wmaraci reklam

Farklı bir proje istiyorum

24 Mesajlar 2.805 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

YalnizKurt YalnizKurt WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 21.07.2015
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Serbest
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** G**
  • Mesajlar 151
  • Beğeniler 61 / 10
  • Ticaret 1, (%0)
Merhaba arkadaşlar, gece gece bir türlü uyku tutmadı. Vardır bunda bir keramet diye düşünüyorum :D :D işin uzmanı olan webmaster arkadaşlar genelde gece çalışırlar. O nedenle sizlere (işin uzmanlarına) birşey sormak istiyorum.

Genel blog sitesi(imzamdaki blog) ile kısa sürede bir yere varamayacağımın farkındayım. Makale yazmak, sürekli yeni konular araştırmak bir zaman sonra sıkıyor.

Öyle bir site kurmak istiyorum ki, bir araç olsun. İnsanlar onu kullansın. Tıpkı sosyal beğeni siteleri gibi.. ona benzer işlevde yani.. Kaliteli birşey yapmak istiyorum. Paranın kesesini açacam biraz. gerekli reklamı da yaptırdıktan sonra İnşallah başarılı olurum diye düşünüyorum. Fakat ne sitesi olacak ona karar veremedim. Beraber bi beyin fırtınası yapalım dedim. Sizin fikirleriniz nelerdir?

wmaraci
reklam

SafakCALiSKAN SafakCALiSKAN lafliyorum.com Kullanıcı
  • Üyelik 11.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Amele V.2
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad Ş** Ç**
  • Mesajlar 4640
  • Beğeniler 1124 / 1124
  • Ticaret 7, (%100)
tarayıcı oyunlarının forumları tutar

• Üyelik 21.07.2015
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Serbest
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** G**
  • Mesajlar 151
  • Beğeniler 61 / 10
  • Ticaret 1, (%0)

ŞafakÇALIŞKAN adlı üyeden alıntı

tarayıcı oyunlarının forumları tutar

Aklıma radyo gelmişti ama :) biraz eski usul ama :D :D

clgnahmet clgnahmet Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 24.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 23
  • Beğeniler 18 / 4
  • Ticaret 0, (%0)
Bende tam 1 sene önce bu kafadaydım gerçi hala ayni kafadaydım ama tecrübe geçti sayılır elime eğer bu tarz siteyi 1 kere kur ve tutmasını bekle projesi için bende resimboyutlandırma ve kırpma sitesi açmıştım.Ancak fazla reklam yapmadığı için tutmadı.yani reklam bütçesi yoktu bende gelecek görmediğim için devam ettirmedim halbuki resim efekt felan olsa sivilce temizleme gibi ücretli îyelik yapsam bile tutabilirdi.anlıyacağın değinmek istediğim nokta web programlama bilmen gerek mesela tam aradığı bir site açılmış slteye videoyu yüklüyosun ve kırpma yapıyorsun mp3cut gibi bir domain vardı.eğer buna Benzer bir web programlama yapabilirsen biraz reklamda sonra tutması gerek reklam bu konuda şart çünkü güncel olmadığı ve yazı olmadığı için Google seni üste taşımaz telden yazıyorum bunları yazım yanlışı varsa k.bakma seninle aynı kafadayız bu yüzden yazma mecburiyeti hissettim. :) iyi forumlar fikirdaşım

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 21.07.2015
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Serbest
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** G**
  • Mesajlar 151
  • Beğeniler 61 / 10
  • Ticaret 1, (%0)

