lostyazilim

Elimde Milyonluk Sayfalar Var Ne Sitesi Açmalıyım ?

36 Mesajlar 3.531 Okunma
lstbozum
wmaraci reklam

errorcode errorcode Kullanmıyor Kullanıcı
  • Üyelik 06.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Tasarımcı ve Girişimci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Ç** D**
  • Mesajlar 290
  • Beğeniler 124 / 60
  • Ticaret 13, (%100)
İngilizce herhangi bir site aç Adsense'in verdiği parayı sadece izle.

wmaraci
reklam

isousluer isousluer Usluer Kullanıcı
  • Üyelik 05.04.2011
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Yazılım Geliştirici
  • Konum Konya
  • Ad Soyad İ** U**
  • Mesajlar 4900
  • Beğeniler 1419 / 2962
  • Ticaret 45, (%100)
Bilgisayar mühendisliği okuyorsunuz, algoritmanızın ve düşünce becerinizin gelişmiş olması gerekli. Şahsen ben bilgisayar programcılığı bitirmiş biri olarak konunun başlığını görür görmez aklımda birkaç tane fikir belirdi bile. Ama siz bir sayfa önce Süha'nın da dediği gibi tek tek neler yapmanız gerektiğini soruyorsunuz. Korkmanıza gerek yok, aklınıza ilk gelen işe girin. Kaybınız en fazla 200 lira olur. Tutmazsa başka bir işe girin. Verdiğinizin kat kat fazlasını alırsınız.

mehmeter46 mehmeter46 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 27.01.2012
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** E**
  • Mesajlar 505
  • Beğeniler 40 / 107
  • Ticaret 1, (%100)
Hocam benim düşüncem bu kadar güzel sayfaları 3-5bin için harcamamaniz. Belki başlangıç için olabilir ama sonraki zamanlar için bir proje hazirlayip buralarda onun reklamini yapmaniz size ilerleyen zamanda daha fazla gelir sağlar. Kadın uyelerin fazla olmasi size büyük avantaj sağlar. Blog tarzı sitelere makale gir, zziyaretçi bekle, reklama tiklasin olayı yerine kullanicilarin sitenizi geliştirecek bir proje yapmaniz bence daha mantikli.

daha detayli ve uzun yazabilirdim fakat mobil olduğum icin yazamiyorum. Incelemenizi ve buna benzer ya da ayni sekilde bir projenizin yurtdışından ve Türkiye'den oldukça iyi bir uye kitlesi kazanacağınıza eminim : Önerdiğim proje connected2.me

BHA BHA bhamedya.com Kullanıcı
  • Üyelik 23.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Aşçı, Makale Yazarı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 1400
  • Beğeniler 460 / 461
  • Ticaret 20, (%100)
Avril sayfasının begeniler neden o kadar düşük

wmaraci
wmaraci

haci3434 haci3434 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 04.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek web tasarım
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 52
  • Beğeniler 0 / 7
  • Ticaret 5, (%100)
Eğer kullanıcılar organikse, iyi hit alırsınız hocam. Bir video sitesi veya tüm bu konuları içeren portal mantıklı olabilir. Adsense olmasa bile diğer firmalardan alacağınız reklamlarla veya linklerden kazanç elde edebilirsiniz.

PR3 Dofollow Footer Link Aylık Sadece 5 TL - PM ile link isteyebilirsiniz.

heymam2bab heymam2bab Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 03.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek bilgisayar mühendisliği
  • Konum Sakarya
  • Ad Soyad E** F**
  • Mesajlar 737
  • Beğeniler 28 / 80
  • Ticaret 20, (%100)

KuKLy adlı üyeden alıntı

Avril sayfasının begeniler neden o kadar düşük

çok reklam yapıyorum diğer sayfalarımı büyütmek için

Ek Olarak:

mehmeter46 adlı üyeden alıntı

Hocam benim düşüncem bu kadar güzel sayfaları 3-5bin için harcamamaniz. Belki başlangıç için olabilir ama sonraki zamanlar için bir proje hazirlayip buralarda onun reklamini yapmaniz size ilerleyen zamanda daha fazla gelir sağlar. Kadın uyelerin fazla olmasi size büyük avantaj sağlar. Blog tarzı sitelere makale gir, zziyaretçi bekle, reklama tiklasin olayı yerine kullanicilarin sitenizi geliştirecek bir proje yapmaniz bence daha mantikli.

daha detayli ve uzun yazabilirdim fakat mobil olduğum icin yazamiyorum. Incelemenizi ve buna benzer ya da ayni sekilde bir projenizin yurtdışından ve Türkiye'den oldukça iyi bir uye kitlesi kazanacağınıza eminim : Önerdiğim proje connected2.me

teşekkür ederim hocam bunu bir düşüneceğim

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al