wmaraci reklam
lidertakipci

Google'un Ceo'su Bir Türk Olur mu?

16 Mesajlar 1.389 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

nigne2011 nigne2011 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 15.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Blogger
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad E** T**
  • Mesajlar 647
  • Beğeniler 112 / 197
  • Ticaret 1, (%100)
Bakıyorum şu an ceo Sundar Pichai, kendisi hintli yani hani şu fakir ülke dediğimiz, garip gelenekleri olan hindistan. İlerde ülkemizden de bir google ceo'su çıkar mı, tabii en önemlisi bize bir faydası olur mu:)

wmaraci
reklam

FurkanCanoz FurkanCanoz WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 10.03.2015
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Android Develoading....
  • Konum Konya
  • Ad Soyad F** C**
  • Mesajlar 1038
  • Beğeniler 753 / 343
  • Ticaret 5, (%100)
Yalnız Hintli diyip geçmeyelim adamların (çoğunun) elindeki en sağlam koz programlama dilleri :)
Bizde yazılım ile uğraşıyorum diyince adamlar face patlatabiliyon mu?? diyorlar.

Ama bizim ülkeden olabilir çok iyi kişiler var emeklerine sağlık.
nigne2011 murattat dincerdirlik

kişi bu mesajı beğendi.

Sardığımla aradığım mutluluktu güya..

• Üyelik 15.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Blogger
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad E** T**
  • Mesajlar 647
  • Beğeniler 112 / 197
  • Ticaret 1, (%100)

furkanscream adlı üyeden alıntı

Yalnız Hintli diyip geçmeyelim adamların (çoğunun) elindeki en sağlam koz programlama dilleri :)
Bizde yazılım ile uğraşıyorum diyince adamlar face patlatabiliyon mu?? diyorlar.

Ama bizim ülkeden olabilir çok iyi kişiler var emeklerine sağlık.

Global'de nereye elimi atsam hintli çıkıyor, nasıl fakirlik bu arkadaş, acaba Pichai'den torpiller mi?

FurkanCanoz FurkanCanoz WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 10.03.2015
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Android Develoading....
  • Konum Konya
  • Ad Soyad F** C**
  • Mesajlar 1038
  • Beğeniler 753 / 343
  • Ticaret 5, (%100)

nigne2011 adlı üyeden alıntı

Global'de nereye elimi atsam hintli çıkıyor, nasıl fakirlik bu arkadaş, acaba Pichai'den torpiller mi?

Olabilir :laugh:

Sardığımla aradığım mutluluktu güya..
wmaraci
wmaraci

zizanet zizanet WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 24.10.2017
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek güvenlikçi
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad R** A**
  • Mesajlar 501
  • Beğeniler 159 / 159
  • Ticaret 3, (%100)
Google CEOsu, Microsoft CEOsu, NASA geliştirme başkanı, şunun başkanı, bunun başkanı Hint olabilir. Çünkü Hindistan dışarıdan göründüğü gibi değil, gerçekten çok ileri bu konularda.
Ama Türk olmaz.

ziza.net | tennar.com | Türk Mantar mantarsatis.com | Gübre gubreler.com | Ziraat zirai.org

• Üyelik 15.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Blogger
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad E** T**
  • Mesajlar 647
  • Beğeniler 112 / 197
  • Ticaret 1, (%100)

zizanet adlı üyeden alıntı

Google CEOsu, Microsoft CEOsu, NASA geliştirme başkanı, şunun başkanı, bunun başkanı Hint olabilir. Çünkü Hindistan dışarıdan göründüğü gibi değil, gerçekten çok ileri bu konularda.
Ama Türk olmaz.

içerde misin hocam :) hindistanla ilgili bildiğin şeyler varsa paylaşırsanız bizde bilelim. ulaşım sorun diyorsan görsel aşağıda, eğitim diyorsan hindistandaki okul servisini ve sınıf içini yine aşağıya bıraktım, nedir yani bu hindistanın olayı?

ASametYildirim

kişi bu mesajı beğendi.

dincerdirlik dincerdirlik WM Aracı Kimlik Onayı
  • Üyelik 04.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek İnternet
  • Konum Aydın
  • Ad Soyad D** D**
  • Mesajlar 876
  • Beğeniler 238 / 206
  • Ticaret 0, (%0)
furkanscream

Ne güldüm ya :) benim karşıma da bu gibi kişiler çıkıyor hatta geçenlerde sırtımda çanta yürüyorum aceleci yürüyüş ile eve gitmek için iş çıkışı tabi. Bir ses geldi ooo abiii napyn iyidir filan derken abi aylardır arıyorum seni filan sonra durdu abi face var patlatalım, allahım dedim yeter hani biride gelsin iş paslıyacağım , projem var vs vs :) ama nerde burası türkiye :)

nigne2011
Neyse, bence Türk bir ceo kabul edemezler, lakin bir gün şayet olursa kesinlikle oraya adalet gelir..

zizanet zizanet WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 24.10.2017
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek güvenlikçi
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad R** A**
  • Mesajlar 501
  • Beğeniler 159 / 159
  • Ticaret 3, (%100)
Amerikadaki Hint vatandaşları -> https://en.wikipedia.org/wiki/Indian_Americans
Nasa'nın 36%si Hint
...
12%of Scientists in America,36% of NASA employees , 34% of MICROSOFT employees ,28% of IBM employees , 17% of INTEL employees and 13% of XEROX employees are Indian

ziza.net | tennar.com | Türk Mantar mantarsatis.com | Gübre gubreler.com | Ziraat zirai.org

murattat murattat TATOĞLU BİLİŞİM Kullanıcı
  • Üyelik 02.10.2014
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek e-ticaret yöneticisi
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad M** T**
  • Mesajlar 858
  • Beğeniler 21 / 324
  • Ticaret 41, (%100)
Kaybedecek bir şeyleri olmayanlar , kazanmak için çok çalışırlar . Hindistinda bu şekilde , zamanında star olmak için didişenler baktılar ki bu hayal günümüzde çok zor o yüzden de hepsi okuyarak kurtulmanın hayaliyle okuyorlar.

Hiç hayal kurup okuyanlarla , aman şu okulda bi bitse diyenler bir olur mu ? Öncelikle eğitim sistemimizde ki okul anlayışını keyifli ve eğlenceli bir hale getirmek olmalı. Okula zorla değil , mutlulukla gidilmeli.

kehribar kehribar مشغول Kullanıcı
  • Üyelik 18.07.2017
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek -
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 429
  • Beğeniler 0 / 156
  • Ticaret 10, (%100)
Şehrin kokusuna tahammül edebilecek olsaydım Hindistan'da yazılım eğitimi almak isterdim. Zaten fark ettiyseniz silikon vadisindeki grupların çoğunda mutlaka en az 1 hintli oluyor. Üst yönetimde olan hintlide çok. Çalışan başarır dini, dili, ırkı farketmiyor.

Bildiğim kadarıyla Ruhi Çenet orada okumuş. Merak eden arkadaşlar için bir videosunda soru cevap tarzı bir şey yapıyordu.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al