wmaraci reklam

Fake Bayan Profille Napılır

30 Mesajlar 2.707 Okunma
smmexpress

Ozzyfb Ozzyfb ozancorumlu.com Kullanıcı
  • Üyelik 05.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Öğretmen
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad O** Ç**
  • Mesajlar 1121
  • Beğeniler 277 / 210
  • Ticaret 2, (%100)

LiveOrDie adlı üyeden alıntı

dostum anasını babasını düşünmeyen kızların fake'lerini açıyorum

Öncelikle senin 'dostunu' yerim evlat.

İkinci olarak kimse kimse için böyle bir öngörüde ya da tespitte bulunamaz. Senden başka insanların hayatı seni ne ilgilendirir ? Kimsin sen ki kendinde bu cüreti bulabiliyorsun ? Yaşın kaç ? Kimsin sen ?

Ya sabır. Ya sabır. Ya sabır.

Lafa bak. Anasını babasını düşünmeyen kızlarmış.
52282

kişi bu mesajı beğendi.

Aylık 150k+ Tekil Özgün Eğitim Sitesi Reklam/Tanıtım Yazısı

http://goo.gl/YZb0E2
wmaraci
reklam

LiveOrDie LiveOrDie Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 24.09.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Hatay
  • Ad Soyad F** G**
  • Mesajlar 216
  • Beğeniler 3 / 10
  • Ticaret 7, (%100)

Ozzyfb adlı üyeden alıntı

Öncelikle senin 'dostunu' yerim evlat.

İkinci olarak kimse kimse için böyle bir öngörüde ya da tespitte bulunamaz. Senden başka insanların hayatı seni ne ilgilendirir ? Kimsin sen ki kendinde bu cüreti bulabiliyorsun ? Yaşın kaç ? Kimsin sen ?

Ya sabır. Ya sabır. Ya sabır.

Lafa bak. Anasını babasını düşünmeyen kızlarmış.

Bu uslup ne böyle şimdi kabadayı gibi sen ne sanıyorsun kendini , bunun gibiler yüzünden asla beyin fırtınası yapılmaz bu forumda ben daha başka bişe söylemicem
557furkan

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 05.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Öğretmen
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad O** Ç**
  • Mesajlar 1121
  • Beğeniler 277 / 210
  • Ticaret 2, (%100)

Bu uslup ne böyle şimdi kabadayı gibi sen ne sanıyorsun kendini , bunun gibiler yüzünden asla beyin fırtınası yapılmaz bu forumda ben daha başka bişe söylemicem

Güzel kardeşim, bu 'beyin' fırtınası değil. Beyni olan böyle bir fırtına içine giremez teknik olarak. Düşünemiyorsun. Ya da düşünmek işine gelmiyor. Benim başıma geldi. Eski bir kız arkadaşımın fotosunu haysiyetsiz veledin teki paylaşıp fake hesap açmış. Kızın ailesi çocuğu buldu, cinayet çıkacaktı.

Ve bu kız hiç de 'anasını, babasını düşünmeyen bir kız' değildi !

Bunun gibi bir sürü örnek var. Ben ne dindar bir insanım, ne de bağnaz bir insanım. Mevzuyu din, Allah, kitap, edep, haya, terbiye vs. gibi bir tarafa çekmedim, çekmiyorum da.

İNSAN OLMAKtan bahsediyorum. Belki -umarım- 10 yıl sonra bu söylediklerimi anlayabilirsin.

LiveOrDie LiveOrDie Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 24.09.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Hatay
  • Ad Soyad F** G**
  • Mesajlar 216
  • Beğeniler 3 / 10
  • Ticaret 7, (%100)

Güzel kardeşim, bu 'beyin' fırtınası değil. Beyni olan böyle bir fırtına içine giremez teknik olarak. Düşünemiyorsun. Ya da düşünmek işine gelmiyor. Benim başıma geldi. Eski bir kız arkadaşımın fotosunu haysiyetsiz veledin teki paylaşıp fake hesap açmış. Kızın ailesi çocuğu buldu, cinayet çıkacaktı.

Ve bu kız hiç de 'anasını, babasını düşünmeyen bir kız' değildi !

Bunun gibi bir sürü örnek var. Ben ne dindar bir insanım, ne de bağnaz bir insanım. Mevzuyu din, Allah, kitap, edep, haya, terbiye vs. gibi bir tarafa çekmedim, çekmiyorum da.

