wmaraci reklam

Google’dan +18 Anahtar Kelimeden Gelen Hit?

19 Mesajlar 1.986 Okunma
wmaraci reklam

berkaycatak berkaycatak Kendi Çapında Geliştirici Kullanıcı
  • Üyelik 15.09.2014
  • Yaş/Cinsiyet 22 / E
  • Meslek Yazılımcı
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad B** Ç**
  • Mesajlar 1242
  • Beğeniler 1278 / 406
  • Ticaret 9, (%100)
Hocam yanlış anlamayın ama ticaret puanınız yok, mesaj sayınız az... site dosyalarına erişime izin veremem maalesef

Exced adlı üyeden alıntı

Hocam çok ucuz fiyata size açık testi yapabilirim. Açık çıkmassa ücret almam. bana özel mesaj gönderebilirsiniz.

wmaraci
reklam

Mrtcn Mrtcn PrismaCSI Kullanıcı
  • Üyelik 06.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Cyber Sec & Project Manager
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** G**
  • Mesajlar 3356
  • Beğeniler 481 / 1986
  • Ticaret 10, (%100)

berkaycatak adlı üyeden alıntı

Hacklink yemişim hocam, el ile sildim sistemde bir açık var belli.

Konuda bahsini geçirdiğiniz envanter hakkında bilgilendirme yaparsanız kontrol edebilirim.

admin@mertcangokgoz.com

Mail atar mısınız.

Exced Exced WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 22.07.2019
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Okul Okuyorum
  • Konum Adana
  • Ad Soyad A** Ç**
  • Mesajlar 116
  • Beğeniler 45 / 37
  • Ticaret 1, (%100)

berkaycatak adlı üyeden alıntı

Hocam yanlış anlamayın ama ticaret puanınız yok, mesaj sayınız az... site dosyalarına erişime izin veremem maalesef

sıkıntı yok fazla bakamıyorum, hocam siz bilirsiniz. İyi günler :)
berkaycatak

kişi bu mesajı beğendi.

forumcu1 forumcu1 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 13.02.2017
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Kimyager
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** B**
  • Mesajlar 400
  • Beğeniler 26 / 101
  • Ticaret 3, (%100)
Hocam siteniz wordpress ise wordfence eklentisi ile yapabilirsiniz dosyaları tarıyor geçenlerde aynı şey benimde başıma geldi yabancı birinden hacklink yedim bir iki günde 10 binden 250 bine çıktı index sayım :) hem hacklink hemde virüs yemiştim dosyaları siliyorum tekrar oluşuyor ftp de . Ftp deki orjinal dosyaların yanında birde kendi virüslü dosyalarını oluşturuyorlar dikkatlice bakıp temizlemek lazım
berkaycatak

kişi bu mesajı beğendi.

Php Scriptler https://www.phpscripttr.com
wmaraci
wmaraci

• Üyelik 15.09.2014
  • Yaş/Cinsiyet 22 / E
  • Meslek Yazılımcı
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad B** Ç**
  • Mesajlar 1242
  • Beğeniler 1278 / 406
  • Ticaret 9, (%100)
Kendim tasarlayıp kodladım hocam. Wordpress değil..

forumcu1 adlı üyeden alıntı

Hocam siteniz wordpress ise wordfence eklentisi ile yapabilirsiniz dosyaları tarıyor geçenlerde aynı şey benimde başıma geldi yabancı birinden hacklink yedim bir iki günde 10 binden 250 bine çıktı index sayım :) hem hacklink hemde virüs yemiştim dosyaları siliyorum tekrar oluşuyor ftp de . Ftp deki orjinal dosyaların yanında birde kendi virüslü dosyalarını oluşturuyorlar dikkatlice bakıp temizlemek lazım

Chete Chete WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 03.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad U** D**
  • Mesajlar 137
  • Beğeniler 24 / 47
  • Ticaret 0, (%0)
site içeriğinde +18 kelime olup olmadığını kontrol et. (Yazılar kısmından o kelimeleri yazsanız dahi karşınıza çıkar) Cpanel'den yakın zamanda bir düzenleme olmuş mu ona bakın (sizin yapmadığınız).

