wmaraci reklam

E-ticaret Sitesi Projem

17 Mesajlar 1.834 Okunma
wmaraci reklam

grafen grafen WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.05.2014
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad B** K**
  • Mesajlar 962
  • Beğeniler 23 / 181
  • Ticaret 17, (%100)
Sana önerim illede eticaret yapacağım diyorsan incir com tarzı sistemler var 100k ürün var sen sadece satıyosun

wmaraci
reklam

sinans1996 sinans1996 twitch.tv/romanticarcher Kullanıcı
  • Üyelik 01.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Twitch Partner Streamer
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad S** İ**
  • Mesajlar 1225
  • Beğeniler 110 / 260
  • Ticaret 20, (%90)
Peki tutma olasılığı nasıl ?

Sosyal olan her şey.

grafen grafen WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.05.2014
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad B** K**
  • Mesajlar 962
  • Beğeniler 23 / 181
  • Ticaret 17, (%100)
Bu zamana kadar sahibinden temasıyla universite öğrencileri icin ortak pazar yeri falan çok gördüm altini çiziyorum paran yok sistemi ücretsiz yaptın ama en önemli pazarlama bur forumda insanlar birbirlerine çok zor guvenirlerken bile senin işin zor

• Üyelik 01.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad S** İ**
  • Mesajlar 1225
  • Beğeniler 110 / 260
  • Ticaret 20, (%90)
Ben de zaten ille de bu işi yapacağım demiyorum bilgi topluyorum hocam ama hayırlısı bakalım.

Sosyal olan her şey.
wmaraci

genchakan genchakan Her Şeyi Blogluyorum Kullanıcı
  • Üyelik 25.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek öğretmen
  • Konum Hatay
  • Ad Soyad M** İ**
  • Mesajlar 936
  • Beğeniler 186 / 133
  • Ticaret 0, (%0)
Çok mantıklı değil.Hali hazırda emsali bir sürü olan site türü.Paranın da teminat altında olmaması güven sarsar.Adam senin sitenden biri ile alışveriş yaptı.parası kalacak.Sonra admin diye sana sarılacak.Cevabın sorumluluk bize ait değil mi olacak?
Fikir iyi.yerel ebay düşün bence.havuzu suyu musluğu hepsi elinde olsun...

herseyiblogluyorum.blogspot.com

Anilcan Ayan Anilcan Ayan WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 21.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Pc Muhendisi
  • Konum Muğla
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 65
  • Beğeniler 7 / 4
  • Ticaret 0, (%0)

grafen adlı üyeden alıntı

paran yok,tecrüben yok,çevren yok sen iyisimi bu işe girme hayal kırıklığına uğrama olmayan paranı boşuna harcama benden tavsiye

Pardon da senin çok mu paran var? Bak sana dersini vereyim. İnsanlara bu tarzda konuşamazsın dostum. Senin karşında babanın oğlu yok, sizin gibilerden sıkıldık artık. Ortama göre adam olmasını, zamanı geldiğinde şaklaban olmasını bilin.
Ek olarak, bu sistemi daha önce ben geliştirdim fakat yürürlüğe geçirmedim. Bu sistemi yapmak hiç zor değil. Teknik ekibin olması lazım ama eline para geçene kadar teknik ekibin olmasada olur. Piyasada işine yarayacak scriptler bulunmakta, onları değerlendirebilirsin yada kendin bişeyler ortaya çıkarabilirsin. İlk adımın sistem bulman olacak.
İkinci adımın ise düşük miktarlarda ücretlerle Reklam vermek.
Üçüncü adımında bir kitlen oluşmuş olacak ve artık bankaya gidip görüşmenin zamanı gelmiş olacak. Bankaya gidiceksin Sanal Pos talep edeceksin. Ayrıca unutma % olarak payını alırlar.
Dördüncü adımın Reklamlarına iyice Asılman olacak.
Beşinci adımında Para kazanmak için bazı şeyler eklemen lazım sisteme. Örneğin: İlanı süreli sabitlemek gibi.
Not: Alan adı seçerken çok dikkatli ol. İnsanlara farklı ve hoş gelmesi lazım. O yüzden bazı etkinlikler yaparak ismini belirleyebilirsin.
sinans1996

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 01.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad S** İ**
  • Mesajlar 1225
  • Beğeniler 110 / 260
  • Ticaret 20, (%90)

Anilcan Ayan adlı üyeden alıntı

Pardon da senin çok mu paran var? Bak sana dersini vereyim. İnsanlara bu tarzda konuşamazsın dostum. Senin karşında babanın oğlu yok, sizin gibilerden sıkıldık artık. Ortama göre adam olmasını, zamanı geldiğinde şaklaban olmasını bilin.
Ek olarak, bu sistemi daha önce ben geliştirdim fakat yürürlüğe geçirmedim. Bu sistemi yapmak hiç zor değil. Teknik ekibin olması lazım ama eline para geçene kadar teknik ekibin olmasada olur. Piyasada işine yarayacak scriptler bulunmakta, onları değerlendirebilirsin yada kendin bişeyler ortaya çıkarabilirsin. İlk adımın sistem bulman olacak.
İkinci adımın ise düşük miktarlarda ücretlerle Reklam vermek.
Üçüncü adımında bir kitlen oluşmuş olacak ve artık bankaya gidip görüşmenin zamanı gelmiş olacak. Bankaya gidiceksin Sanal Pos talep edeceksin. Ayrıca unutma % olarak payını alırlar.
Dördüncü adımın Reklamlarına iyice Asılman olacak.
Beşinci adımında Para kazanmak için bazı şeyler eklemen lazım sisteme. Örneğin: İlanı süreli sabitlemek gibi.
Not: Alan adı seçerken çok dikkatli ol. İnsanlara farklı ve hoş gelmesi lazım. O yüzden bazı etkinlikler yaparak ismini belirleyebilirsin.

Eline koluna sağlık hocam işte anlatım bu çok teşekkür ederim

Sosyal olan her şey.
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al