wmaraci reklam

E-ticarette Satışlarımı Artıramıyorum

17 Mesajlar 2.208 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

Javadanadam Javadanadam WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 23.07.2020
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Bilgisayar mühendisi
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** B**
  • Mesajlar 474
  • Beğeniler 331 / 148
  • Ticaret 3, (%100)
Backlink satmıyorum ama yakın zamanda palmara dan backlink alacağım eğer beğenirsem sanada yazarım. Bence seo açısından gelişmek istiyorsan yatırımını daha çok backlinke harca şuanda seo yazdığında çıkan çoğu sitenin backlink sayısı 100.000 - 1.000.000 arası.

wmaraci
reklam

Megali Megali Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 30.03.2019
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Kamu
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** E**
  • Mesajlar 331
  • Beğeniler 24 / 80
  • Ticaret 0, (%0)
Sitenize bir müşteri gözüyle baktım. Ürün çok az. Ve site biraz amatörce görünüyor . Bide organik satış almak için Google SEO konusuna önem verin. Adwords kullanın reklam yapın Google ve face Instagram dahil

hellomert hellomert WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 24.07.2019
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Yönetim Bilişim
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 44
  • Beğeniler 11 / 11
  • Ticaret 0, (%0)
ilk öncelikle sitenizin tasarımını gözden geçirin ben olsam bu siteden alışveriş yapmam çok amatörce duruyor hocam

perigraft perigraft WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 06.01.2019
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Stajyer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad U** E**
  • Mesajlar 6
  • Beğeniler 2 / 2
  • Ticaret 0, (%0)
- Ürün fotoğraflarını değiştirin.
Örnek Foto1
Örnek Foto2

- Ürün açıklama metinlerinde olabildiğince net olun.

- Alanınızla ilgili gerekli belgeler varsa müşterinizi bilgilendirin.

- Trendyol'da kendi markanızla ürünleri ekleyip 3+1, 2+1 kampanyaları yapın. Varsa yanına özel ürünlerin numunesini gönderin. Beğenirse satın alır ki asıl kâr bu numune ürünlerden sağlanmakta. 20 TL olan karlı bedeli 50 TL'ye satmalısınız. İnanın 6 ay içinde asıl kârı bu numune üründen sağlayacaksınız.

Ürünlerin marka olması, belge onayları ve kullanıcı yorumları olmalı. Son kullanıcı için satış yapıyorsanız ilgili alanlarda gözü açık, dikkatli ve işi bilen insanlarla çalışmanız gerekiyor.

Ve en önemlisi iş yapan bir firma istiyorsanız, yetkin insanlarla çalışmalı, sabırlı olmalısınız.

Kolay gelsin.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

Vtcam Vtcam Developer Kullanıcı
  • Üyelik 10.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Web Developer
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad C** S**
  • Mesajlar 1683
  • Beğeniler 359 / 358
  • Ticaret 77, (%100)

ocalburakdurmus adlı üyeden alıntı

Dışarıdan bakıldığında Google varlığınız zayıf kalıyor. Organikten satış alamıyorsunuz büyük ihtimalle. Organik satışlar reklam giderlerini karşılar ya da minimize eder. Merchant center yönetiminiz de ya yok ya da iyi takip edilmiyor. Alışveriş reklamlarına bütçenize uygun (az da olsa) yatırım yaparak dönüşümlerinizi artırabilirsiniz. Pazaryerlerindeki varlıklarınızı inceledim. Rekabetin yüksek olduğu bir kategoride ortalama 100 kadar ürün hacmi ile satış yapıyorsunuz. 100 adet ürün ve yüksek rekabet ortamı yan yana gelince işinizi biraz zorlaştırıyor. Pazaryeri içinde reklam çalışması yaparak fiyatınıza güveniyor iseniz avantaj elde edebilirsiniz. Kar marjlarınız da düşük olduğu için fiyatta rekabet edip aynı anda reklam vermek işinizi zorlaştırabilir. Trendyol mağaz adınızı da sanırım farklı eklemişsiniz. Var olan kitlenizi bölmek gibi bir hataya sebebiyet veren bu durumun da önüne geçmenizi tavsiye ederim. Ürün seçiminizi gözden geçirerek daha farklı ürünler seçmeniz ve pazar analizi sonucunda bu seçenekleri gözden geçirmeniz satışlarınızı artıracaktır. Aslında daha çok yapılacak iş var da :)

Atilla34 adlı üyeden alıntı

Bizdede mağaza açmanı önerrim daha düşük komisyon oranı ödersin yedi24ilan.com mağaza ücretsiz ilan 450 adet verbilirsin.

Javadanadam adlı üyeden alıntı

Seo yapın, binlerce backlink alın. Sitenin tasarımı ve görselleri bana hiç güven vermiyor, daha güzel bir tema bulun ve backlink alın başarı gelir zaten.

Tavsiyeleriniz için teşekkürler ederim, hepsini not aldım ve uygulamaya başlıyorum

Vtcam Vtcam Developer Kullanıcı
  • Üyelik 10.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Web Developer
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad C** S**
  • Mesajlar 1683
  • Beğeniler 359 / 358
  • Ticaret 77, (%100)

perigraft adlı üyeden alıntı

- Ürün fotoğraflarını değiştirin.
Örnek Foto1
Örnek Foto2

- Ürün açıklama metinlerinde olabildiğince net olun.

- Alanınızla ilgili gerekli belgeler varsa müşterinizi bilgilendirin.

- Trendyol'da kendi markanızla ürünleri ekleyip 3+1, 2+1 kampanyaları yapın. Varsa yanına özel ürünlerin numunesini gönderin. Beğenirse satın alır ki asıl kâr bu numune ürünlerden sağlanmakta. 20 TL olan karlı bedeli 50 TL'ye satmalısınız. İnanın 6 ay içinde asıl kârı bu numune üründen sağlayacaksınız.

Ürünlerin marka olması, belge onayları ve kullanıcı yorumları olmalı. Son kullanıcı için satış yapıyorsanız ilgili alanlarda gözü açık, dikkatli ve işi bilen insanlarla çalışmanız gerekiyor.

Ve en önemlisi iş yapan bir firma istiyorsanız, yetkin insanlarla çalışmalı, sabırlı olmalısınız.

Kolay gelsin.

Javadanadam adlı üyeden alıntı

Backlink satmıyorum ama yakın zamanda palmara dan backlink alacağım eğer beğenirsem sanada yazarım. Bence seo açısından gelişmek istiyorsan yatırımını daha çok backlinke harca şuanda seo yazdığında çıkan çoğu sitenin backlink sayısı 100.000 - 1.000.000 arası.

Megali adlı üyeden alıntı

Sitenize bir müşteri gözüyle baktım. Ürün çok az. Ve site biraz amatörce görünüyor . Bide organik satış almak için Google SEO konusuna önem verin. Adwords kullanın reklam yapın Google ve face Instagram dahil

Trendyol gibi pazaryerlerinde komisyon çok fazla olduğu için numune gönderirsek batırabilir hepten bizi, ama bir hesaplama yapıp deneyeceğim. Site tasarımında da değişikliklere gidiyoruz şuanda.

Javadanadam Javadanadam WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 23.07.2020
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Bilgisayar mühendisi
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** B**
  • Mesajlar 474
  • Beğeniler 331 / 148
  • Ticaret 3, (%100)
Trendyol ile aynı ürünleri satarsanız başarı şansınız çok azalır, tutyakala.com gibi yapın, rakiplerinin arasından kolayca sıyrılmışlardır.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al