wmaraci reklam

Fikirlerinizi bekliyorum

5 Mesajlar 650 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

graphics graphics WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.09.2020
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek işçi
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad M** Ç**
  • Mesajlar 26
  • Beğeniler 8 / 7
  • Ticaret 0, (%0)
Merhaba arkadaşlar iyi forumlar pandemi sürecinden beri evdeyim bir kaç ay önce cizgibilisim.com adında ve tektiklaelde.com iki domain aldım bir tanesine e ticaret scripti kurup bir sitedeki satış ortaklığı yapmak istedim fakat ürünler çok ve takibi zor olduğu için vaz geçtim cizgibilisim e de teknoloji blogu yapmıştım bir hafta önce makale almak isterken bir arkdaş şirket ismi gibi demişti ve iki hafta önce isimleri değiştirdim isimler www.teknohobi.net - www.teknofobi.net teknohobi olan teknoloji portalı yapmaya çalışıyorum 3 makale aldım onları yayınladım bu haftada 3 tane aldım bir tane kendğim yazmaya çalıştım teknofobiye de bugün soru cevap scripti attım ve youtube ile de uğraşıyorum oyun videosu çekiyorum oraya da bir domain aldım oyunhobisi.com pasif gelir elde etmek istiyorum ayda 50 100 de olsa fikir verebilecek veya ortaklaşa değerlendirebileceğimiz bir proje üretebiliriz şimdiden cevaplarınız için teşekkürler.

wmaraci
reklam

appbilgi appbilgi WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 04.10.2020
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek Teknisyen
  • Konum Malatya
  • Ad Soyad E** A**
  • Mesajlar 109
  • Beğeniler 39 / 38
  • Ticaret 1, (%100)
Uzun ince bir yola girmişsin kardeş. Başarılar dilerim
graphics

kişi bu mesajı beğendi.

Appbilgi.com | Bilgi Paylaşım Sitesi

Ecomanya Ecomanya Gece, Gündüz, Hayal... Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 26.09.2020
  • Yaş/Cinsiyet 27 / K
  • Meslek Kamuda Görevli
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad Z** K**
  • Mesajlar 226
  • Beğeniler 0 / 66
  • Ticaret 0, (%0)
Bu tarz domainlere ve teknoloji ile alakalı projelere nedense sıcak bakamıyorum. Daha çok kişisel blog tarzları çekiyor beni. Öyle bir kişisel blog olmalı ki, sıradan değil programlardan tutun hayata dair tüm ipuçlar, girişimcilik makaleleri, motivasyon dersleri vs vs. Bence blog alanında bu tarz çok çok iyi pasif gelir oluşturur.
graphics

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 28.09.2020
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek işçi
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad M** Ç**
  • Mesajlar 26
  • Beğeniler 8 / 7
  • Ticaret 0, (%0)
sağol kardeşim uğraşıyorum nasip kısmet umarım birşeyler olur emeğimiz boşa çıkmaz :)

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

• Üyelik 28.09.2020
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek işçi
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad M** Ç**
  • Mesajlar 26
  • Beğeniler 8 / 7
  • Ticaret 0, (%0)
teşekkürler hocam yorumun için bende size katılıyorum kişsel blog hakkında ama işte biraz yetenek de olması lazım sonuçta kişisel blogunuza makale yazdıramazsınız

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al