İNSAN OLMAKtan bahsediyorum. Belki -umarım- 10 yıl sonra bu söylediklerimi anlayabilirsin.

Sen anasını babasını düşünmeyen kız terimini hiç anlamamışsın ortalıkta ne kızlar var görsen bu laflarına gülerdin ;)

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 05.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Öğretmen
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad O** Ç**
  • Mesajlar 1121
  • Beğeniler 277 / 210
  • Ticaret 2, (%100)

Sen anasını babasını düşünmeyen kız terimini hiç anlamamışsın ortalıkta ne kızlar var görsen bu laflarına gülerdin ;)

Hayatım boyunca senden çok daha fazla kadın tanıdığıma yemin edebilirim. Çıplak bir kadının bile anasını, babasını düşünmediğine sen karar veremezsin çocuk. Ne ne dediğini biliyorsun, ne bir şeyden anlıyorsun, hala konuşuyorsun.

İnsan olmak gerek.

sterk sterk boş kalsın olunca yazarım Kullanıcı
  • Üyelik 29.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Atama bekliyor
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad C** Y**
  • Mesajlar 1296
  • Beğeniler 339 / 338
  • Ticaret 6, (%100)
eğer sayfanız varsa başka internet sitelerin tanıtımını yapın ama fake hesap zaten anlaşıldığı zaman ş ederler kapatabilirler hesabı

mustafa9859 mustafa9859 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 13.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Ziraat Mühendisi
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 693
  • Beğeniler 137 / 142
  • Ticaret 11, (%100)
benim 5 tane fake hesabım var çok fazla arkdaş ve abonesi var full organik sitemdeki yazıları paylaşssam tıklayan olur mu ki?

Sirius Sirius WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.09.2014
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Youtube
  • Konum ABD
  • Ad Soyad B** M**
  • Mesajlar 1332
  • Beğeniler 0 / 468
  • Ticaret 17, (%100)
1. öyle bir profil ile günde max 1 tl kazanırsın yani kazanılmaz.
2. o fotograftaki kişi gerçekte denk gelirse başın yanar ve ömrünü ona tazminat ödemekle geçirirsin iyi düşün.

TekilCPM TekilCPM Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 27.09.2015
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad C** Y**
  • Mesajlar 178
  • Beğeniler 116 / 67
  • Ticaret 2, (%100)
Fake hesap açılacaksa bir çizgi karakter profil fotosu yapılabilir.Fake hesap için illede birinin fotosunu koymak zorunda değilsin.Oyun ile ilgili bir karakterin fotosunu koyarsın ve bu oyununu oynayan insanları ekleyebilirsin.Ancak bende başkalarının fotoğrafının başkaları tarafından yayınlanmasına karşıyım.Yani insanların Kul Hakkından haberi olmalı.Eğer facebookta kitleye hitap etmek istiyorsan bu tarz çizki karakter gibi veya insan fotosu olmayan profiller açmanın sakıncasının olmadığı kanaatindeyim.Bu tarz hesaplar ile Netlioo'dan kazanç sağlayabilirsin.Kazanç yolları ile ilgili bir blog açmıştım ister Netlioo hakkında ki gerekli bilgiyi oradan oku ister Google amcaya sor.Blogum imzamdadır.

Ramazan Ramazan WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 31.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek .
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad R** K**
  • Mesajlar 466
  • Beğeniler 238 / 52
  • Ticaret 12, (%100)

Bu fake kadın hesabı açanların annelerinin, kardeşlerinin, arkadaşlarının, eşlerinin ve/veya sevgililerinin de fotoğrafları kullanılarak fake hesap açanlar olur umarım diye her gün dua ederim. Çok da dindar bir insan değilim ama umarım kabul olur.

bende bu tür birşey anlatmaya çalıştım ama arkadaş böyle bir yorum yapınca peki dedim. anlatamazsınki böyle bir görüşe

Canım kardeşim gelirlerimiz yerlerde bak kendi sitem var 2 ayda getirisi 0,36$ oldu ki paypal'da 0,30$ kesinti yaptı. Farklı kazanç yolları arıyor insanlar ister istemez. Suçlu onlar değil, şu yaptığımız işleri sokaktan geçen herkes yapamaz, büyük emekler verip karşılığını alamıyoruz, 100 Kelimesi 1 TL'den makale yazıyorum, sitem düzgün kazandırsa niye başka siteye içerik hazırlayım kendi sitem varken mesela ?

wmaraci
Konuyu toplam 2 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 2 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al