Benim 1 tane sitem var oraya yazı girmek yerine buraya giriyorum. WMAracı'nı kendi sitem gibi görüyorum. İlla kazanç elde etmek mi lazım? Link falan da vermiyorum. İnşallah böyle bir şey yasak değildir?

Günümüz de televizyonlarda film izleyenler çok az sayıdadır. Artık neredeyse herkes internetten film izlemektedir. Film izlemek içinde izleyiciler kaliteli bir site ister. Ayrıca biz türkler her şeyi kolayca halletmek isteriz. Buradan yola çıkarsak açacağımız film sitesi kolay olmalıdır. Yani ziyaretçi aradığına hemen bulabilmelidir. Bir de film sitelerinin görünüşü yani tasarımı göz yormamalıdır. Genellikle film temaları sade olmaktadır. Renk önerisi almak isterseniz. Gri ve açık mavidir. Bu 2 renk uyumludur ve ziyaretçilerin gözünü yormayacak bir tona sahiptirler. Piyasada bulunan bütün film siteleri film adını ve filmi paylaşmaktadır. Yani filmin videosu ve 20 30 karakterlik isimden başka bir şey paylaşılmamaktadır. Film siteleri 2 bölümden oluşmalıdır. 1 blog ve 1 filmlerin bulunduğu bölümdür. Bloğu dilerseniz subdomain şeklinde açabilirsiniz. Fakat subdomain şeklinde açarsanız blog ve filmler google gözünde birbirinden ayrı 2 site olarak gözükür. Eğer klasör şeklinde yani siteadı.com/blog şeklinde açarsanız 2 bölüm 1 site olarak gözükür ve bloğun film bölümüne yararı olur. Gelelim blogta ne paylaşacağımıza öncelikle film bölümümüzde olan bir filmi seçiyoruz ve o filmin özetini yazıyoruz. Oyuncuları, film geçmişini ve aldığı ödülleri yazıyoruz. Mesela film adı Titanik olsun. Yazının altına bir görsel olarak veya link olarak filmin linkini veriyoruz. Böylece hem googledan ziyaretçi kazanırsınız hem izleyici sağlarsınız. Bir de film bölümüne bugün en çok izlenenler bölümü eklerseniz ziyaretçinin işi kolaylaşır ve hangi filmi izlesem sorusuna yanıt bulur. Bir de bu site işlerin de en büyük kilit "Sabır"dır.

Ek Olarak: Film sitesi açmak isteyenler arttı.