wmaraci reklam
lidertakipci

Fikirlerinizi ve Düşüncelerinizi Paylaşırmısınız

6 Mesajlar 663 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

TolgaDogaan TolgaDogaan Freelance Kullanıcı
  • Üyelik 10.06.2017
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek Freelance
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad T** D**
  • Mesajlar 1129
  • Beğeniler 23 / 264
  • Ticaret 14, (%100)
Merhaba değerli arkadaşlarım aklımda yeni bir proje var ve bunu çok yapmak istiyorum yapmadan önce sizlere danışmak istiyorum.

Güncel, haber, magazin, spor, sosyal platform, teknoloji içerikli bir site kurmak istiyorum. yani her türlü içerik olacak.

Sizce böyle bir site için hangi temayı kullanmalıyım? önerilerinizi alabilirmiyim.

Nasıl bir yol izlemeliyim, nasıl bir yatırım yapmalıyım?

Her türlü bilgi ve önerilerinize açığım.

wmaraci
reklam

DOHOAraci DOHOAraci Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 22.09.2017
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Aydın
  • Ad Soyad İ** T**
  • Mesajlar 111
  • Beğeniler 6 / 14
  • Ticaret 0, (%0)
Hocam şimdi herkes ve bende dahil tutmaz diyeceğiz çünkü artık haber magazin spor googlede index vermez sana çok sağlam yatırım yapman lazım 10 bin falan değil 100 bin falan :) inşallah hevesini kırmamışımdır.

sofu44 sofu44 Mumince.com Kullanıcı
  • Üyelik 13.06.2017
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek webmaster
  • Konum Malatya
  • Ad Soyad T** Ö**
  • Mesajlar 1149
  • Beğeniler 5 / 377
  • Ticaret 0, (%0)
Hocam benim düşüncem öyle bir site için kesinlikle premium bir tema olur. Örneğin newspaper tarzı premium bir tema. Zamanında benim de aklıma gelmişti. Öyle bir site ama mynet tarzı bir siteye daha ihtiyaç var mı Ayrica tek başına yapılacak bir iş değil ciddi ekip işi ve ayrıca ciddi yatırım gerekiyor.
Bir de açarsanız ben olsam şöyle açardım. Wordpress multi site özelliğini aktif eder ve her ana kategoriyi multi site kullanarak subdomaine yönlendirir dim.

Hayatı Mümince Yaşamak İsteyenlerin Mekanı
https://mumince.com

Fatihnl Fatihnl Kimlik Onayı Bekliyor Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 26.07.2017
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Askeri personel
  • Konum Bolu
  • Ad Soyad F** Ü**
  • Mesajlar 194
  • Beğeniler 5 / 16
  • Ticaret 5, (%100)
Hocam bırakın bunu gelin ortak olalım 😊

wmaraci
wmaraci

TolgaDogaan TolgaDogaan Freelance Kullanıcı
  • Üyelik 10.06.2017
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek Freelance
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad T** D**
  • Mesajlar 1129
  • Beğeniler 23 / 264
  • Ticaret 14, (%100)

DOHOAraci adlı üyeden alıntı

Hocam şimdi herkes ve bende dahil tutmaz diyeceğiz çünkü artık haber magazin spor googlede index vermez sana çok sağlam yatırım yapman lazım 10 bin falan değil 100 bin falan :) inşallah hevesini kırmamışımdır.

Yok hocam kırmadınız, ciddi düşünüyorum bu konuda. 100 bin dediniz uçtunuz biraz ama :)

sofu44 adlı üyeden alıntı

Hocam benim düşüncem öyle bir site için kesinlikle premium bir tema olur. Örneğin newspaper tarzı premium bir tema. Zamanında benim de aklıma gelmişti. Öyle bir site ama mynet tarzı bir siteye daha ihtiyaç var mı Ayrica tek başına yapılacak bir iş değil ciddi ekip işi ve ayrıca ciddi yatırım gerekiyor.
Bir de açarsanız ben olsam şöyle açardım. Wordpress multi site özelliğini aktif eder ve her ana kategoriyi multi site kullanarak subdomaine yönlendirir dim.

Newspaper temasını pek beğenmiyorum ve herkes onu kullanıyor hocam başka bildiğiniz temalar varmı?

Fatihnl adlı üyeden alıntı

Hocam bırakın bunu gelin ortak olalım 😊

Olalım hocam :)

sofu44 sofu44 Mumince.com Kullanıcı
  • Üyelik 13.06.2017
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek webmaster
  • Konum Malatya
  • Ad Soyad T** Ö**
  • Mesajlar 1149
  • Beğeniler 5 / 377
  • Ticaret 0, (%0)
hocam newspaper derken örnek vermek istemiştim. Demek istediğim magazin teması olması lazım. Şöyle içinde kesinlikle visual compresor tarzı uygulamalar bulundıran bir tema. Themeforest den mağazin temalarına bakın derim ben.

Hayatı Mümince Yaşamak İsteyenlerin Mekanı
https://mumince.com
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al