wmaraci reklam

Farklı sitelerden fotoğraf kopyalamak hk.

5 Mesajlar 698 Okunma
wmaraci reklam

Karbon Karbon WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 02.09.2018
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad E** M**
  • Mesajlar 238
  • Beğeniler 91 / 34
  • Ticaret 1, (%100)
Merhaba , yemek sitesi açmayı düşünüyorum ama şöyle bir durum var ki siteye ekleyeceğim her yemeği pişirip fotoğraflayamam.Şimdi , hazır videoların içinden ekran görüntüsü alıp fotoğrafa ayna efekti koyup görüntüyle biraz oynasam sıkıntı olur mu sizce , seo açısından?

yemek fotosuna yapmak isterdim ama malum ramazan o yüzden şöyle bir örnek bıraktım.

kulandığım : https://i.ytimg.com/vi/SbXIj2T-_uk/maxresdefault.jpg

benim yaptığım : https://i.resimyukle.xyz/K8NOfN.png

renklerle pek oynamadım biraz daha değiştirebilirim.

SMM Panel, Sosyalyuvam, Bayilik Paneli, En Uygun Panel, Takipçi Paneli
reklam

fruzgar fruzgar www.epvpserverler.com Kullanıcı
  • Üyelik 06.02.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek PHP, SEO, girişimci
  • Konum Ordu
  • Ad Soyad F** R**
  • Mesajlar 791
  • Beğeniler 258 / 257
  • Ticaret 11, (%100)
merhaba,

google zaten resimleri görüntüleyemez. onları ancak alt etiketi ile googlea anlatmaya çalışırsın. bu yüzden birebir aynı resim olması farketmez. tabi burada dikkat edeceğin şeyler olacak:

1- resim url adresi rastgele olmamalı ve resim ile ilgili olmalı
2- yine resim url türkçe karakter ve boşluk içermemeli örneğin: ./wmaraci-ornek-logom.jpg
3- alt etiketi de url gibi resimi anlatmalıdır. seo için gereksiz uzun ve alakasız alt etiketleri tanımlamayınız. (2)de ki örnek için "wmaracı örnek logo" alt etiketi olarak kullanılabilir
4- resim url ve alt etiketi genel tanımlar ile kullanılmamalı. ./araba.jpg yerine ./bmw-2020-x-model-arabasi.jpg gibi niche kültüründe tanımlar yapınız
4- dikkat! aynı resim için farklı alt etiketleri kullanmayınız. örneğin 2 farklı içerikte aynı resimi kullandığınızı farz edelim. 2 resimin de alt etiketlerinin aynı olmasına özen gösteriniz. daha doğrusu aynı şeyi tanımladığına

Karbon Karbon WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 02.09.2018
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad E** M**
  • Mesajlar 238
  • Beğeniler 91 / 34
  • Ticaret 1, (%100)

fruzgar adlı üyeden alıntı

merhaba,

google zaten resimleri görüntüleyemez. onları ancak alt etiketi ile googlea anlatmaya çalışırsın. bu yüzden birebir aynı resim olması farketmez. tabi burada dikkat edeceklerin şeyler olacak:

1- resim url adresi rastgele olmamalı ve resim ile ilgili olmalı
2- yine resim url türkçe karakter ve boşluk içermemeli örneğin: ./wmaraci-ornek-logom.jpg
3- alt etiketi de url gibi resimi anlatmalıdır. seo için gereksiz uzun ve alakasız alt etiketleri tanımlamayınız. (2)de ki örnek için "wmaracı örnek logo" alt etiketi olarak kullanılabilir
4- resim url ve alt etiketi genel tanımlar ile kullanılmamalı. ./araba.jpg yerine ./bmw-2020-x-model-arabasi.jpg gibi niche kültüründe tanımlar yapınız
4- dikkat! aynı resim için farklı alt etiketleri kullanmayınız. örneğin 2 farklı içerikte aynı resimi kullandığınızı farz edelim. 2 resimin de alt etiketlerinin aynı olmasına özen gösteriniz. daha doğrusu aynı şeyi tanımladığına

teşekkürler hocam

Teknobilim Teknobilim WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 25.03.2012
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Dış Ticaret Uzmanı ve Mühendis
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 365
  • Beğeniler 44 / 104
  • Ticaret 64, (%100)
Telif konusunu da göz önünde bulundurun. Başarılar dilerim.
Karbon

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci

forces forces WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 23.01.2016
  • Yaş/Cinsiyet 45 / E
  • Meslek bilgisayar mühendisi
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** E**
  • Mesajlar 1366
  • Beğeniler 9 / 379
  • Ticaret 0, (%0)
telif sıkıntısı çıkabilir

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al