wmaraci reklam

Forum için aktivite artıracak fikirler.

3 Mesajlar 466 Okunma
wmaraci reklam

Bahadir32 Bahadir32 Satılık domainler Kullanıcı
  • Üyelik 23.02.2015
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Feel
  • Konum Isparta
  • Ad Soyad B** K**
  • Mesajlar 822
  • Beğeniler 203 / 219
  • Ticaret 27, (%100)
Merhaba arkadaşlar,

Bir forum sitesinde her konu açana, yorum yapana her paylaştığı kelimeden ötürü 0.0005 doge coin cüzdanına eklense, kullanıcı biriken dogelerini cüzdanında görebilse bu dogeler belirli bir limit ulaştıktan sonra da ödül olarak çekebilse forum üzerinde aktifliği artırır mı sizce? Burada birisi diyelim bir konu açtı 0.0005 doge kazacak diğer bir kullanıcı da ilgisini çekti konuya yorum cevap verdi o da 0.0005 doge kazanacak. 1 kullanıcı günde ne kadar konu açar veya ne kadar açılmış bir konuya cevap yazarsa ödül olarak cüzdanına 0.0005 doge eklenecektir bu durumda aktiflik artar mı ?

Kriptokulis.com | Bitcoin & Altcoin Bilgi Paylaşım Forumu
wmaraci
reklam

Since1912 Since1912 Metaren.net.tr Kullanıcı
  • Üyelik 05.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek E-ticaret
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 435
  • Beğeniler 118 / 117
  • Ticaret 2, (%100)
Aynı sistemi daha önce defalarca kullandım, hem beklediğim aktifliği karşılamadı hemde verdiğim paraların karşılığını alamadım.

Para vermek yerine bir kez oyunumun forumunda kullandım. Silkroad server'ım vardı. Forumu kullananlara silk bakiyesi veriyordum ve bunun karşılığı aldım. Çünkü forumu kullanmaları için oyuncularımı teşvik ediyordum ve oyun bakiyesi bende sınırsız olduğu için hiç bir şekilde zarar uğramadım. Hatta oyun içi ticarete hız kattığım için TL ile silk satışım bile arttı. Ama sonuç olarak o forumuda kapattım.

Şimdi sıfırdan cepten para vererek foruma üye kazandırmayı düşünmeyle yetin. Hayata geçirme.
Bahadir32

kişi bu mesajı beğendi.

Metaren.NET.TR

Bahadir32 Bahadir32 Satılık domainler Kullanıcı
  • Üyelik 23.02.2015
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Feel
  • Konum Isparta
  • Ad Soyad B** K**
  • Mesajlar 822
  • Beğeniler 203 / 219
  • Ticaret 27, (%100)
Şuanda forumla pek ilgilenmediğim halde genede azda olsa kullanıcı üye olup konu açıyor forumu kuralı 3 4 ay kadar oldu açtığımdan bugüne kadar çok fazla üzerine düşmedim bende çok fazla site olduğu için bu fırsatım olmadı son birkaç gündür forumu incelediğimde kendi kendine üyeler oluşmuş ve paylaşımlar olmuş burayı daha aktif hale nasıl getiribilirim diye düşünürken bugün bir forum sitesinde 0.0005 TL gibi ücretlerin dağıtıldığını gördüm. Dedim benim konseptim bitcoin, altcoin mining üzerine bende 0,0005 doge coin dağıtım yapim diye düşündüm aslında denemek gerekir. Başarılı olabilir veya olmaz denemeden bilemeyiz. Giden para cepten gider :)

Kriptokulis.com | Bitcoin & Altcoin Bilgi Paylaşım Forumu
wmaraci
Konuyu toplam 2 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 2 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al