wmaraci reklam

Hangi Alandan İçerik Sunmalıyım - Öneri

4 Mesajlar 590 Okunma
smmexpress

ebagcuvan ebagcuvan emrebagcuvan.com.tr Kullanıcı
  • Üyelik 22.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek --
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad E** B**
  • Mesajlar 2908
  • Beğeniler 716 / 715
  • Ticaret 8, (%100)
Arkadaşlar bilginportal.net şeklinde blogger tabanlı bir sitemiz var 2 kişi yayın yapıyoruz arkadaşım bilgisayar hakkında yazı yazıyor bende diğer konular hakkında sizce hangi alanlarda yayın yapmalıyız kategorileri genişletmelimiyiz yoksa azaltmalımıyız yada bu kategoriler ile devam mı etmeliyiz. Çünkü bakıyorum bir sitede bir sürü kategori var uzman olduğum belli başlı kategorilerde zaten sabit yayın yapıyorum

Birde sizlerin önerisi nedir ?

wmaraci
reklam

Alphabet Alphabet WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 10.02.2011
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek -
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad Ö** Ö**
  • Mesajlar 1432
  • Beğeniler 146 / 287
  • Ticaret 33, (%100)
En doğru yapılması gereken şey: En iyi hangi konularda bilgili iseniz o konular üzerine çalışmalar yapmanız ya da yazı yazmanız doğru olacaktır. Bir çok kategori olup içi boş yazılar yazılacağına 3 kategoride kaliteli özgün içerikler sunmanız kısa sürede farkını hissettirecektir.

Başarılar.

ebagcuvan ebagcuvan emrebagcuvan.com.tr Kullanıcı
  • Üyelik 22.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek --
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad E** B**
  • Mesajlar 2908
  • Beğeniler 716 / 715
  • Ticaret 8, (%100)

Ömer Burak adlı üyeden alıntı

En doğru yapılması gereken şey: En iyi hangi konularda bilgili iseniz o konular üzerine çalışmalar yapmanız ya da yazı yazmanız doğru olacaktır. Bir çok kategori olup içi boş yazılar yazılacağına 3 kategoride kaliteli özgün içerikler sunmanız kısa sürede farkını hissettirecektir.

Başarılar.

Yardımınız için teşekkürler diğer arkadaşım bilgisayar konusunda uzman ve özgün olarak da bilgisayar konusunda yazılar yazıyor bende grafik ve web işleri hakkında çok bilgim var ve böyle yazılar giriyorum arada teknoloji haberleri ve benzeri ancak takıldığım konulardan biride şu bilgisayar yazıları ile web sitesi ile ilgili yazılar bir sitede olur mu yani bir sıkıntı olur mu ?

Alphabet Alphabet WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 10.02.2011
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek -
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad Ö** Ö**
  • Mesajlar 1432
  • Beğeniler 146 / 287
  • Ticaret 33, (%100)

ebagcuvan adlı üyeden alıntı

Yardımınız için teşekkürler diğer arkadaşım bilgisayar konusunda uzman ve özgün olarak da bilgisayar konusunda yazılar yazıyor bende grafik ve web işleri hakkında çok bilgim var ve böyle yazılar giriyorum arada teknoloji haberleri ve benzeri ancak takıldığım konulardan biride şu bilgisayar yazıları ile web sitesi ile ilgili yazılar bir sitede olur mu yani bir sıkıntı olur mu ?

Hayır neden sıkıntı olsun. Adı üstünde portal sitesi ya da teknoloji içerikli blog sitesi olur adı.

wmaraci
wmaraci
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al