wmaraci reklam

Film sitesi açtım şimdi neler yapmam lazım

17 Mesajlar 1.636 Okunma
wmaraci reklam

carpediem carpediem Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 02.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek muhasebe
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad İ** T**
  • Mesajlar 867
  • Beğeniler 166 / 127
  • Ticaret 15, (%93)

Khan S adlı üyeden alıntı

Aynen hocam domain özentisiz, içerik özentisiz eklenmiş, tema çok basit artık insanlar farklı birşey görmek istiyor. Yıl olmuş 2015 hala bedava tema denk getirip çok paralar kazanma olayını geçtiğimizi düşünüyodum.

şu site 2 aylık ve gece gündüz emek verdim ve 2 ayda sadece 100tl getirisi oldu. toplamda 670film ekli ve 2 tane ayrı backlink paketi alındı. toplamda bana 400-500'e geldi ama ben bile güvenmiyorum şu sistemle kendime:)

wmaraci
reklam

ResitCicek ResitCicek chilicodes.com Kullanıcı
  • Üyelik 13.08.2013
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Editör
  • Konum Hatay
  • Ad Soyad R** Ç**
  • Mesajlar 1310
  • Beğeniler 139 / 307
  • Ticaret 18, (%100)
Bak şimdi kardeşim sana söyle anlatayım. Hadi domaini geçtik, geçilmez de biz yok sayalım. Biri sitene girdi baktı resimler bulanık, sidebarda yazılar kaymış, tema her sitede olan tema sen olsan böyle bir sitede film izler miydin? Şahsen ben artık adam akıllı sade ve güzel bir teması, akılda kalır bir ismi, özenle eklenmiş en yeni filmlerin olduğu bir film sitesinde gezinmek istiyorum. Fakat bunların hepsini tam anlamıyla karşılaybilen bir site yok. Eğer bu işte başarılı olacaksan adam akıllı para yatıracaksın, insanların ilgisini çekecek bir site yapacaksın. Seo konusunda da arkadaşlar demiş zaten domain bir kere falso tutunca .com alacam zamanları çoktan geçti. Biraz sert konuştuğumun farkındayım ama inan bana dua edeceksin sonradan. Dinlemezsen de keşke wmaracındakileri dinleseydim diyeceksin.
carpediem

kişi bu mesajı beğendi.

Khan S Khan S Okan Caliskan Kullanıcı
  • Üyelik 10.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Web Tasarım
  • Konum Kütahya
  • Ad Soyad O** Ç**
  • Mesajlar 63
  • Beğeniler 1 / 6
  • Ticaret 1, (%0)

carpedien adlı üyeden alıntı

şu site 2 aylık ve gece gündüz emek verdim ve 2 ayda sadece 100tl getirisi oldu. toplamda 670film ekli ve 2 tane ayrı backlink paketi alındı. toplamda bana 400-500'e geldi ama ben bile güvenmiyorum şu sistemle kendime:)

Yemin ediyorum aynı şeyleri yapmışız :D Ama ben daha bi gelir elde edemedim :D Ne yapsak ortak bi noktada buluştursak mı hitleri :D 730 film var bende de

• Üyelik 02.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek muhasebe
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad İ** T**
  • Mesajlar 867
  • Beğeniler 166 / 127
  • Ticaret 15, (%93)

Yemin ediyorum aynı şeyleri yapmışız :D Ama ben daha bi gelir elde edemedim :D Ne yapsak ortak bi noktada buluştursak mı hitleri :D 730 film var bende de

hitler ne alemde:) reklam olayını biraz pazarlama olayıyla bağlıyorum ben. forumlara kalırsak burada ölücü çok imkanı yok reklam alamazsın:)

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 10.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Web Tasarım
  • Konum Kütahya
  • Ad Soyad O** Ç**
  • Mesajlar 63
  • Beğeniler 1 / 6
  • Ticaret 1, (%0)
3.5K dan 600 700 lere düştü işte :D tek başıma ilgileniyorum o yüzden bazen aksatıyorum hocamda. Ama tekrar devam ediyorum günlük en az 2-3 film eklemeye.

Ek Olarak:

vBTBilisim adlı üyeden alıntı

Bak şimdi kardeşim sana söyle anlatayım. Hadi domaini geçtik, geçilmez de biz yok sayalım. Biri sitene girdi baktı resimler bulanık, sidebarda yazılar kaymış, tema her sitede olan tema sen olsan böyle bir sitede film izler miydin? Şahsen ben artık adam akıllı sade ve güzel bir teması, akılda kalır bir ismi, özenle eklenmiş en yeni filmlerin olduğu bir film sitesinde gezinmek istiyorum. Fakat bunların hepsini tam anlamıyla karşılaybilen bir site yok. Eğer bu işte başarılı olacaksan adam akıllı para yatıracaksın, insanların ilgisini çekecek bir site yapacaksın. Seo konusunda da arkadaşlar demiş zaten domain bir kere falso tutunca .com alacam zamanları çoktan geçti. Biraz sert konuştuğumun farkındayım ama inan bana dua edeceksin sonradan. Dinlemezsen de keşke wmaracındakileri dinleseydim diyeceksin.

Çok haklısın kardeşim. Sektörün içine girilmeden hiç birşeyi anlayamıyorsun, hiç bir fikrin olmuyor ne kadar sermai lazım ne kadar insan gücü lazım tasarım , domain , tema ne kadar önemli bilmiyorsun. Ben bildiklerim ile arkadaşa yardımcı olmaya çalıştım fakat bana oyunhilesi.tk dan bahsettikten sonra birşey demedim artık :D

• Üyelik 02.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek muhasebe
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad İ** T**
  • Mesajlar 867
  • Beğeniler 166 / 127
  • Ticaret 15, (%93)

3.5K dan 600 700 lere düştü işte :D tek başıma ilgileniyorum o yüzden bazen aksatıyorum hocamda. Ama tekrar devam ediyorum günlük en az 2-3 film eklemeye.

Ek Olarak:

Çok haklısın kardeşim. Sektörün içine girilmeden hiç birşeyi anlayamıyorsun, hiç bir fikrin olmuyor ne kadar sermai lazım ne kadar insan gücü lazım tasarım , domain , tema ne kadar önemli bilmiyorsun. Ben bildiklerim ile arkadaşa yardımcı olmaya çalıştım fakat bana oyunhilesi.tk dan bahsettikten sonra birşey demedim artık :D

site linkini eğer istersen gönderir misin? bakayım:)

• Üyelik 10.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Web Tasarım
  • Konum Kütahya
  • Ad Soyad O** Ç**
  • Mesajlar 63
  • Beğeniler 1 / 6
  • Ticaret 1, (%0)
Tabii ki kardeşim :) gönderiyim

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al