freelance iş ilanları

Firma işi bağlama

2 Mesajlar 490 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

Crawll Crawll YORUM HİZMETLER Kullanıcı
  • Üyelik 23.04.2017
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Kunduracı
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 116
  • Beğeniler 39 / 38
  • Ticaret 10, (%80)
Arkadaşlar oldukça her sektörden firma sahibi tanıdığım var. Hepimizin bildiği gibi firmaların en çok istedikleri şey web sitelerinin işe yaraması. Ankara piyasasında bu ara firma dolandırmaları oldukça yüksek. Yani lafın kısası ben web işinden pek anlamıyorum. Hatır için bilgisayarlarının onarımını yaptığım firmalar, aile iş yerimize gelen müşterilerimizin ortak söylediği bir şey 'WEB SİTEMİN BAKIMINI, ARIZASINI ONARACAK İLGİLENECEK' bir arkadaş arıyorum demesi. Benim düşüncem ise ben işleri toparlayıp ve ekip halinde işi bitirmek. Bu konu hakkında görüşleriniz neler ?

wmaraci
reklam

AliTasc1 AliTasc1 www.alitasci.com.tr Kullanıcı
  • Üyelik 24.11.2016
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Grafik&Editör&WP
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad A** T**
  • Mesajlar 583
  • Beğeniler 45 / 190
  • Ticaret 11, (%100)
Bulunduğunuz konumun rekabetine bağlı olarak bu değişkenlik gösterse de firmaların internette var olma isteği her zaman vardır. Bu kabaca '' krizi , fırsata çevirme '' gibi gözükebilir. Ama ne yazık ki birileri eksik kalacak ki birileri ekmek yiyebilsin.

Bu işte ekip kurmak tabi ki gerekli bir konudur lakin sizin de bu konulara karşı bir altyapınızın olması gerektiği düşüncesindeyim. Öyle ki karşınıza çıkabilecek insanları bilmiyorsunuz size olduğundan farklı yön gösterebilir veya yanlış yönlendirebilir.

İş alanına bakacak olursanız bulunduğunuz bölge de sağlam referanslar edinebilir kendinizi kanıtlarsanız yakın illere yönelerek Türkiye geneli tekliflerle devam edebilirsiniz.

Bunlar benim nacizane görüşlerim :)

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al