wmaraci reklam
lidertakipci

fikir geldi öyle burada takilirken bknz

6 Mesajlar 630 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

serverbedi serverbedi Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 02.09.2015
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek bilgisayar programciligi 2.sinif
  • Konum Tekirdağ
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 32
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
Merhaba arkadaşlar aklima bir fikir geldi bazi webmaster siteleir wm aracida dahil e ticaret kategorisi altında kisiler ücretli isler verip yapamadiklari isleri baskasina yaptiriyor palpaydan ödeme yaptiriyorlar ya da banka dan neyse simdi ben sadece bu e ticaret olarak acsam bölümleri nazil olur tutulurmu genel forum gibi değil

wmaraci
reklam

VolkanYildiz VolkanYildiz www.volkanyıldız.net Kullanıcı
  • Üyelik 20.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Web Geliştirici
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad V** Y**
  • Mesajlar 412
  • Beğeniler 723 / 141
  • Ticaret 30, (%100)
Bu tarz siteler var;

bionluk.com sadeceon.com fiverr.com (yabancı)

• Üyelik 02.09.2015
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Konum Tekirdağ
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 32
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
Hocam anladim ama bu sektörde fazla site yok gibi acsam tutulma imkanim varmi sahibindene benzetsem script kullansam

Elysional Elysional WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 23.04.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Yazılım Mühendisliği
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad A** Ş**
  • Mesajlar 50
  • Beğeniler 1 / 7
  • Ticaret 8, (%100)
Şimdi durum şöyle oluyor Wmaracı, *** gibi sitelerde oturmuş bir sistem var insanlar biliyor güveniyor bunlara yaklaşmak için veya geçmek için ( Zor ihtimal ) sabır gerekli onun dışında Seo için ayrılması gereken bütçe, sağlam alan adı vs lazım var mı hocam bunlar ? :)

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 02.09.2015
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Konum Tekirdağ
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 32
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
Ben en iyisi adult site kurayim onda daha fazla para var

anonymated anonymated Webnoloji.net Kullanıcı
  • Üyelik 01.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Teknoloji ve Psikoloji
  • Konum Niğde
  • Ad Soyad S** A**
  • Mesajlar 2005
  • Beğeniler 1489 / 657
  • Ticaret 15, (%100)
Hocam yanlış anlamayın ama forumda günlerdir "şunun scripti, bunun scripti" diye konu açıyorsunuz. Bir tane scripti at sunucuya değil işler. Maymun iştahlı olmayın. Diyorsunuz ki ticaret sitesi açayım. Ancak verdiğiniz izlenime göre bu işi başarabilecek gibi durmuyorsunuz ki. "O olmadı o zaman adult açayım". Bu düşünce gerçekten aşırı saçma.

Adult'ta fazla para var diyorsunuz. Siz bunun yurtdışı lokasyon hostingi, aşırı derecede ayıracak vakit, yasal durum, büyük bütçe gereksinimi ve ahlaki durum gibi faktörlerini düşündünüz mü? Hayır.

Site açmak zorunda değilsiniz. Onda bunda para var diyip atlamak kolay olsaydı herkes zengin olmuştu. Zaten 2 mesajdan sonra ticaret sitesi açmaktan vazgeçtiğinize göre hiçbir şeyde kararlı olmadığınızı görmüş olduk. Uzun süredir hazır script, kolay yoldan zengin olma temalı konular açıyorsunuz ancak bunu yapmayın. Sevdiğiniz bir alan varsa oturun blog açın. Wordpress'i iyi kullanmayı öğrenin. Azcık da olsa kod yazmayı öğrenin.

Ben sitemi açtığımdan beri yüzlerce lira harcadım tek kuruş kazanmış değilim. Sabır işi bunlar.

Gidin ve illa site açmak istiyorsanız severek yapacağınız, aylarca gelirsiz olarak uğraşabileceğiniz bir konuda açın. Ancak her bir şeyin scriptini arayıp, onda fazla para var derseniz olmaz bu işler.
NETEOR YavuzBey

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al