clgnahmet adlı üyeden alıntı

Bende tam 1 sene önce bu kafadaydım gerçi hala ayni kafadaydım ama tecrübe geçti sayılır elime eğer bu tarz siteyi 1 kere kur ve tutmasını bekle projesi için bende resimboyutlandırma ve kırpma sitesi açmıştım.Ancak fazla reklam yapmadığı için tutmadı.yani reklam bütçesi yoktu bende gelecek görmediğim için devam ettirmedim halbuki resim efekt felan olsa sivilce temizleme gibi ücretli îyelik yapsam bile tutabilirdi.anlıyacağın değinmek istediğim nokta web programlama bilmen gerek mesela tam aradığı bir site açılmış slteye videoyu yüklüyosun ve kırpma yapıyorsun mp3cut gibi bir domain vardı.eğer buna Benzer bir web programlama yapabilirsen biraz reklamda sonra tutması gerek reklam bu konuda şart çünkü güncel olmadığı ve yazı olmadığı için Google seni üste taşımaz telden yazıyorum bunları yazım yanlışı varsa k.bakma seninle aynı kafadayız bu yüzden yazma mecburiyeti hissettim. :) iyi forumlar fikirdaşım

:D :D aynen öyle, reklam şart. Bende reklam için elimden geleni yapacam. Facebook'tan hatta gerekirse duruma göre adwords'ten bile reklam alacam. Ama proje bulamadım. Farklı birşey lazım. Daha önce pek denenmemiş veya eşine az rastlanan birşey..

clgnahmet clgnahmet Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 24.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 23
  • Beğeniler 18 / 4
  • Ticaret 0, (%0)
Dediğim gibi şanlı aklıma ilk olarak o video kesme ve mp3 kesme sitesi geliyor galiba başka yapanda yok tutacağı inanıyorum bir kaç fikir daha var ama telde olduğum için aktarmaya güçlük çekiyorum

• Üyelik 21.07.2015
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Serbest
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** G**
  • Mesajlar 151
  • Beğeniler 61 / 10
  • Ticaret 1, (%0)

clgnahmet adlı üyeden alıntı

Dediğim gibi şanlı aklıma ilk olarak o video kesme ve mp3 kesme sitesi geliyor galiba başka yapanda yok tutacağı inanıyorum bir kaç fikir daha var ama telde olduğum için aktarmaya güçlük çekiyorum

Hocam arkadaş ekliyorum sizi.. müsait bir zamanda tekrar görüşürsek :D

Demeley Demeley Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 23.07.2015
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Özel Dedektif
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad A** E**
  • Mesajlar 429
  • Beğeniler 0 / 96
  • Ticaret 7, (%100)
Yazar sayfası yapman konusunda daha önce fikir paylaşmıştım bence hala yapabilirsiniz domain çok uygun

• Üyelik 21.07.2015
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Serbest
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** G**
  • Mesajlar 151
  • Beğeniler 61 / 10
  • Ticaret 1, (%0)

Demeley adlı üyeden alıntı

Yazar sayfası yapman konusunda daha önce fikir paylaşmıştım bence hala yapabilirsiniz domain çok uygun

:) Artık pekte uğraşmak istemiyorum. Site hazırlanacak ve bana sadece reklam yapmak kalacak. Yazar sayfası dediğiniz sistemi ne yalan söyleyeyim pekte anlamadım :D :D biraz açar mısınız konuyu rica etsem? ayrıca script mi yazdırmam lazım nasıl olacak?

Demeley Demeley Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 23.07.2015
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Özel Dedektif
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad A** E**
  • Mesajlar 429
  • Beğeniler 0 / 96
  • Ticaret 7, (%100)

YalnizKurt adlı üyeden alıntı

:) Artık pekte uğraşmak istemiyorum. Site hazırlanacak ve bana sadece reklam yapmak kalacak. Yazar sayfası dediğiniz sistemi ne yalan söyleyeyim pekte anlamadım :D :D biraz açar mısınız konuyu rica etsem? ayrıca script mi yazdırmam lazım nasıl olacak?

Kişilere üyelik paneli verirsin haklarında yazı yazabileceği ve şiir makale neyse ekleyebileceği bir tür yazar ve şair sitesi olacaksın ama yazan sen değil onlar olacak sen onlara ücretsiz bu imkanı sağlayacaksın onlar da sana ücretsiz makale vermiş olacak

en basitinden demeley üye oldu değil mi ona demeley.kisiselblogum.com gibi adres verebilirsin daha da genişler proje tabi..

Ya scrtipt yazdıracaksın yada wordpress temayı ciddi şekilde edit yapacaksın
balibey

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al