wmaraci reklam
lidertakipci

Günde $200, Türkiye'de İnternet Marketing Alanında Devrim Yapabilir Miyim?

15 Mesajlar 1.732 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

recepozturk recepozturk WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 10.03.2015
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek TSK PİYADE KOMANDO
  • Konum Karaman
  • Ad Soyad R** Ö**
  • Mesajlar 411
  • Beğeniler 55 / 75
  • Ticaret 2, (%50)
Boyle birsey yapacaksaniz hocam insanlara ufaktan 10 20 lira kazandirin gunluk inansinlar size bu ticaret isi zor :) bi ara instagramda 4 tlye takipci satamadim ben degilki birisine 200 dolara aylik birsey satmak.

wmaraci
reklam

ibrahimcagan ibrahimcagan WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 10.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Freelance
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad i** Ç**
  • Mesajlar 26
  • Beğeniler 0 / 5
  • Ticaret 0, (%0)
recepozturk, ilk olarak açacağım blog sitesinde zaten öğreteceğim metodlarla ve yeni tekniklerle kazanç elde edebilecekler.Ama bu öğreteceğim yöntemler hızlı bir kazanç getirmemekle beraber sürekli de bir uğraş gerektiriyor. Benim paralı sunacağım pakette ise hızlı ve 3 günde içerisinde gelir elde edebileceğin yöntemler yer alacak.

İkinci olarak ürünler 200 dolar değil, ürünler genellikle $17 ila $50 arasında bir değere sahip. Satacağın ürün sayısına göre paran katlanır.

cthax cthax @emileyt.vanlife Kullanıcı
  • Üyelik 18.11.2014
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek Çağrı merkezi görevlisi
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad C** K**
  • Mesajlar 3488
  • Beğeniler 1222 / 1221
  • Ticaret 130, (%100)
Hocam ikinci paragrafta okumayı bıraktım neden mi?

Bu araçların hepsini insanlara yardım etme amaçlı ve hiçbir şekilde bir kâr etmeme amacım vardı.

ve

Bunun sebebini birazda kar etmeyen bir site, youtube kanalı ve facebook sayfası açtığım için olduğunu düşünüyorum. Çünkü; kendi işlerimden zaten zaman kalmazken bir de hiçbir şekilde bir getirisi olmayan bir sistem ile uğraşmak bana zor geliyordu.

Eğee gerçekten kar gütmeyen bir proje yapıyorsanız "yorulmamalısınız" başarı gelecektir.
genchakan MeMo

kişi bu mesajı beğendi.

ecarpar ecarpar WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek bilişim ve e-ticaret uzmanı
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad E** C**
  • Mesajlar 317
  • Beğeniler 23 / 90
  • Ticaret 0, (%0)
Fareyi labirente koymuşlar, Peyniride labirentte farenin görebileceği yere yani tam karşısına, fare bakmış peynir karşısında, demiş yapılacak şey kolay hemde çok kolay, Ödül de çok ok büyük..
OZAMAN BU İŞTE BİR İŞ VAR!!!

kısacası yemedik kanka. BU insanlığın yararına muhabbetlerini çok ça duyduk biz.

wmaraci
wmaraci

genchakan genchakan Her Şeyi Blogluyorum Kullanıcı
  • Üyelik 25.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek öğretmen
  • Konum Hatay
  • Ad Soyad M** İ**
  • Mesajlar 936
  • Beğeniler 186 / 133
  • Ticaret 0, (%0)
@cthax hocanın dediği çelişki benim de kafama takıldı. Hem yardım hem kâr yok diye kapatma kararı çelişkili. Uğraştım,biliyorum satış ortaklığı zor iş. Bunu parayla öğretmeyi vadetmek daha zor .
Ben araştırma yaparken bir pdf dosyası bulmuştum ingilizce tabi. Adam a'dan z'ye ne varsa yazmış. Para mı verdim yoo!
Benim teklifim yukarıda başka hocamızın dediği gibi:
Ücretsiz olursa indirir,ilgilenirdim. Ya da ilk satışından 200$ dolar benim olacak şeklinde olabilir.
cthax

kişi bu mesajı beğendi.

herseyiblogluyorum.blogspot.com
wmaraci
Konuyu toplam 2 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 2 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al