wmaraci reklam

Gezginist.com | Önerileriniz nelerdir?

4 Mesajlar 640 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

Gezginist Gezginist WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 11.08.2018
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Serbest Meslek
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Ö** C**
  • Mesajlar 17
  • Beğeniler 22 / 7
  • Ticaret 0, (%0)
Herkese merhaba arkadaşlar, yaklaşık 3 aydır gezginist.com üzerinde çalışıyorum. Sitemi ziyaret edip + veya - yönlendirini burada tartışmak isterim.

Tüm yorumlara açığım.

Düzenleme 1 : Ayrıca SEO, hız vb. konusunda da tespitleriniz ve tavsiyelerinizi, eleştirilerinizi de beklerim.

wmaraci
reklam

tcpilot tcpilot Wordpress Uzman Kullanıcı
  • Üyelik 13.08.2018
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad M** V**
  • Mesajlar 375
  • Beğeniler 63 / 62
  • Ticaret 0, (%0)
Tema vs güzel entegre olmuş. Görüntü çok hoş. Sadece arama kısmının yanında ki soru sorma kısmını da türkçe yaparsan iyi olacaktır. Biraz görüntü kirliliği yaratıyor. Onun dışında görünüm olarak ideal. Siteyi blog olarak mı yoksa nesnel ağırlıklı yazıların olduğu bir site olarak mı kullanacaksın bilmiyorum. Plan ve projene uygun gitmeni ve bu güzel siteyi en uygun biçimde değerlendirmeni tavsiye ederim.
Gezginist

kişi bu mesajı beğendi.

🚀 Profesyonel Wordpress Hizmetleri 🚀

HasanSorumli HasanSorumli Finali Zaten Biliyoruz, Senaryo Hoşumuza Gidiyor. Kullanıcı
  • Üyelik 26.12.2016
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek Uluslararası Ticaret
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad H** S**
  • Mesajlar 1151
  • Beğeniler 127 / 327
  • Ticaret 7, (%100)
temada birkaç yer ingilizce kalmış ve anasayfa çok boş görünüyor benzer konular yada popüler konuları ekleyerek renklendir bunlar dışında güzel görünüyor
Gezginist

kişi bu mesajı beğendi.

Parasız düşünür; ama paralı iki misli düşünür. - Mihayloviç Dostoyevski

Gezginist Gezginist WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 11.08.2018
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Serbest Meslek
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Ö** C**
  • Mesajlar 17
  • Beğeniler 22 / 7
  • Ticaret 0, (%0)

tcpilot adlı üyeden alıntı

Tema vs güzel entegre olmuş. Görüntü çok hoş. Sadece arama kısmının yanında ki soru sorma kısmını da türkçe yaparsan iyi olacaktır. Biraz görüntü kirliliği yaratıyor. Onun dışında görünüm olarak ideal. Siteyi blog olarak mı yoksa nesnel ağırlıklı yazıların olduğu bir site olarak mı kullanacaksın bilmiyorum. Plan ve projene uygun gitmeni ve bu güzel siteyi en uygun biçimde değerlendirmeni tavsiye ederim.

Bahsettiğiniz yeri Türkçeleştirdim. Fark etmemişim gözümün önündeki eksikliği ayrıca samimi yorumlarınız ve motivasyonlarınız için çok teşekkür ederim.

HasanSorumli adlı üyeden alıntı

temada birkaç yer ingilizce kalmış ve anasayfa çok boş görünüyor benzer konular yada popüler konuları ekleyerek renklendir bunlar dışında güzel görünüyor

Evet maalesef temanın %67'si Türkçe, öncelik olarak görünür kısımlarını Türkçeleştirmeye çalıştım, elimden geldiğinde Türkçeleştirmeye devam ediyorum. Tavsiyeleriniz doğrultusunda Anasayfa'yı canlandırmaya çalıştım. Facebook beğen butonu ve son konular vb. bileşenleri ekledim. Değerlendirmeleriniz için çok teşekkür ederim.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat
wmaraci
Konuyu toplam 2 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 2 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al