 799
  • Beğeniler 0 / 343
  • Ticaret 2, (%100)

• Üyelik 21.08.2016
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad Z** A**
  • Mesajlar 535
  • Beğeniler 230 / 197
  • Ticaret 26, (%100)

Size bişey demedim. Zaten övüyosun başka bişi demedik kendinde diyosun onun yaptığını yap senide övelim diye. Yanlışım varsa düzeltin halen anlam veremedim. Övmek normal ama övüldüğünden bahsetmek anormal uzatmayalım evet :)

Senin yazdığın art niyet düşünceye karşılık olarak, ben burada bir eylemde bulundum. Yoksa çok sevdiğimden kara kaşı kara gözü için burada Cumhurbaşkanı'mız demiyorum yani. Millet ve Beraberlerlik için buna mecburuz. Şimdi uzatmamak en mantıklısı.

wmaraci
Konuyu toplam 13 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 13 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al