Eğer ekstra bi aksiyon yoksa, bi arkadaş analytics ile sizi yanıltıp tedirgin etmeye çalışıyor. Ya da aptal gönderdiği boş hitlerin siteyi çökerteceğini düşünüyor. Ha bide bunun dışında sitenize verilen bağlantıları da ara sıra kontrol edin. Çöp siteleri falan engelleyin :)

Organik hit satılırcılar kelimeye hit gönderiyor biliyorsunuzdur, bu arkadaşta onu kullanıyor. Tamamen balon özetle.

• Üyelik 15.09.2014
  • Yaş/Cinsiyet 22 / E
  • Meslek Yazılımcı
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad B** Ç**
  • Mesajlar 1242
  • Beğeniler 1278 / 406
  • Ticaret 9, (%100)
Hocam sorunun nedeni hacklinkmiş. Sistem wordpress değil kendi kodladığım bir yazılım. Bir çok yere gizlice eklenmiş hacklink buldum. Sabah kaldırdım fakat on dakika önce tekrar eklendiğini fark ettim. Veritabanı, FTP şifrelerini değiştirdim, tüm dosyaları kontrol ettim fakat benim yazmadığım bir kod bulamadım.

Sağolsun Mrtcn hocam yardımcı oluyor, site dışından herhangi bir açık var mı kontrol ediyor. Gelişmeleri paylaşacağım.

Chete adlı üyeden alıntı

site içeriğinde +18 kelime olup olmadığını kontrol et. (Yazılar kısmından o kelimeleri yazsanız dahi karşınıza çıkar) Cpanel'den yakın zamanda bir düzenleme olmuş mu ona bakın (sizin yapmadığınız).

Eğer ekstra bi aksiyon yoksa, bi arkadaş analytics ile sizi yanıltıp tedirgin etmeye çalışıyor. Ya da aptal gönderdiği boş hitlerin siteyi çökerteceğini düşünüyor. Ha bide bunun dışında sitenize verilen bağlantıları da ara sıra kontrol edin. Çöp siteleri falan engelleyin :)

Organik hit satılırcılar kelimeye hit gönderiyor biliyorsunuzdur, bu arkadaşta onu kullanıyor. Tamamen balon özetle.

UnalKorkmaz UnalKorkmaz Kimlik Onayı Bekliyor Kimlik Onayı
  • Üyelik 01.05.2019
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Tamirci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad Ü** K**
  • Mesajlar 167
  • Beğeniler 48 / 61
  • Ticaret 3, (%100)
Hocam giren kişi bir kaç tane arka kapı bırakmadan hacklink vermez. Sağlam kontrol yapmanız gerekli yada temayı komple değiştirmenizi öneriyorum. Ayrıca hangi hostingde barınıyorsunuz? Belki sitenizde olan açık üzeri değilde, hostingden kaynaklı erişim sağlamışlardır. Eğer hostingden kaynaklı erişim sağlanmışsa, açık arama ile uğraşmanız gerekmez.

Merakımdan ve yardımcı olmak için söylüyorum. Site adresinizi ve hangi hostingde barındığını iletirseniz incelemek isterim. (ücret falan istemiyorum)

Bir de ben sitenize girmeye çalışayım, sızabilirsem açığıda kapatabilirsiniz.

berkaycatak

• Üyelik 15.09.2014
  • Yaş/Cinsiyet 22 / E
  • Meslek Yazılımcı
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad B** Ç**
  • Mesajlar 1242
  • Beğeniler 1278 / 406
  • Ticaret 9, (%100)
Tamamdır, özel mesaj ile iletiyorum. Umarım sızabilirsiniz de daha fazla vakit geçmeden kapatabilirim :))

UnalKorkmaz adlı üyeden alıntı

Hocam giren kişi bir kaç tane arka kapı bırakmadan hacklink vermez. Sağlam kontrol yapmanız gerekli yada temayı komple değiştirmenizi öneriyorum. Ayrıca hangi hostingde barınıyorsunuz? Belki sitenizde olan açık üzeri değilde, hostingden kaynaklı erişim sağlamışlardır. Eğer hostingden kaynaklı erişim sağlanmışsa, açık arama ile uğraşmanız gerekmez.

Merakımdan ve yardımcı olmak için söylüyorum. Site adresinizi ve hangi hostingde barındığını iletirseniz incelemek isterim. (ücret falan istemiyorum)

Bir de ben sitenize girmeye çalışayım, sızabilirsem açığıda kapatabilirsiniz.

berkaycatak

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al