wmaraci reklam

Edit...

18 Mesajlar 1.670 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

Freelance Freelance Biz Ancak Rükuda Eğiliriz Kullanıcı
  • Üyelik 12.03.2016
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Freelance, Webmaster
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 331
  • Beğeniler 131 / 97
  • Ticaret 9, (%100)

hmttatar46 adlı üyeden alıntı

hocam youtube kıyıma başladı spam-özgün bir çok kanalı kapatıyor. zaten kasım ödemeleri bile kesinleşmedi daha...
bir çok kanalda da para kazanma açık ama reklam çıkmıyor(benim kanalımda dahil) o konuda beklemekten başka yapacak bir şey yok

Anladım , youtube amacı kıyım derken aslında bot kasan ve sosyal mecrada sansürsüz video paylaşıp kanalda sansürleyerek yollayanlar üzerine ve telif sınırında olan kanallar üzerinde yapılıyor
hmttatar46

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

RecLast RecLast Copyright by RecLast Kullanıcı
  • Üyelik 10.09.2012
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Game Designer
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad Ü** E**
  • Mesajlar 115
  • Beğeniler 5 / 12
  • Ticaret 0, (%0)
Bi dur bakalım kardeşim yuh. Daha yeni açılmış kanal 50 izlenmen var ne gelmesini bekliyorsunki? TR de zaten 2k izlenme 2 tl ye felan tekabül ediyor. Eğer para için yapıyorsan pek uğraşmaya değer bir iş değil Youtube. Özellikle spam kanallardan, botlardan sonra çivisi çıktı. Benim kanalım 30k üstü izleniyor ve 5 10 tl veriyor. Arkadaşlarında dediği gibi ingilizcen iyise global bir kanal aç her ülkeden izlensin yoksa bişi kazanamazsın.

Oyun, Oyun Geliştirme, Yazılım, Teknoloji, Sanat, Tasarım !
https://blog.umiteski.com.tr

• Üyelik 12.03.2016
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 331
  • Beğeniler 131 / 97
  • Ticaret 9, (%100)

RecLast adlı üyeden alıntı

Bi dur bakalım kardeşim yuh. Daha yeni açılmış kanal 50 izlenmen var ne gelmesini bekliyorsunki? TR de zaten 2k izlenme 2 tl ye felan tekabül ediyor. Eğer para için yapıyorsan pek uğraşmaya değer bir iş değil Youtube. Özellikle spam kanallardan, botlardan sonra çivisi çıktı. Benim kanalım 30k üstü izleniyor ve 5 10 tl veriyor. Arkadaşlarında dediği gibi ingilizcen iyise global bir kanal aç her ülkeden izlensin yoksa bişi kazanamazsın.

Yorumun için çok teşekkürler, amaç özellikle ve illa ki para değil , amaç bilgilendirme , paylaşım , tabi ki bunun yanında nacizane kazanç ama ilk hedef her zaman bili paylaşımı bili paylaştıkça çoğalır ve artar.

• Üyelik 12.03.2016
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 331
  • Beğeniler 131 / 97
  • Ticaret 9, (%100)
Yeni videomuz yayımlandı izlemenizi tavsiye ederim :) https://youtu.be/MBdUi4-McAQ

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

WMKOD WMKOD Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 11.12.2016
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad F** U**
  • Mesajlar 126
  • Beğeniler 19 / 53
  • Ticaret 1, (%100)
Daha ilgi çekici konularda videolar yayınlamalısınız
Freelance

kişi bu mesajı beğendi.

zangess zangess Ya Sev Ya Terket! Kullanıcı
  • Üyelik 09.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek webtasarim
  • Konum Muğla
  • Ad Soyad U** i**
  • Mesajlar 1153
  • Beğeniler 339 / 275
  • Ticaret 13, (%100)
Ben beğendim. Kırmızı göze batıyor demiş bence yakışmış. Müziklerde harika. Sadece o like işareti yazının içine düşecek gibi onu biraz daha yukarı alsan daha iyiydi. Ha son birşey herşey çok güzel videolar kalsın yazıları seslendir birazda detay ver bence. Yani kamera karşısına geçmesende sesli bir anlatımın olmalı bence. Başarılar.
Freelance

kişi bu mesajı beğendi.

https://biyokimlik.com

• Üyelik 12.03.2016
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 331
  • Beğeniler 131 / 97
  • Ticaret 9, (%100)

WMKOD adlı üyeden alıntı

Daha ilgi çekici konularda videolar yayınlamalısınız

Yorumunuz için çok teşekkürler , şuanda konular üzerinde araltırma yapmaktayım , desteklerinizi bekliyorum , hedefimiz çabalarımız ile bir aile olmak :)

• Üyelik 12.03.2016
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 331
  • Beğeniler 131 / 97
  • Ticaret 9, (%100)

zangess adlı üyeden alıntı

Ben beğendim. Kırmızı göze batıyor demiş bence yakışmış. Müziklerde harika. Sadece o like işareti yazının içine düşecek gibi onu biraz daha yukarı alsan daha iyiydi. Ha son birşey herşey çok güzel videolar kalsın yazıları seslendir birazda detay ver bence. Yani kamera karşısına geçmesende sesli bir anlatımın olmalı bence. Başarılar.

Değerli yorumlarınız bizim için çok önemli , görüşleriniz için teşekkür ederim . Kanal paylaşıma açılalı 1 ay bile olmadı yeni yeni başlıyorum , inşallah seslendirmeyide yapacağım ekipman ayarlıyorum bu aralar , büyük bir aile olmak kolay değil biliyorum zahmetli onun için çok çaba gösterilmeli , destek'e ihtiyacım var fikir konusunda inşallah o da sizin değerli görüşleriniz olıcaktır .

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al