wmaraci reklam
lidertakipci

Hangi Tür Video Sitesi Tutar

9 Mesajlar 1.612 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

heptasarim heptasarim Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 21.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek Web Master
  • Konum 1
  • Ad Soyad G** T**
  • Mesajlar 220
  • Beğeniler 144 / 31
  • Ticaret 0, (%0)
Çok kısa sorucam arkadaşlar. Etrafta binlerce film, dizi, video sitesi olan arkadaş var. Bir kaçının fikri yeterli bile olabilir.

Video sitesi açmayı planlıyorum. Çeşitli video sitelerinde çekicem. Ama bir kategori üzerine odaklanmayı istiyorum. Elime o alan üzerine video geçerse youtube'a yükleyip yine sitede yayınlamayı düşünüyorm.

Ama hangi türe odaklanayım. Belgesel mi, fragman mı yoksa çoğu kişinin yaptığı gibi film izleme mi ?

Doğal olarak güzel paralar bırakması lazım bana, artık adwords mu olur başka bir reklam mantığı mı olur, 2-3 ay kadar sonra iyi para kazandırmalı bu site.

Fikirlerinizi bekliyorum.

wmaraci
reklam

Sylar Sylar Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 08.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Yazılım Uzmanı
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 79
  • Beğeniler 17 / 16
  • Ticaret 1, (%100)
Güncel popüler videoları yükle fragman da olsun Magazinelde . Güncel olan hertürlü video paylaşımda bulun. Youtube gibi olamazsın bu saatten sonra en iyisi elde ne varsa onu kullanmak.
heptasarim

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 21.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek Web Master
  • Konum 1
  • Ad Soyad G** T**
  • Mesajlar 220
  • Beğeniler 144 / 31
  • Ticaret 0, (%0)

Sylar adlı üyeden alıntı

Güncel popüler videoları yükle fragman da olsun Magazinelde . Güncel olan hertürlü video paylaşımda bulun. Youtube gibi olamazsın bu saatten sonra en iyisi elde ne varsa onu kullanmak.

Ne kadar bırakır sence adsense ile ?

• Üyelik 08.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Yazılım Uzmanı
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 79
  • Beğeniler 17 / 16
  • Ticaret 1, (%100)
Hemen açar açmaz bir gelir olmaz. Zamanla hit arttıkça Reklam geliride artar. Benim 2008 de açtığım video sitesinde günlük 35 40 k ziyaretçim vardı . Aylık 700 tl kazancım oluyordu. Reklamdan sadece adsenseden değil kişisel reklam verende vardı. Tabi şimdi çok değişti zor artık bu işler çok uğraşman lazım..

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 21.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek Web Master
  • Konum 1
  • Ad Soyad G** T**
  • Mesajlar 220
  • Beğeniler 144 / 31
  • Ticaret 0, (%0)

Sylar adlı üyeden alıntı

Hemen açar açmaz bir gelir olmaz. Zamanla hit arttıkça Reklam geliride artar. Benim 2008 de açtığım video sitesinde günlük 35 40 k ziyaretçim vardı . Aylık 700 tl kazancım oluyordu. Reklamdan sadece adsenseden değil kişisel reklam verende vardı. Tabi şimdi çok değişti zor artık bu işler çok uğraşman lazım..

O kadar hite o gelir azmış. Uğraşmak derken, içerik mi seo mu yoksa komple tanıtımı mı kastettin ?

• Üyelik 08.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Yazılım Uzmanı
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 79
  • Beğeniler 17 / 16
  • Ticaret 1, (%100)
Sağlam Backlink alacaksın kendi sitenle alakalı sitelerde daha hızlı yükseliş oluyor biliyorsundur. Seosu iyi olacak linkler düzgün ve anlaşılır olacak tanıtım da önemli benim videolarım haber sitelerinde de yayınlanırdı o zaman böyle her haber sitesinin video bölümü yoktu şimdi hepsinin kendisine ait video izletme olayı var. Sosyal Medyayı iyi kullancaksın Facebook Twitter da sürekli paylaşımlarla vs 3 ayda iyi hit yakalarsın.
heptasarim

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 21.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek Web Master
  • Konum 1
  • Ad Soyad G** T**
  • Mesajlar 220
  • Beğeniler 144 / 31
  • Ticaret 0, (%0)

Sylar adlı üyeden alıntı

Sağlam Backlink alacaksın kendi sitenle alakalı sitelerde daha hızlı yükseliş oluyor biliyorsundur. Seosu iyi olacak linkler düzgün ve anlaşılır olacak tanıtım da önemli benim videolarım haber sitelerinde de yayınlanırdı o zaman böyle her haber sitesinin video bölümü yoktu şimdi hepsinin kendisine ait video izletme olayı var. Sosyal Medyayı iyi kullancaksın Facebook Twitter da sürekli paylaşımlarla vs 3 ayda iyi hit yakalarsın.

Çok teşekkürler yorumlar için. 3 ay normal bir süre. Deniycem bir.

İçerik olarak güncel videolara yüklen diyorsun. Ben belli başlı konulara odaklanmak istiyorum aslında. Mesela fragmanlara. :Daha iyi olmaz mı ?

• Üyelik 08.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Yazılım Uzmanı
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 79
  • Beğeniler 17 / 16
  • Ticaret 1, (%100)

heptasarim adlı üyeden alıntı

Çok teşekkürler yorumlar için. 3 ay normal bir süre. Deniycem bir.

İçerik olarak güncel videolara yüklen diyorsun. Ben belli başlı konulara odaklanmak istiyorum aslında. Mesela fragmanlara. :Daha iyi olmaz mı ?

Sen bilirsin ben söyleyeceklerimi söyledim :)
heptasarim

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 21.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek Web Master
  • Konum 1
  • Ad Soyad G** T**
  • Mesajlar 220
  • Beğeniler 144 / 31
  • Ticaret 0, (%0)

Sylar adlı üyeden alıntı

Sen bilirsin ben söyleyeceklerimi söyledim :)

Tamamdır, sağolasın.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al