wmaraci reklam

Film-Dizi Site Fikri! Sponsor ortak aranıyor.

5 Mesajlar 729 Okunma
smmexpress

elegan elegan Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 30.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Dijital Pazarlama Danışmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad H** T**
  • Mesajlar 623
  • Beğeniler 0 / 112
  • Ticaret 3, (%100)
Merhaba arkadaşlar,

Yenilikçi,
Kullanıcı odaklı ve
Beğenileceğini düşündüğüm bir projem var(geliştirme aşamasında). Eğer bir firma veya bana güvence verebileceğiniz birşeyleriniz var ise 600 kelimelik proje özetini sizlere mail yolu ile atabilirm. İnceler beğenirseniz zaten iletişime geçeriz.

Özetin ilk paragrafı;
Merhaba,
Bende birazda olsa seodan anlıyorum ve fikrimi buna göre geliştirmeye özen gösteriyorum. Google uzun zaman geçirilen siteleri sever bu nedenle ana amaç kullanıcıyı aynı facebook vb. ağlardaki gibi sitemizde tutabilmek. Şimdi insanlar sosyal medya ile çok iç içe, film-dizi sektörü ise en çok kazandıranlar arasında. Bunları göz önünde bulundurarak sosyal bir film-dizi izleme sitesi kurmayı düşündüm. Tabiki yüzlerce rakibi göz önünde bulundurursak bir hayli zor gibi görünüyor fakat"farklılık, yenilikçilik" insanları her zaman cezbeder. Tabiki kalite, sadelik ve hızlı içerik olmazsa olmaz.
Benim görüşüm piyasadaki rakiplerimiz kaliteli iş yapmıyorlar sadece eskiler. Çoğu ilgili rakibi incelediğimde sadece elde ettikleri google sıralaması ile sektördeler hiç bir yenilik, fikir yok. Siteyi berbat eden 10larca reklam hiç kullanıcı odaklı çalışmıyorlar. 2010da neyseler 2014de de olar. Film rekabetine değindim burda, dizi işinde lider dizi mag ve yabancidiziizle kapandı bunu gören uyanıklar milyarları seo backlinke yatırıp yabancı dizi izle kelimesi üzerinden kazanmaya çalışıyorlar yine inceledim ilk sayfayı. 10 15 dizi paylaşabilmişler, sitelerindeki teknik işler hallolmadan açılmış 1000lerce kişi yine mecburiyetten orda. Esas konuya geçelim.

Sponsordan bahsettiğim yanlızca domain + hosting değil, seo kodlama vb. kısımlarda arıyorum.

wmaraci
reklam

TuralAbiyev TuralAbiyev root@localhost ~ / Kullanıcı
  • Üyelik 17.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Network & Linux/UNIX
  • Konum Rusya
  • Ad Soyad T** A**
  • Mesajlar 4146
  • Beğeniler 0 / 1357
  • Ticaret 89, (%100)
Hazır site isterseniz iletişim kurun.

• Üyelik 30.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad H** T**
  • Mesajlar 623
  • Beğeniler 0 / 112
  • Ticaret 3, (%100)

Tural Abiyev adlı üyeden alıntı

Hazır site isterseniz iletişim kurun.

hazır siteden kastınız nedir? alıp onumu geliştireyim?

metehaann metehaann WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 07.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad M** S**
  • Mesajlar 3
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
Film sitesi piyasada var fakat yabancı dizi sitesi doğru düzgün piyasada yok.Eğer güzel bir film ve dizi sitesi kurarsan çok izleyici çekebilirsin.Site kurduktan sonraki en büyük sorun telif hakkı.Telif hakkını göz önünde bulundurarak kararını ver derim.

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 30.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad H** T**
  • Mesajlar 623
  • Beğeniler 0 / 112
  • Ticaret 3, (%100)

metehaann adlı üyeden alıntı

Film sitesi piyasada var fakat yabancı dizi sitesi doğru düzgün piyasada yok.Eğer güzel bir film ve dizi sitesi kurarsan çok izleyici çekebilirsin.Site kurduktan sonraki en büyük sorun telif hakkı.Telif hakkını göz önünde bulundurarak kararını ver derim.

haklısınız biliyorum daha önce karşılaştım, ilgili içeriği kaldırırız bir çaresi bulunur. ;)

Ek Olarak: güncel.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al